Witek Kowalczyk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Łódź
Zgierz
Pabianice
Piotrków Trybunalski
Kutno

Witek Kowalczyk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Witek Kowalczyk

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2007 - 04.2020
Uniwersytet Łódzki
Historia, Prawo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2012 - aktualnie
Korepetytor

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2022

Pan Witek przygotował mnie do matury z polskiego w trybie przyśpieszonym. Jest punktualny i komunikatywny nawet poza godzinami lekcyjnymi. Na każde spotkanie jest bardzo dobrze przygotowany, co daje efekty w postaci wykorzystanej każdej minuty podczas spotkania. Potrafi zaciekawić nawet najbardziej nudną lekturą, czym jestem miło zaskoczony. Moje odczucia po maturze są bardzo dobre po naszej współpracy. Polecam zdecydowanie!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2021

Pan Witold świetnie przygotował mnie do matury z historii w trybie ekspresowym. Nie tylko udało się osiągnąć zakładany cel, ale nawet go przebić. Lekcje były bardzo ciekawe zaś sam korepetytor posiada rozległą wiedze i potrafi zainteresować każdym tematem. Dzięki tej współpracy wybrałem się na wymarzone studia, jednym słowem polecam!

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2020

Pan Witold to doskonały nauczyciel o dobrym podejściu do ucznia. Jakość materiałów na zdecydowany plus. Do tego cechuje go punktualność, elastyczne podejście do ucznia i świetny kontakt z uczniem również po zakończonych korepetycjach. Matura z historii zdana - pakuje się na studia.

Polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2020

Zawsze świetnie przygotowany, punktualny, intensywne tempo zajęć (żadnego problemu jeśli trochę przekroczyliśmy umówiony czas trwania lekcji), zdecydowanie polecam!

avatar
Tadeusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2020

Konkretny, systematyczny, ciekawie przedstawia rzeczy, które wydawały mi się nieciekawe. Dzięki tym korepetycjom udało się ogarnąć moją wiedzę i poprawić oceny

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Gdyby nie korepetycje przez rok czasu - nie byłoby żadnych szans na zdanie matury z polskiego. Udało się to tylko dzięki Panu Witkowi. Jeszcze raz dziękuję.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2019

Z czystym sumieniem polecam!
Gdyby nie zajęcia matura ustna nie poszłaby tak jak powinna, a pisemna byłaby zlepkiem nędznych wypocin!
Polecam !

avatar
Danteek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2018

Świetny nauczyciel. Myślałem, że biorąc korki dopiero na dwa miesiące przed maturą to już za późno, ale mówiąc na prawdę szczerze Pan Witek nauczył mnie więcej niż nauczycielka w LO przez 3 lata. Świetne podejście, luźne lekcje, ale wymagają koncentracji, korepetytor jest wymagający w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Na maturze pisałem polski podstawowy i rozszerzony, po sprawdzeniu odpowiedzi w internecie jestem bardzo zadowolony. Zdecydowanie polecam!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
7 lipca 2017

Ostatnie cztery lata spędziłam za granicą, gdzie mówiłam, pisałam i uczyłam się w obcym języku. Nagły powrót i niespodziewana decyzja komisji, że mogę podchodzić do matury, sprawiły że w krótkim czasie musiałam opanować cały materiał. Nikt nie chciał się podjąć poprowadzenia takich korepetycji, tutaj nie chodziło nawet o generalną powtórkę z zakresu wiedzy licealnej, ja nigdy nie poszłam do liceum. Byłam przerażona, a idąc na zajęcia miałam najdzieję, że może w trakcie tych kilku spotkań uda się mnie wyciągnąć na 30%.

Moja panika okazała się zbędna, korepetytor nie tylko się nie przeraził, ale bardzo racjonalnie i rzeczowo podszedł do tematu. Świetnie zorganizował czas pracy, był zawsze stuprocentowo przygotowany, maksymalnie wykorzystywał godziny lekcyjne. Pełen zaangażowania w rezultaty swoich uczniów, ale przede wszystkim pasjonat przedmiotów, co sprawia, że dobrze się go słucha i ma talent do przekazywania wiedzy. To korepetytor z powołania. Wymagający, ale umiejętnie i obrazowo tłumaczy poszczególne zagadnienia, zachęca do samodzielnego myślenia. Współpraca okazała się nadwymiar owocna - rozszerzony polski 90%.

Pozdrawiam i polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.