Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Rokietnica
Historia70 / 60 min

Wiktor Kowal

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

O MNIE

Cześć, mam na imię Wiktor. Jestem absolwentem VIII Liceum Ogólnokształcącego imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu, czyli najlepszego liceum w Wielkopolsce według rankingu Perspektywy 2020. Uczęszczałem do klasy o profilu fizyka-matematyka-informatyka. Obecnie studiuję Inżynierię Zarządzania na Politechnice Poznańskiej.

PRZEDMIOTY

Szkoła podstawowa:
Fizyka
Matematyka + przygotowania do egzaminu ósmoklasisty
Informatyka
Historia

Szkoła średnia poziom podstawowy:
Fizyka
Matematyka
Informatyka

ZAJĘCIA ONLINE

Ich niewątpliwą zaletą jest to, że nie tracisz ani minuty na dojazd i powrót do domu, a zadania możesz rozwiązywać w komfortowych warunkach własnego pokoju. Do tego ich przebieg jest bardzo prosty:

Łączymy się przy pomocy wybranego z popularnych komunikatorów (Skype, Discord etc.)

Logujemy się do wirtualnej tablicy, na której korzystając z mojego tabletu graficznego (który zapewnia przejrzystość notatek oraz łatwość rysowania tabel i wykresów) wytłumaczę Ci teorię oraz rozwiążę przykładowe zadania, a następnie Ty rozwiążesz na niej kolejne przykłady, które ja będę sprawdzał na bieżąco.

Po zajęciach dostaniesz ode mnie plik z zapisanymi rozwiązaniami przerobionych zadań, do których będziesz mieć dostęp w dowolnej chwili.

MIEJSCE

Online – bez wychodzenia z domu : D

alternatywniew moim domu na terenie Rokietnicy (szczegóły do ustalenia indywidualnie)

CENNIK

70zł/60min

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - 06.2021
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
10.2021 - aktualnie
Politechnika Poznańska
Inżynieria Zarządzania
Kursy i szkolenia
06.2023
Umiejętności interpersonalne 2023 ~Wydany przez Akademię PARP
Doświadczenie
04.2022 - aktualnie
Korepetytor

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2023

Korepetytor cierpliwie tłumaczy każde zagadnienie, jest bardzo sympatyczny oraz ciekawie prowadzi lekcję. Zdecydowanie polecam.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2022

Korepetytor bardzo kompetentny, sympatyczny i cierpliwy. Córka dzięki pomocy p. Wiktora w stosunkowo krótkim czasie zrozumiała wiele zagadnień których nie opanowała w szkole podczas zajęć matematyki w trudnym czasie Covida. Życzylibyśmy sobie takiego podejścia do ucznia u wszystkich nauczycieli w szkole jak u p.Wiktora -wyrozumiałości, cierpliwości i umiejętności tłumaczenia. Polecam w 100% dla każdego kto ma problemy ze zrozumieniem tego przedmiotu.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2022

Terminowość, sumienność i pomysłowość. Idealny dla mojego syna , który wymaga cierpliwości w przekazie wiedzy jak i ciekawej formuły. To wszystko zapewnia Wiktor. Polecam

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2022

Bardzo dobry korepetytor! Sprawił, ze moje dziecko przestało bać się fizyki i zaczęło rozwiązywać zadania ze zrozumieniem. Polecam!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2022

Bardzo dobry korepetytor!!!!!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2022

Wyśmienity korepetytor. Bardzo dobre podejście do ucznia. W końcu zrozumiałem zakres materiału, którego nie byłem w stanie pojąć.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.