Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Online
Warszawa
Faktura VAT

Polskownia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii
Dla użytkownika Polskownia

O mnie

Jestem nauczycielem języka polskiego jako obcego.

Pracuję w jednej z warszawskich szkół podstawowych, gdzie uczę języka polskiego obcokrajowców.

Oprócz tego posiadam doświadczenie w pracy z dorosłymi. Prowadzę kursy ogólne oraz te, które przygotowujące do egzaminu na poziomie B1.

Na lekcjach nie używam języka pośredniego.

Komunikacja jest cały czas po polsku.

Brzmi strasznie? Nic bardziej mylnego! Taki sposób nauki daje lepsze efekty. Przekonaj się sam!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 06.2018
UMCS
Nauczanie języka polskiego jako obcego
Kursy i szkolenia
06.2016
UwB
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Halina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2023

Bardzo polecam korepetycje u Pani Wioletty! Dokładnie tłumaczy materiał i daje bardzo pomocne ćwiczenia. Dodatkowo po każdych zajęciach udostępnia pakiet zadań z danego tematu sprawdzających zdobytą wiedzę. Serdecznie polecam !

avatar
Veronica
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2022

Z całego serca polecam zajęcia u Pani Wioletty! Świetnie tłumaczy każdy materiał, daje mnóstwo ciekawych przykładow. O wszystko można ją zapytać. W dodatku jest przemiłą osobą, więc lekcje z Nią są czystą przyjemnością!

avatar
Oleksandr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2022

Wioletta jest bardzo przyjemną i profesjonalną nauczycielka z dobrym poczuciem humoru, która podchodzi do zajęć z zaangażowaniem i cierpliwością. W trakcie zajęć zawsze było widać, że zależy jej na tym aby studenci dobrze zrozumieli materiał i wszystkie niejasności zostały rozwiązane.
Dodatkowo chciałbym podkreślić wysoką jakość materiałów używanych na lekcjach, różnorodność zadań oraz dobrze zbudowany program zajęć, co pozwoliło mi przygotować się do egzaminu państwowego. Bardzo polecam zajęcia z Wiolettą! :)

avatar
Vitalii
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2022

Pani Wioletta jest wspaniałą, profesjonalną nauczycielką z dużą wiedzą i doświadczeniem. Zawsze pogodna i miła. Dobrze tłumaczy, tak że wszystko można zrozumieć. Jestem bardzo zadowolony z zajęć online. To nauczycielka z powołania. Zdecydowanie polecam.

Если Вы хотите начать учить польский язык с нуля или подготовиться к экзамену, от всего сердца рекомендую Виолетту! Очень профессионально,интересно и доходчиво объясняет материал. Лекции были супер.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
4 stycznia 2022

Bardzo polecam zajęcia z Wiolettą. Dzięki tym zajęciom mam naprawdę dobry wynik egzaminu na B1 - 89%, a to jest więcej niż słowa! Dziękuję jeszcze raz :)

avatar
Linh
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2020

I really enjoy the classes with Wioletta and am very impressed with her teaching style. Wioletta is super efficient, patient and committed teacher. She prepares a lot of different materials for the classes as well as the homework. She is also very positive and nice. I feel very lucky to have her as my Polish teacher. I highly recommend her classes! :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2019

Bardzo polecam zajęcia z panią Wiolettą. Materiał przekazywany jest bardzo dokładnie, w przejrzysty i zrozumiały sposób. Pani Wioletta wykazuje indywidualne podejście do ucznia oraz zaangażowanie w przeprowadzane zajęcia.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2019

She is a great teacher! If you have any problems/questions don't hesitate, just call her! Wiola is really patient and always well prepared for the lessons. The classes with her are diverse and never boring. Nice and friendly atmosphere during the classes.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2019

Lekcje u p Wioli to jedne z najlepszych doświadczeń w moim życiu. Ciekawe, wymagające skupienia i zaangażowania oraz wysoce efektywne. p Wiola jest wymagająca, stanowcza i "ciągnie za uszy" do góry aby pomóc swoim uczniom. Bardzo pozytywna osoba. Zdecydowanie polecam i z niecierpliwością czekam na kolejną lekcję. :)

avatar
Matri
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2019

Wiola is a great, professional teacher! Positive atmopshere during lessons. It was a huge pleasure to have lessons with her. I can recommend lessons for everyone who wants learn or improve polish language. Honestly, 5/5!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2018

Bardzo polecam Panią! Udziela kompetentnych korepetycji w miłej atmosferze. Pani zachęca do nauki. Wymyśla gry i zabawy przez co nauką staje się przyjemnością. Pani bardzo dobrze uczy i widać, że bardzo jej na tym zależy. Zawsze jest przygotowana i przynosi również swoje kserówki i materiały. Pani jest wymagająca i gwarantuje profesjonalizm, ale przy tym miła. Gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.