Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
 
Warszawa

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2019

Bardzo polecam zajęcia z panią Wiolettą. Materiał przekazywany jest bardzo dokładnie, w przejrzysty i zrozumiały sposób. Pani Wioletta wykazuje indywidualne podejście do ucznia oraz zaangażowanie w przeprowadzane zajęcia.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2019

She is a great teacher! If you have any problems/questions don't hesitate, just call her! Wiola is really patient and always well prepared for the lessons. The classes with her are diverse and never boring. Nice and friendly atmosphere during the classes.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2019

Lekcje u p Wioli to jedne z najlepszych doświadczeń w moim życiu. Ciekawe, wymagające skupienia i zaangażowania oraz wysoce efektywne. p Wiola jest wymagająca, stanowcza i "ciągnie za uszy" do góry aby pomóc swoim uczniom. Bardzo pozytywna osoba. Zdecydowanie polecam i z niecierpliwością czekam na kolejną lekcję. :)

avatar
Matri
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2019

Wiola is a great, professional teacher! Positive atmopshere during lessons. It was a huge pleasure to have lessons with her. I can recommend lessons for everyone who wants learn or improve polish language. Honestly, 5/5!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2018

Bardzo polecam Panią! Udziela kompetentnych korepetycji w miłej atmosferze. Pani zachęca do nauki. Wymyśla gry i zabawy przez co nauką staje się przyjemnością. Pani bardzo dobrze uczy i widać, że bardzo jej na tym zależy. Zawsze jest przygotowana i przynosi również swoje kserówki i materiały. Pani jest wymagająca i gwarantuje profesjonalizm, ale przy tym miła. Gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.