Wiktor Jodłowski

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa
Poznań
Kraków
Gdańsk
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

TO NIE SĄ "KOREPETYCJE", TYLKO PROFESJONALNY TRENING ANGIELSKIEGO W OPARCIU O SPRAWDZONĄ METODĘ

Od razu do rzeczy:

• Twój angielski zatrzymał się na poziomie liceum;
• Albo znasz całą teorię, ale czujesz, że brakuje Ci słów przy mówieniu;
• Albo mówisz swobodnie po angielsku, ale nie wiesz, z czego wynikają dane konstrukcje – robisz to na przysłowiową „pałę”;
• Albo radzisz sobie świetnie, ale czujesz, że chcesz mieć kontakt z żywym językiem w konwersacji?

Jeśli pomyślałeś TAK przy przynajmniej jednym z tych 4 pytań, to cieszę się, że trafiłeś do mnie. Chętnie wejdę z Tobą we współpracę. Prowadzę zespół trenerów komunikacji w języku angielskim, uczących na każdym poziomie rozwoju, którzy pomogą Tobie przełamać wreszcie tę barierę mówienia.

Pracując ze stworzoną przeze mnie metodą nad swoim angielskim uczysz się przez cały czas (nie tylko podczas lekcji). Wygląda to tak, że na spotkaniach rozmawiasz ze swoim trenerem + robicie odpowiednie ćwiczenia, ale wszystko ustnie. W domu, pomiędzy spotkaniami, masz książkę, w której robisz zadania gramatyczne i samodzielnie je sobie sprawdzasz. Trener weryfikuje, czy je faktycznie robisz i pomaga, jeśli gdzieś utkniesz i nie wiesz, co dalej. Do tego przed każdą lekcją czytasz 1 artykuł + oglądasz 1 krótki film. Aha, no i piszecie do siebie po angielsku przez komunikator, SMS, cokolwiek będziecie używać do komunikacji.

Nie znasz jeszcze mnie, ani nas, więc powiem Ci kilka rzeczy, które warto wiedzieć, zanim się z nami skontaktujesz:

1) Ponad 3000 osób wzięło udział w naszych szkoleniach, warsztatach i prelekcjach - dlatego wiemy, jak przekazywać wiedzę, by stała się również częścią Ciebie (na tej bazie stworzyłem metodę);

2) Jestem certyfikowanym mówcą publicznym - cały proces szkoleniowy przeszedłem w języku angielskim ze świetnymi wynikami, co również wywarło ogromny wpływ na dzisiejszy kształt metody;

3) Mam ponad 10-letnie zaplecze teoretyczne – tyle czasu spędziłem z moim mentorem szlifując każdy aspekt języka angielskiego;

4) Od 8 lat mam nieustający kontakt z żywym językiem – podróżowałem po USA, Wielkiej Brytanii, koordynowałem duże projekty międzynarodowe (Polsko-Amerykańskie), co sprawia, że sposoby nauki, które stosujemy w naszej metodzie, są oparte o realne wyzwania życiowe, a nie teorię akademickich sal wykładowych.

Więc jeśli czujesz, że dobry angielski przyda Ci się w karierze lub jest Ci potrzebny do życia pełną piersią, to skontaktuj się z moim Doradcą ds. kursu pod numerem: +48 609 880 727 LUB prześlij nam swój numer telefonu wraz z Twoim imieniem przez formularz poniżej. Oddzwonimy.

Pierwsze spotkanie jest za 49 zł - wtedy poznajecie się, ustalacie Twoje potrzeby, terminy itp.

Do usłyszenia, do zobaczenia! :)

PS Rzuć okiem na opinie uczniów poniżej. One powiedzą Ci znacznie więcej niż ja jestem w stanie wyrazić.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Wiktor Jodłowski
Myśliwska 20B/5
81-572 Gdynia
NIP: 5862294976

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2016

Simply the Best!!!
Uwielbiam zajęcia z tym lektorem i widzę jak szybkie robię postępy. Uczę się wyjątkową metodą "dla zajętych i zabieganych ludzi" . Nie oznacza to że nie muszę nic robić ale jest to dostosowane do mojego stylu życia

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2015

Szczerze? Najlepszy nauczyciel jakiego kiedykolwiek spotkałam. Myślę, że przede wszystkim wynika to z jego kompetencji, jak również z bardzo pozytywnego podejścia do świata i ludzi. Byłam dość sceptycznie nastawiona do metody online, ale już po pierwszych zajęciach z Wiktorem wiedziałam, że to jest to!To co dla mnie najważniejsze-przy nim nie wstydzę się mówić. Bardzo dobrze przygotowuje mnie do pracy gdzie język angielski jest jednym z naważniejszych narzędzi. Szczerze polecam każdemu :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2015

Zajęcia z Wiktorem, to nie zwykłe lekcje angielskiego, na których czujesz się jak uczeń. To czas spędzony, jak spotkanie dobrych znajomych, którzy porozumiewają się tylko w języku angielskim. Wszelkie uwagi do słownictwa, gramatyki nie są w żaden sposób "przytykiem", "złośliwością", a zawsze tylko serdeczną wskazówką. Fajnie, że typowa relacja lektor-uzeń, zmienia się na wzajemny koleżeński stosunek! :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2015

Spotkania z Wiktorem to frajda z miło spędzonego czasu z dowcipnym, doświadczonym zawodowo człowiekiem. Wiktor wie co robi, jest asertywny, przygotowany do każdego spotkania - potrafi zachęcić do nauki. Potrafił mnie nawet zmotywować do przyjścia, po moich urodzinach, kiedy z rana po ciężkiej promilowej nocy zwątpiłem, czy dam radę przybyć do niego powiedzieć coś po angielsku :) I mimo że nie czułem się na siłach, to Wiktor postarał się o przygotowanie odpowiedniego magicznego napoju na zbicie promili, po czym spotkanie przebiegło jak zawsze w miłej angielskiej atmosferze. Co do magicznych napoi, to Wiktor robi dobre soki ze świeżych owoców - polecam!
Po paru spotkaniach poczułem, że się odblokowałem (na początku długo myślałem zanim coś powiedziałem po angielsku). Teraz mówienie idzie mi w miarę płynnie - wiem jakiego czasu użyć, podczas mówienia staram się szybko korygować błędy, jeżeli je popełniam - zdaję sobie sprawę, że coś powiedziałem np. źle gramatycznie. Koniec końców - polecam spotkania z Wiktorem!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2015

Wiktora polecam każdemu kto już dawno zwątpił w znalezienie dobrego korepetytora. Jestem uczennicą liceum a właściwie już maturzystką. Chodziłam do klasy dwujęzycznej, lecz wciąż miałam problemy z mówieniem po angielsku bez jakichkolwiek barier. Ten wspaniały korepetytor dzięki swojej niezachwianej wierze we mnie, optymiźmie, cierpliwości i świetnie opatentowanym planie zajęć zdziałał cuda! Dziś, po pół roku uczęszczania na zajęcia do niego umiem lepiej mówić po angielsku niż przez 12 lat nauki angielskiego w szkole. Życzę każdemu kto ma problemy z angielskim aby się z nim skontaktował, bo naprawdę jego lekcje prowadzą do cudów! :)

avatar
Leszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2015

Jestem pardzo zadowolony. Dzięki Wiktorowi szybko nauczylem sie angielskiego. Dzięki Wiktor! Polecam

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2015

Od paru lat staram się na różne sposoby nauczyć języka angielskiego. Przeszłam już etap samonauki , nauki grupowej, fiszek, aplikacji internetowych i... nic. Po pierwszych godzinach uczenia się, zapał słabł a wiedza ulatywała bezpowrotnie :). Wiktora spotkałam starajac się o pracę, kiedy to profesjonalnie tłumaczył moim niedoszłym pracodawcą, po angielsku to, co sama chciałam powiedzieć a niestety nie potrafiłam... Poprosiłam go o lekcje online, ( dzieli nas odległość, która uniemożliwia kontakt osobisty) ponieważ po chwili rozmowy z nim nabrałam przekonania i zaufania iż spotkałam człowieka z wielką pasją, radością tworzenia i szacunkiem do ludzi. Jestem po paru godzinach lekcji z Wiktorem...i wciąż chcę się uczyć, to jego wielki sukces ( nie wiem czy wie o tym :D ). W ciągu paru tygodni nauczyłam się więcej o...uczeniu niż przez moje 40 lat :))) Zawsze przygotowany, nigdy się nie spóźnia i zaskakuje nowymi pomysłami a najważniejsze- BARDZO CIERPLIWY! Polecam wszystkim serdecznie !

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2015

Wiktor to nie superman, nie strongman, nie spiderman ... :) to profesjonalista-specjalista, który w sposób niezwykły, konkretny, skuteczny i ciekawy pomógł mi w angielskim. W 2 miesiące intensywnych spotkań 2-3 razy w tygodniu zrobiłem większy progres niż podczas roku nauki w szkole średniej. Wiktor otwiera człowieka na angielski, ginie strach przed mówieniem, język obcy staję się zupełnie prosty, zasady stają się zrozumiałe - prawdziwe WOW dla mózgu :) Szczerze polecam - zajęcia najwyższej jakości ! Do zobaczenia na zajęciach :)

avatar
Kasia C.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2015

Nauczyciel na 5! Wiktor zajmuje się mówieniem i dzięki temu jego uczniowie również zaczynają mówić :) Swoboda i uśmiech na każdych zajęciach to podstawa. Nie brakuje ciekawych tematów (jeśli chcesz rozmawiać na temat biznesowe - nie ma problemu), ani oryginalnego podejścia do nauczania. Mówisz, piszesz, czytasz i nagle zapominasz, że angielski jest językiem obcym. Jestem bardzo zadowolona z postępów. Jednym słowem - warto.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2014

Gorąco polecam! Dzięki Wiktorowi zaczełam mówić po angielsku. Odświerzyłam podstawy dzieki czemu nie boje się rozmawiać na coraz trudniejsze tematy. Jesli czujesz blokade przed konwersacją ten człowiek pomoże Ci ją pokonać. Niesamowita energia, udzielający sie optymizm a do tego pełen profesjonalizm.

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
1 listopada 2014

Dzięki Wiktorowi mój angielski naprawdę sie poprawił.Pracowalismy razem przez chyba 3 miesiące raz w tygodniu i zawsze był bardzo dobrze przygotowany.Potwierdzam fajna atmosferę w czasie lekcji i napewno polecam dzięki Wiktor :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2014

Trafiłam do Wiktora dzięki koleżance. Mam za sobą dopiero 3 lekcje, ale już w tym momencie mogę z ręką na sercu polecić Wiktora . Jest świetnym korepetytorem, jak i człowiekiem z ogromną pasją. Jestem przekonana, że mój czas i pieniądze nie idą na marne. Praca z nim na pewno zaowocuje.
Miałam ogromną niechęć do nauki języka angielskiego, ale dzięki Wiktorowi to się zmieniło. Jestem pod wielkim wrażeniem swojego postępu. Potrafi motywować i daję „kopniaka” do pracy. Wszystko bardzo dokładnie, rzeczowo i starannie tłumaczy. Lekcje mijają bardzo szybko i przyjemnie. Ma mnóstwo cierpliwości i potrafi nawiązać kontakt z uczniem. Z wielką przyjemnością chodzę na jego zajęcia i mam motywację do nauki. A efekty już widać :)
Jeśli szukasz dobrego korepetytora to lepiej trafić nie mogłeś. Bardzo szybko znajdziesz dobry kontakt z Wikotrem, bo jest człowiekiem niesamowitym i wyrozumiałym, od którego pryska energia.
Najlepiej umów się na spotkanie, a sam zobaczysz .Ja jestem bardzo zadowolona i ogromnie się cieszę, że trafiłam właśnie na niego.
Polecam

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2014

Wiktor jest bardzo pozytywny, przyjazny, konkretny i zorganizowany. Potrafi wprowadzić miłą atmosferę na zajęciach, więc nie ma mowy o żadnej krępacji. Na zajęcia chce się przychodzić, bo mają formę niestandardową bazującą na przyjacielskich relacjach, więc poza tym, że wychodzę z dodatkową wiedzą to wychodzę również zawsze uśmiechnięta. :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2014

Na zajęcia u Wiktora trafiłam tak na prawdę przez przypadek. Po 1 spotkaniu byłam bardzo zadowolona. Wiktor jest mega pozytywną osobą i zaraża dobrą energią. Wcześniej chodziłam na różne zajęcia z angielskiego płacąc kupę forsy i tracąc czas - bo i tak nic się nie uczyłam i nie chciało mi się tam chodzić.
Na zajęcia u Wiktora przychodzę chętnie, dużo się na nich uczę.
Dzięki Wiktorowi można powiedzieć, że się jaram angielskim - chętniej czytam coś w sieci po angielsku, oglądam filmy bez napisów itp.
Czuje się trochę pewniej jak mam coś powiedzieć i z kimś porozmawiać :)
Na prawdę polecam Wiktora! Warto do niego przyjść na zajęcia bo na prawdę wyjdzie się ze świadomością że nie straciło się czasu ani pieniędzy :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2014

Do Wiktora na zajęcia uczęszczam od czerwca tego roku. Wiktor zaraża energią, optymizmem, inspiruje do nauki, dzięki czemu łatwiej mi się przyswaja angielski. Potrafi obrazowo tłumaczyć, aby lepiej zrozumieć dane zagadnienie. Jakiś czas temu miałam problem z płynnością mowy, wysławianiem się po angielsku - brakowało mi słów, a przy nim nabrałam odwagi, nie zrażam i staram się wypowiadać po angielsku.
Proponuję Ci dać sobie szansę i spotkać się z Wiktorem na pierwszych zajęciach i sam wtedy będziesz mógł się przekonać i podjąć za siebie decyzję, czy Ci odpowiada.
W moim przekonaniu Wiktor jest bardzo dobrym korepetytorem jak i „Szczęśliwym człowiekiem, który posiada pasję”. Szczerze polecam zajęcia z Wiktorem.

avatar
Irma
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2014

Wiktor pokazal i udowodnil mi , ze chciec to moc. Moj poziom angielskiego jest o niebo lepszy a ja nabieram wiekszej ochoty na nauke !!! Obchodzilismy juz maly jubileusz (peklo 30 lekcji :)) . Polecam Wiktora z cala stanowczoscia. Irma

!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.