Paweł Wiśniewski

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Piaseczno
Pruszków
Piastów
Warszawa
Józefosław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Polski na każdym poziomie (matura (uwzględniając najnowsze zmiany), egzamin ósmoklasisty, egzaminy na studiach) z dojazdem do Ucznia, materiałami oraz gwarancją dobrego wyniku na maturze - w przeciwnym razie zwracam wszystkie koszty. Zapraszam na rok szkolny 2019/2020:)

Od 2013 roku moi Uczniowie uzyskiwali średnio 89% z matury podstawowej oraz 82% z rozszerzonej.

Nie prowadzę lekcji przez internet, nie wysyłam smsami odpowiedzi podczas klasówek lub egzaminów:), nie piszę prac (mogę jedynie nauczyć je pisać). Umawiam się głównie na regularne lekcje.

Zapraszam:) tel: 515 069 983

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2013 - aktualnie
6 lat doświadczenia w prywatnych lekcjach głównie z maturzystami oraz gimnazjalistami

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Seba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2019

Mój przypadek jest dość specyficzny. Dysleksja, dysortografia i parę innych "dys". Po roku współpracy widzę ogromny progres - umiem już napisać dłuższe wypracowanie, robię mniej błędów, a nawet trochę polubiłem czytanie książek ;) i nie boję się już polskiego na maturze. Dzięki, pozdr!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2018

Matura z polskiego, szczególnie ustna, naprawdę jest trudna i spora część mojej klasy poległa. Jestem umysłem zdecydowanie ścisłym i dzięki temu, że tu trafiłem uniknalem stresu i wielu problemów na maturze oraz mogłem skupić się na moich priorytetowych przedmiotach. Dziękuję za zajęcia, pozdrawiam, Marcin Jurek.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2017

Nie ma nawet porównania z grupowymi kursami. To tu się wszystkiego nauczyłam. Indywidualne, kompleksowe podejście. Bardzo polecam.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2016

Przychylam się do wszystkich poniższych opinii. 10/10 zasłużone! Pełne zaangażowanie, cierpliwość, odpowiednia motywacja do samodzielnej pracy oraz atmosfera lekcji - wszystko to daje oczekiwane rezultaty.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Dzisiejsze wyniki matur utwierdziły mnie w przekonaniu, że wybrałam najlepsze korepetycje :) dzięki:))

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2014

Córka właśnie powróciła szczęśliwa z matury, a po sprawdzeniu wstępnych wyników już wiemy, że ma co najmniej 80% - bardzo jesteśmy z tego zadowolone i dziękujemy za rok miłej współpracy.

avatar
Dawid Z.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2013

Ja również po stokroć polecam takie zajęcia! Na maturze uzyskałem 92% z rozszerzenia i to był najlepszy wynik w szkole! Teraz się dowiedziałem, że będę studentem prawa (dziennie) i dlatego jestem bardzo wdzięczny!:)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2013

Korepetycje z pełnym zaangażowaniem i odpowiednim podejściem do ucznia dają pożądane efekty. Tak też jest w przypadku moich synów. Polecam

avatar
Wiolka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2012

Szczerze polecam takie zajęcia każdemu!:-) Najlepsze i najskuteczniejsze na jakie uczęszczałam do tej pory. Chodzę do klasy matematycznej więc przedmioty humanistyczne nie należą do moich koników, a po tych zajęciach maturę próbną mnapisałam na 90%!:-) pzdr.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2012

Witam. Po zaledwie kilku miesiącach nauki poprawa w ocenach znaczna (z dwój na czwórki). Lekcje przebiegają w miłej atmosferze, aczkolwiek nie da się "prześlizgnąć" będąc nieprzygotowanym - Trzeba się do lekcji przyłożyć:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.