Wiktoria Wróbel

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Ze względu na to, że sama jestem świeżo po maturze, doskonale znam wymogi i potrzeby licealistów borykających się z przedmiotem jakim jest filozofia. Moje zajęcia, zawsze będą wzbogacone materiałami wizualnymi ułatwiającymi nauczanie, jak i arkuszami uzupełniającymi wiedzę. Tryb nauczania oraz długość zajęć planuję zawsze ustalać z przyszłym podopiecznym :).Jestem osobą kontaktową oraz ze względu na mój wiek, myślę, że bardzo dobrze dogadam się z przyszłymi uczniami. Po 3 latach w klasie z rozszerzoną filozofią i po napisaniu matury z niej, doskonale znam wymogi oraz potrzeby licealistów. Mam wrażenie, że przejrzałam i rozwiązałam wszelkie możliwe zadnia :), dlatego mam ciekawe pomysły na ułatwienie nauki i porady dotyczące rozwiązywania egzaminów, czy pisania wypracowań. Filozofia to od zawsze mój konik i bardzo bym chciała zarażać pasją do niej. . Każdą klasę kończyłam z bardzo dobrymi wynikami oraz maturę z filozofii zdałam na 88%, co w roku 2021 było 93 centylem w Polsce. Obecnie studiuję psychologię, więc mam kontakt na co dzień z filozofią. Korepetycje tak naprawdę daje od zawsze, ale bardziej prywatnie. Bardzo to lubię, więc postanowiłam robić to na większą skalę :).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.