Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język hiszpański50 - 60 / 60 min

Wiktor

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

¡Hola! Poznaj język i kulturę Hiszpanii.

- Zajęcia indywidualne lub grupowe (możliwy dojazd).

- Indywidualne podejście do ucznia. Oferuję naukę na różnych poziomach zaawansowania. Zajęcia "szyję na miarę" w zależności od potrzeb kursantów.

- Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, materiały i pomoce naukowe dostajesz gratis.

- Gwarantuję bezstresową, skuteczną i przede wszystkim przyjemną naukę:)

- Elastyczne godziny dostosowane do Twoich potrzeb - Ty decydujesz, kurs indywidualny, przygotowanie do egzaminów lub wyjazdów.

Jestem absolwentem filologii romańskiej (francuski z hiszpańskim) na UAM’ie oraz Instituto Cervatnes w Warszawie. Posiadam certyfikat DELE C1, ukończyłem kilka intensywnych kursów hiszpańskiego w tym jeden w Walencji.
Od dziecka dużo podróżowałem i podróżuję po Hiszpanii, dzięki czemu dobrze poznałem obyczaje i język- nie tylko ten książkowy! :)
Od czterech lat udzielam lekcji języka hiszpańskiego. Przez dwa lata udzielałem autorskich kursów hiszpańskiego w wielu warszawskich firmach. Jestem lektorem w dwóch szkołach językowych w Poznaniu.

Zapraszam od zaraz na terenie Poznania. Jeżeli masz więcej pytań, zapraszam do kontaktu.

*Możliwość nauki w trybie 90 minut (80 zł/ spotkanie)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 09.2015
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Licencjat
filologia romańska
Kursy i szkolenia
02.2017
DELE C1
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2017

Nauka języka hiszpańskiego z Wiktorem to przyjemność! Zajęcia są prowadzone w sposób profesjonalny, a Wiktor to przesympatyczny i sumienny nauczyciel, który cierpliwie wszystko tłumaczy i motywuje do dalszej nauki :) Muszę podkreślić, że Wiktor jest pasjonatem kultury hiszpańskiej i wręcz zaraża swoim entuzjazmem do języka hiszpańskiego! Cieszę się, że trafiłam na to ogłoszenie, bo miałam już wielu korepetytorów, ale żaden z nich nie oferował tak ciekawych zajęć jak Wiktor. Polecam!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2016

Szczerze polecam zajęcia z Wiktorem! Zarówno ze względu na bardzo pozytywną atmosferę, jak i niezwykłą efektywność nauczania.
Uczę się języka hiszpańskiego od kilku miesięcy i bez wahania mogę przyznać, że progres jaki zrobiłam dzięki Wiktora lekcjom jest imponujący.
Gorąco polecam!

avatar
Majka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2016

Wiktor jest jednym z lepszych nauczycieli z jakimi miałam styczność. Jest bardzo profesjonalny w tym co robi, zawsze świetnie przygotowany do zajęć i co ważne równie elastyczny czasowo. Oprócz tego jest bardzo fajnym człowiekem, dlatego zajecia z nim to czysta przyjemność. Szczerze polecam. efekty jego zajęć są niesamowite.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2015

Wiktor świetnie prowadzi zajęcia! Jest bardzo kompetentny, w łatwy i przejrzysty sposób potrafi wytłumaczyć wszelkie wątpliwości, wie jak zmotywować do pracy i przy okazji jest bardzo sympatyczny! Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.