Wiktoria Kiełkowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Faktura VAT

Wiktoria Kiełkowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/516 opinii
Dla użytkownika Wiktoria Kiełkowska

O mnie

O INSTRUKTORZEMam na imię Wiktoria Kiełkowska i jestem kwalifikowaną instruktorką tańca z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym.Tańcem zaczęłam się zajmować od 4 roku życia, kiedy to rodzice zaprowadzili mnie po raz pierwszy na balet. A od 15 lat znalazłam nową pasje w prowadzeniu zajęć tanecznych oraz układaniu choreografii.Jako czynna tancerka brałam udział w licznych międzynarodowych konkursach i festiwalach w Polsce oraz za granicą (m.in. Japonia, Francja, Hiszpania, Portugalia, Holandia, Włochy, Niemcy itd.), zajmując w wielu z nich pierwsze miejsce.Jako choreograf przygotowałam kilkaset indywidualnych i grupowych choreografii tanecznych (m.in. Mistrzyni Polski w Tańcu Towarzyskim oraz vice Mistrzyni Polski w Łyżwiarstwie Figurowym).Jako kwalifikowany instruktor tańca (uprawnienia wydane przez Ministerstwo Kultury i Edukacji oraz Ministerstwo Sportu i Rekreacji) prowadzę zajęcia w kilkunastu placówkach edukacyjnych, zespołach oraz organizacjach dla kobiet i dzieci.Nadal czynnie tańczę w zespole, co pozwala mi utrzymać dobrą formę i mieć stały kontakt z nowościami, zarówno w dziedzinie tańca jak i technik jego nauczania.Moje atuty to:

 • wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami w różnym wieku (od 3 do 70 lat )
 • przećwiczona wiedza pedagogiczna w praktyce  ( różne techniki nauczania, organizacja pracy w grupie, wprowadzanie zabaw tanecznych)
 • łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich poprzez rozpoznawanie ich indywidualnych potrzeb
 • dostosowania metody nauczania do konkretnej osoby lub grupy
 • obszerna biblioteka muzyczna (m.in. muzyka klasyczna, utwory baletowe)
 • biegła znajomość języka angielskiego i rosyjskiego, która pozwala mi na swobodna komunikacje z maluchami dla których j. polski nie jest językiem ojczystym  KWALIFIKACJE i TYTUŁY  Instruktor Tańca (uprawnienia wyd. przez Ministerstwo Kultury)

  Instruktor Fitness (uprawnienia wyd. przez Ministerstwo Sportu i Turystyki)

  Instruktor Zespołów Polonijnych (studia podyplomowe)

  Kurs trenerski (Pracownia psychologiczna Elżbiety Sołtys)  Mistrzostwo Polski w Tańcu Narodowym w Formie Towarzyskiej

  Mistrzostwo Polski w Karach Mazurowych

  Najlepsza para w rankingu CIOFF  Współpraca w charakterze choreografa i instruktora tańca z m.in. Mistrzynią Polski w Tańcu Towarzyskim oraz vice Mistrzynią Polski w Łyżwiarstwie Figurowym

  Własne mistrzowskie układy taneczne )

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
06.2004
Instruktor tańca
03.2006
Instruktor fitness
07.2007
Instruktor Zespołów Polonijnych
10.2008
Kurs trenerski
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2019

Wszystko pozytywnie, bardzo dobra nauczycielka, dała rady czegos nauczyc nawet dla takiego słabego ucznia jak ja :))))
Polecam

avatar
Jarosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2018

Jestem zadowolony z zajęć z Wiktoria. Jest sympatyczna i umie przekazać co i jak robić żeby było dobrze :). Poszedłem żeby jakoś się poruszać na imprezach firmowych a teraz, nie skromnie powiem, że wszystkie chcą że mną tańczyć. Dzięki Wiki ! :) Zapiszcie cię do niej, polecam.

avatar
Ania i Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2018

Poszliśmy na naukę pierwszego tańca. Chcieliśmy sie nauczyć tańca z filmiku który nalelizlismy w Internecie. Wiktoria bardzo nam pomogła. Dostosowana ten układ do naszych możliwości tanecznych i czasu którego nie mieliśmy zbyt wiele :) Było na prawdę super! Polecamy

avatar
Pani Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2018

U nas Pani Wiktoria prowadzi zajęcia baletowe z dzieciakami. Dziewczynki są przeszczęśliwe i kiedy przychodzi czwartek nie mogą doczekać się baletu i Pani Wiktoria. Rodzice również odzywają się bardzo pozytywnie, chwalą świetny kontakt z dziećmi oraz indywidulne podejście do każdego w grupie.

avatar
Ania i Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2018

Poszlismy z narzeczonym do Wiktoria z polecenia innych znajomych i wszystko co powiedzieli sie sprawdzilo. Miła atmosfera, zero stresu czy spiecia, fajna choreografia. Bardzo dobrze tłumaczyć co mamy robić. POLECAMY!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2018

Polecam, bardzo mi się spodobało, chciałem tylko po 10 lekcji ale zdecydowałem się na kolejne i kolejne :) Mogę śmiało powiedzieć, że Wiktoria nauczył mnie tańczyć :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2018

Jesteśmy pod ogromnym wrazeniem!!! Jest niezwykła tancerką i nadal się zastanawiam dlaczego jeszcze jej nie ma na dużej scenie:) Bardzo łatwo i umiejętnie poprowadziła nas ( mnie i męża)w nauce tańca. I jak będzie trochę wolnego idziemy na tango argentyńskie o którym marze :). Dla mnie największym szczęściem i radością jest jak widzę zadowolenie mojej córki. Uczy jej baletu:) Widzę ze przekazuje jej nie tylko umiejętności taneczne ale tez i swoją charyzmę, gracje i ten piękny uśmiech. Ale dość tego słodzenia. Ogólnie bardzo polecamy i jesteśmy zadowoleni :) Taniec to tylko z Wiktorią!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2018

Wiktoria to wspaniała instruktorka tańca.Swoje ogromne umiejętności taneczne w sobie tylko znany sposób potrafi tak przekazać,że z niecierpliwością czeka się do następnej lekcji. Zdecydowanie i gorąco polecam.!!!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2018

Wspaniałe zajęcia, wspaniała i kompetentna Pani Instruktor, a przede wszystkim przesympatyczna osoba! Polecam zarówno już tańczącym osobom jak i początkującym!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2018

Osobowosć, charyzma, niesamowite umiejętności i to wszystko z usmiechem na twarzy w miłej i przyjaznej atmosferze.
Zdecydowanie polecam kazdemu kto ma ochotę nauczyć się tanczyc lub podszkolic swoje umiejętności by zostac królem parkietu. Nie ma tańca ktorego Wiktoria by nie nauczyla i nie ma osoby, której by nie nauczyła tanczyc - z nią każdy taniec wydaje sie latwy lekki i przyjemny.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2018

REWELACYJNA INSTRUKTORKA TAŃCA!!! Nawet taki ciężki przypadek taneczny jak ja czyni postępy dzięki Wiktorii. Gorąco polecam!!!

avatar
Elżbieta i Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2018

Świetna nauczycielka, gorąco polecamy! Potrafi stworzyć przyjazną atmosferę do nauki tańca i bardzo dobrze przekazać wiedzę. Nie czuliśmy się skrępowani, było fajnie, szybko nauczyliśmy się kroków. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że osiągnęliśmy cel a nasz pierwszy taniec wszystkich zachwycił!
Dzwońcie, piszcie do niej! Warto!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2018

Zajecia z Wiktoria to zabawa i nauka w jednym. Super atmosfera i indywidualne podejscie. Polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2018

Wspaniała atmosfera, trafne feedback w tańcu, zwariowane cheografie. Polecam zajęcia.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2014

Wiktoria Sawka w bardzo ciekawy sposób prowadzi zajęcia języka rosyjskiego, kładąc nacisk na wszystkie aspekty nauki języka obcego (gramatyka, wymowa, słownictwo). Miła atmosfera, interesujące tematy zajęć, indywidualne podejście do ucznia. Polecam lekcje z Wiktorią wszystkim osobom chcącym rozwijać umiejętność komunikowania się w języku rosyjskim!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2013

Wiktoria Sawka to świetna instruktorka tańca. W krótkim czasie pomogła mi się przygotować do egzaminu do szkoły aktorskiej. Dzięki jej profesjonalnym radom pomyślnie przeszłam przez przesłuchania. Polecam współpracę z nią!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.