Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Pruszków
Piastów
Podkowa Leśna
Brwinów
Ożarów Mazowiecki
Izabelin
Warszawa
Matematyka140 / 60 min

Adam

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/545 opinii

Opis ogłoszenia

Specjalność - przygotowanie do matury.

Absolwent Politechniki Warszawskiej udzieli korepetycji z matematyki na poziomie podstawówka i liceum.
Zajęcia prowadzę w przyjaznej atmosferze, a poszczególne zagadnienia potrafię wytłumaczyć na wiele sposobów.
Pomagam w nadrabianiu zaległości programowych jak i w odrabianiu prac domowych.
Przygotowuje do egzaminów na każdym poziomie:
-Egzamin 8-klasisty
-Matura
Przygotowuje również do bieżących prac klasowych, sprawdzianów, kartkówek.
Posiadam 8 letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji.

Koszt lekcji: 140 zł za 60 minut / 200 zł za 90 minut.

Tel. 792 400 406

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2016
Politechnika Warszawska
Inżynier
Telematyka
10.2016 - 06.2018
Szkoła Główna Handlowa
Magister
Zarządzanie
06.2018 - 08.2018
Utrecht University
Magister
Supply chain and business operations managment
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 45
avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2024

Niesamowity człowiek i nauczyciel. Poziom nauczania na najwyższym poziomie. Atmosfera sprzyja nauce. Podchodzi do tematu z zaangażowaniem i niesamowicie tłumaczy. Jest bardzo wyluzowany a kiedy należy przycisnąć to potrafi zmobilizować. Najlepszy nauczyciel i człowiek jakiego poznałem. Polecam każdemu!!!

avatar
Fabian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2023

Jak w liceum zacząłem się uczyć z Adamem, to nie zaliczałem drugiej klasy, a teraz dostałem 87% z matury podstawowej. Wytłumaczy ci dokładnie jak rozwiązać każde zadania. Polecam pro korepetytora.

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2023

Z reka na sercu moge powiedziec, ze Pan Adam jest najlepszym korepetytorem. Dzieki dodatkowym zajeciom podnioslam moja ocene z matematyki zagrozenia az na 4. Ponadto na maturze w formule 2023 uzyskalam wynik 98% z matematyki podstawowej. Bardzo polecam zajecia z Panem Adamem, kazdej osobie, ktora szykuje sie do matury. Zajecia sa ciekawe i bardzo duzo mozna sie z nich nauczyc.
Pozdrawiam

avatar
Tymek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Najlepszy korepetytor, do którego można trafić, na lekcjach zawsze jest świetna atmosfera. W trudnych zadaniach Adam daje małe i trafne wskazówki, które pozwalają na ich rozwiązanie, a gdy stajemy w martwym punkcie pokazuje prosty i logiczny sposób jak z niego wyjść. W rezultacie tego wszystkiego wynik na maturze wzrasta o wiele procent, co bez Adama byłoby trudne, ale z nim staje się pewne

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Pan Adam jest jedynym nauczycielem matematyki, którego spotkałem w karierze edukacji, który umie uczyć tego przedmiotu. Zajęcia polegają na uczeniu się samodzielnie a nie na bezmyślnym rozwiazywaniu zadań, Adam tylko “asekuruje” rozwiązanie w razie problemu. Dodatkowo na korkach panuje przyjazna atmosfera a nie jak na lekcji w szkole. To plus fakt ze moja matura była o 30 punktów procentowych lepsza niż próbna sprawia, że, w mojej opinii, że Adam jest najlepszym korepetytorem.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2023

Bardzo przyjemne korepetycje. Szybko podciągnąłem się z przedmiotu i zostałem świetnie przygotowany na egzamin ósmoklasisty. Adam dobrze, szybko i przyjemnie wszystko wytłumaczy bez problemu. Osobiście polecam każdemu kto ma problemy z matematyką lub chce stać się lepszy.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2023

Świetne podejście nie tylko do matematyki, ale i do ucznia. Potrafi zwizualizować zagadnienia, które sprawiają większy problem na życiowych przykładach przez co naprawdę zapadają w pamięć. Adam ze swoim doświadczeniem i kompetencjami stopniowo poprowadzi Cię po upragniony wynik z egzaminu. Niedość, że wytłumaczy to i pokaże Ci matmę z tej logicznej strony, przez co stanie się o wiele bardziej automatyczna i prosta. Niewątpliwie podzieli się też z Tobą wieloma trikami, które zaoszczędzą Ci liczenia oraz co najważniejsze czasu. No i jestem pewna, że w szkole nikt nie powiedział Ci o conajmiej połowie z nich. Priorytetem jest dla niego zrozumienie przez ucznia omawianego zagadnienia, choć czasem wymaga to sporo kreatywności, to osiąga to założenie. Serdecznie polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2023

Odkąd sięgam pamięcią matematyka nie tylko sprawiała mi wiele problemów, ale mnie prześladowała. Nie ważne co robiłem, zawsze balansowałem nad przepaścią nie zaliczenia. W liceum ten problem się tylko zaognił. Przez pierwszą, drugą i trzecią klasę moja średnia ocen z matematyki nigdy nie przekroczyła 2,6 a wszelkim nauczycielom i korepetytorom zwyczajnie kończyła się cierpliwość. Jednak w czwartej klasie liceum polecono mi usługi Adama. I jakkolwiek to nie zabrzmi, Adaś zmienił moje życie. Przed rozpoczęciem klasy maturalnej, martwiłem się czy zdam maturę z matematyki. Osiągnięcie 30% uważałem za prawie niemożliwe. Jadnak teraz, po zaledwie roku korepetycji z tym Panem, wiem że nie ma lepszego korepetytora od matematyki. Choćby skały... nie znajdziesz lepszego. Napisałem maturę na ok. 95% tylko i wyłącznie dzięki wysiłkom Adama i jego metodyce. Myślę że jest PRZYNAJMNIEJ godny polecenia ;)

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2023

Najlepszy korepetytor matematyki!!
Odkąd pamiętam matematyka sprawiała mi wiele trudności, wręcz była udręką a zajęcia z korepetytorami nigdy nie przynosiły efektów, aż do czasu gdy trafiłam na Adama. Zajęcia świetnie zorganizowane, przemyślane, jasne i klarowne. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, a co najważniejsze wszystko odbywało się w przemiłej atmosferze, co w dużym stopniu wpływało na moje podejście do matematyki i chęci do nauki. Adam to świetny nauczyciel, z wielką cierpliwością, poczuciem humoru, pozytywnym nastawieniem i indywidualnym podejściem do ucznia. Jestem przekonana, ze gdyby nie korepetycje z nim, nie podeszłabym do matury z takim spokojem i nastawieniem. Zajęcia z pewnością będę wspominać bardzo pozytywnie!! Jeśli ktoś zastanawia się nad pomocą z matmy, to tylko Adam! Polecam w 1000%!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2023

Matematyka zawsze sprawiała mi problem, a już zwłaszcza w liceum. Miałam wielu korepetytorów, ale nadal nie dawało to efektów. Do czasu aż trafiłam na Adama. Zajęcia zaczęliśmy od września i od początku jasno i i przejrzyście zaczęliśmy omawiać konkretne zagadnienia do matury. Adam „przewidział” też co będzie na maturze, bo zadania które się pojawiły w większości pokrywały się z tymi, które ćwiczyliśmy. Gdyby nie te korepetycje, nie byłabym taka spokojna jaka byłam na kilka dni przed maturą i po ;) Adam to najlepszy korepetytor jakiego miałam, ma super podejście i poczucie humoru. Nie sądziłam, że kiedykolwiek to powiem, ale dziwnie będzie przyzwyczaić się, że korepetycje z matematyki dobiegły końca…
Jeżeli ktokolwiek martwi się o swoją matematykę, nie mógł lepiej trafić!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2023

Najlepszy korepetytor od matematyki! Lepiej bym tego nie ujął. Był naprawdę wyjątkowym nauczycielem, który poświęcił swój czas i energię, aby pomóc mi w opanowaniu matematyki. Od wielu lat borykałem się z trudnościami w tym przedmiocie i nie potrafiłem zrozumieć wielu pojęć i zagadnień. Nie zliczę ilu korepetytorów nie dało rady mi pomóc, a dalej stałem w miejscu bez widocznych efektów. Jednak dzisiaj dzięki jego wytrwałości, cierpliwości i wsparciu mentalnemu, udało mi się zrozumieć te trudne kwestie i ostatecznie osiągnąć bardzo dobry wynik na maturze. Ten człowiek nie tylko był dobrym nauczycielem, ale również mentorem i przyjacielem. Jestem mu wdzięczny za to, co dla mnie zrobił i polecam go każdemu, kto potrzebuje pomocy w matematyce.

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2023

Najlepsze korepetycje z matematyki, super przygotowanie do matury. Bardzo serdecznie polecam.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2022

Bardzo serdecznie polecam! Świetne podejście do ucznia, zajęcia dokładnie przemyślane i zaplanowane, pełne zaangażowanie, miła atmosfera, dobry kontakt i co najważniejsze super wynik matur. Naprawdę warto!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2022

Najlepszy nauczyciel matematyki. Dzieki panu Adamowi moje dzieci zdaly mature spiewajaco a zaczynalismy raczej z niskich poziomow. Kulturalny, slowny, rzetelny, z poczuciem humoru i co najwazniejsze z umiejetnoscia dotarcia do uczniow na bardzo roznych poziomach. Szczerze polecam!!!!

avatar
kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2022

Bardzo dobry nauczyciel, jak i towarzysz w tej zawiłej przygodzie, jaką jest edukacja. Polecam z całego serca! 11/10

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2022

Chciałam bardzo serdecznie podziękować Adamowi za przygotowanie mojego syna do matury.
Kuba osiągnął wynik 93%! Kiedy zaczęły się korepetycje on-line przyznam szczerze, że nie spodziewałam się sukcesów.
Adam potrafił zdziałać cuda. Pamiętam doskonale barak chęci do nauki mojego syna. Pandemia, stres, depresja.
Podejście Adama do Kuby zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Znaleźli wspólny język. Jakub zaczął przygotowywać się solidnie do każdych zajęć.
A sposób prowadzenia lekcji przez Adama to mistrzostwo świata – na luzie, bez stresu, zawsze uśmiechnięty z dużą dozą cierpliwości.
Bardzo dziękuję w imieniu swoim, Jarka i Kuby
Absolutnie rekomenduję fantastycznego nauczyciela!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Pan Adam to najlepszy nauczyciel matematyki jakiego kiedykolwiek miałam. Oprócz tego że wspaniale tłumaczy, jest świetnym oraz bardzo inteligętnym człowiekiem. Na naszym pierwszym spotkaniu nie potrafiłam nic a dzięki pomocy Pana Adama zdałam maturę na 76% !!! Bardzo polecam, uważam że zdziałał cuda :)

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Bardzo polecam! Nie sądzę że bez pomocy Adama zdałbym maturę.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Pan Adam jest super osobą ,świetnie tłumaczy i posada logiczne , zdrowe podejście do swoich uczniów.Bardzo miły ,konkretny. Pozdwiam i polecam każdemu.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Na początku trzeciej klasy sama wątpiłam czy uda mi się zdać maturę, jednak po paru miesiącach korków online z Adamem skończyłam z bardzo dobrym wynikiem. Zdalne korepetycje w żadnym stopniu nie utrudniły nam nauki, wręcz ułatwiały pozwalając zaoszczędzić czas tak ważny w maturalnej klasie. Atmosfera na korkach jest bardzo przyjazna i luźna dzięki czemu w łatwy sposób się rozumie i przyswaja przekazywaną wiedzę. Gdyby się dało wystawić ocenę 6/5 to z pewnością bym taką dała ;D

avatar
Stefania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Jako że wyniki matur właśnie wpłynęły, nie byłoby lepszego momentu żeby opisać prace z Adamem. Przyszłam do niego żeby podciągnąć sobie jak najwyżej wynik z matmy podstawowej i zdecydowanie się udało. Piękne 98%, których nie udałoby mi się zdobyć bez jego pomocy. Pracowaliśmy online i muszę przyznać ze nie spodziewałam się ze zajęcia w takiej formie mogą być tak dobrze zorganizowane. Adam miał przygotowaną wirtualną tablice do rozwiązywania zadan na której mogłam w czasie rzeczywistym śledzić jego tok myślenia. Zapiski z tablicy były potem do mojej dyspozycji jeśli potrzebowałabym coś sprawdzić lub sobie przypomnieć. Atmosfera na zajęciach była bardzo przyjemna i tak jak zazwyczaj nie jestem wielką fanką zadan z matmy, na zajęcia przychodziłam z przyjemnością.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2021

Sama nie jestem dobra z matematyki, ale po korepetycjach z Adamem bez problemu zdałam maturę, poprawiły się moje oceny i matematyka przestała być dla mnie wyzwaniem. Adam jest jednocześnie profesjonalistą i wymagającym korepetytorem jak i kolegą który bez problemu będzie tłumaczył najprostszą rzecz po kilka razy. Jak korepetycje z matematyki były dla Ciebie kiedyś udręka to z Panem Adamem będzie to najlepsza godzina z matematyka jaką miałeś kiedykolwiek.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2021

Dzięki Adamowi wreszcie zrozumiałam matme. Przez całą edukacje panicznie bałam się matematyki a walka o zaliczenie tego przedmiotu trwała do samego końca. Adaś nie tylko sprawił, że bez problemu zdałam maturę z matematyki ale czuje się z nią teraz na tyle pewnie, że postanowiłam wybrać kierunek studiów z nią związany. Fantastyczna atmosfera i ogromne podkłady cierpliwości to tylko jedne z powodów dla których mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jest to najlepszy nauczyciel matematyki jakiego miałam. Profesjonalizm, indywidualne podejście do ucznia, zaangażowanie i umiejetność zmotywowania do pracy nawet najbardziej oporne przypadki. Nauka z nim to gwarantowany sukces.

avatar
wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2021

Super atmosfera, pan Adam świetnie przygotował mnie do egzaminu, co tygodniowe korepetycje to była dla mnie przyjemość polecam każdemu kto ma problemy z matematyka

avatar
Julek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2021

Serdecznie polecam lekcje u Adama. Gdyby nie te korepetycje, nie napisałbym bardzo dobrze matury. Na zajęciach panuje świetna atmosfera dzięki której, aż chce się uczyć.

avatar
Max
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2021

Lekcje z Adamem to mistrzostwo!! Nie dość że jest to bardzo dobry nauczyciel, to jeszcze ciekawa osoba, która potrafi stworzyć bardzo przyjemną atmosferę do nauki oraz w przejrzysty sposób wytłumaczyć zagadnienia.
Naprawdę jest to osoba godna polecenia !!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Bardzo polecam! Zajęcia odbywały się w miłej atmosferze i przyniosły duże efekty, mimo że przygotowania z Adamem zaczęłam w styczniu tego roku to przez ten okres czasu dowiedziałam się dużo więcej niż przez lata spędzone w szkole średniej. Przede wszystkim dzięki Adamowi zdałam maturę za co jestem bardzo wdzięczna

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2020

Wyjątkowo skuteczna nauka poprowadzona w przyjemnej atmosferze. Bardzo polecam każdemu kto ma problem z matematyką lub chce wymaksować wyniki :)

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2020

Lekcje prowadzone są w bardzo przyjemnej atmosferze, Adam posiada umiejętność tłumaczenia zadań na wiele różnych sposobów, bezproblemowa komunikacja na płaszczyźnie nauczyciel - uczeń

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2019

Super nauczyciel nie miałem zajęć z lepszym korepetytorem matematykę napisałem na bardzo dobrym poziomie i dostałem się dzięki temu na wymarzone studia. A poza tym praca z nim to sama przyjemność. Polecam serdecznie!!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2019

Świetne metody nauczania, bardzo przystępny sposób tłumaczenia nawet dla mniej zdolnych matematyków, przygotowanie do matury na wysokim poziomie w miłej atmosferze!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2019

Super nauczyciel i prosta nauka tego ciężkiego przedmiotu przedmiotu :) matura zdana na więcej niż minimum. Bardzo polecam tego Pana :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2019

Zaczęłam korepetycje z Adamem 3 miesiące przed matura i to była najlepsza decyzja w etapie przygotowań maturalnych ,ponieważ wcześniej matematyka była dla mnie obca i moje próbne matury ledwo co zdawałam. Przyszło co do matury majowej ,a mój wynik poprawił się trzykrotnie aż sama byłam w szoku ,że da się napisać tak dobrze egzamin dojrzałości. Polecam serdecznie, bezstresowa atmosfera i dobre podejście.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2018

Gorąco polecam Adama dla wszystkich którym matma wydaje się czarną magią.Dzięki niemu zdałem matme na naprawdę dobrym poziomie i dostałem się na dobre studia.Jak dotąd najlepszy korepetytor z jakim się spotkałem

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2018

Matma była dla mnie czarną magią, póki nie zaczęłam korepetycji z Adamem. Dzięki niemu zdałam maturę na wysokim poziomie i dostałam się na wymarzone studia. Lekcje prowadzone w bardzo miłej i bezstresowej atmosferze :)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2017

Adaś prowadził mnie za rączkę do matury przez dwa liceum. Korepetycje odbywały się w bardzo miłej atmosferze, co doskonale wpływało na moje późniejsze wyniki i chęć do nauki matematyki. Adaś to świetny, konsekwentny korepetytor. Dzięki przygotowaniom z Adasiem podszedłem do matury bez stresu i była to dla mnie po prostu kolejna prosta klasówka. Serdecznie polecam każdemu opornemu, jak i tym, którzy chcą doszlifować swoją wiedzę :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2017

Kiedyś szczerze nieznosiłam matematyki, była dla mnie trudna, skomplikowana i zupełnie bez sensu. Adam sprawił, że zaczęłam rozumieć o co w niej chodzi i bardzo polubiłam matme. Adam jest osobą ciepłą, pozytywną i bardzo zaangażowaną w swoją prace dzięki czemu zajęcia z nim są ciekawe a matematyka staje się łatwa jak 2+2. Potrafi wszystko wytłumaczyć i przekazać swoją wiedzę a także zaraża motywacją do pracy. Z całego serca polecam zajęcia z Adamem :)

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2016

Zawsze myślałam, że matematyka to materia dla mega umysłów, bo trudna, bo nudzi, bo monotonna. Po korepetycjach z Adamem zmieniłam zdanie, lekcje przebiegały naprawde w miłej atmosferze, a tak moim zdaniem można nauczyć się najwięcej i najefektywniej. O wszystko mogłam Adama zapytać, wszystko zawsze chętnie wytłumaczył. Zajęcia te poskutkowały takim wynikiem na maturze z matematyki, że ja sama byłam zdumiona swoimi postępami. Matma nie jest taka zła jeśli pomaga ją zrozumieć taki korepetytor jak Adam! Polecam jak najbardziej :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2014

Korepetycje udzielane przez Adama to idealny sposób dla każdego ucznia, który ma problemy z materiałem z matematyki. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić korepetycje udzielane przez Adama, ponieważ potrafi on z uśmiechem i pogodnym nastawieniem przekazać wiedzę, jak również zarazić motywacją do zdobywania wiedzy. Jeśli martwisz się egzaminem z matematyki, zbliżającą się maturą, albo chociażby chciałbyś nadrobić materiał z matematyki, bez wahania warto zgłosić się do Adama. Dzięki Niemu zdałam maturę poprawkową na bardzo dobrym poziomie, gdybym wiedziała wcześniej, że taki efekt przyniosą korepetycje z Adamem, zdecydowałabym się na takie przygotowanie przed pierwszym terminem. Wszystkim maturzystom serdecznie polecam:)

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2014

Witam. Jestem jednym z wielu jak sądzę uczniów Adama, zanim zacząłem z nim zajęcia matematyka sprawiała mi dużo trudności. Adam mi pomógł, poświęcał mi tyle czasu ile potrzebowałem, aby przyswoić wiedzę. Bez jego pomocy na pewno nie radziłbym sobie z matematyką tak jak teraz. Lekcje były prowadzone w sposób, który zachęcały mnie do dalszego działania i oswajania się z liczeniem. Adam ma świetne podejście do uczniów. Polecam go każdemu, kto ma problemy z opanowaniem nauki zwanej matematyką.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2014

Zajęcia z pewnością będę wspominał bardzo pozytywnie, wydatnie pomogły mi w opanowaniu materiału. Każdy, kto wątpi w swoje matematyczne zdolności i chce to zmienić, obowiązkowo powinien zgłosić się do Pana Adama :)

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2013

Gorąco polecam Adasia! Nikt nie jest tak cierpliwy jak on ! Poza tym wszystko świetnie wytłumaczy, zajęcia odbywają się w miłej atmosferze. Cena bardzo przystępna.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2013

Bardzo polecam Adama. Super wszystko tłumaczy, atmosfera jest bardzo przyjazna.

avatar
Oświecony
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2013

Nie ma co ukrywać, gdyby nie Adam miałbym duże problemy z ze zdaniem matury. Jednak po wspólnie obliczonych deltach, setkach obliczonych objętości, odnalezieniu dziesiątek wyrazów ciągu podszedłem do matury dosyć pewnie. Wynik jednak zaskoczył mnie i moich rodziców bardzo pozytywnie. Serdecznie polecam!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2013

Szczerze polecam korepetycje u Pana Adama. Pomógł mi on w niecały tydzień opanować zakres materiału na poprawkowy egzamin w 2 klasie liceum. Uczy on efektywnie i w przystępny sposób. Teraz gdy jestem w trzeciej klasie liceum nadal korzystam z jego pomocy. Matura ? w moim przypadku to juz tylko formalnosc

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.