Witold Jagieła

Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
 
Online
Katowice
Bytom
Tarnowskie Góry
Radzionków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka80 - 100 / 60 min

Witold Jagieła

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Witam, nazywam się Witek i jestem pianistą, studentem Uniwersytetu Śląskiego na wydziale prawa oraz Akademii Muzycznej w Katowicach gdzie studiuję grę na fortepianie. Kończąc szkołę muzyczną uzyskałem celujące wyniki z przedmiotów muzycznych, z których oferuję państwu korepetycje: gry na fortepianie, kształcenia słuchu, harmonii, form muzycznych oraz historii muzyki - dziedzienie, w której w 2022 roku zostałem laureatem Olimpiady Artystycznej Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Posiadając liczne doświadczenia konkursowe jak również pedagogiczne, jestem bardzo otwarty na rozmaite formy zajęć i oferuję indywidualne podejście do każdego ucznia.

Na wszelkie pytania - chętnie opdowiem
Serdecznie zapraszam :) 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2022 - aktualnie
Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
Instrumentalistyka - fortepian
10.2022 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
Prawo
Kursy i szkolenia
04.2022
Laureat Olimpiady Artystycznej
06.2022
Stypendysta Prezesa Rady Ministrów
Doświadczenie
03.2021 - aktualnie
Zespół Muzyczny The Short's

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Bruno
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2024

Świetny Korepetytor! Polecam absolutnie każdemu, zarówno osobie początkującej, jak i osobie bardziej zaawansowanej. Dzięki Panu Witoldowi w końcu nauczyłem się dobrze grać! Pan Witold w świetny sposób prowadzi zajęcia, umie skutecznie nauczyć. Pan Witold cechuje się dużym profesjonalizmem i pasją do gry, a to jest najważniejsze! Absolutnie TAKE MY MONEY!

avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2023

Pan Witold to rzetelny pianista, znakomity pedagog i wyrozumiały człowiek ,który w swej roli spisuje się wręcz znakomicie. Prym wiedzie tutaj bardzo indywidulane podejście do ucznia, skrupulatne zwracanie uwagi na elementy techniczne oraz olbrzymi zasób wiedzy poparty doświadczeniem i praktyką, co w połączeniu z charakterem i umiejętnościami dydaktycznymi sprawia, że nauka gry czy teorii z Panem Witoldem staje się przyjemnością.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2023

Dzięki Panu Witoldowi zacząłem grać lepiej na fortepianie i w końcu poprawiłem swoją technikę. Jest on zawsze dobrze przygotowany do zajęć, kontakt z nim jest szybki i bezpośredni, ale przede wszystkim Pan Witold jest bardzo wyrozumiały i wspiera mnie podczas naszego kursu. Zdecydowanie polecam zajęcia każdemu, kto potrzebuje pomocy w rozwinięciu swoich muzycznych umiejętności.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.