Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Katowice
Pszczyna
Tychy
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką Liceum Plastycznego w Katowicach. Ukończyłam szkołę dyplomami z malarstwa oraz intermediów. Obecnie studiuję na Akademii Sztuk Pięknych na kierunku Arteterapia. Od lat skupiam się na łączeniu różnych dziedzin sztuki i tworzeniu różnych projektów - zarówno malarsko-rysunkowych jak i przestrzenno-medialnych (instalacje, scenografia, animacje, filmy).

Prowadzę zajęcia z rysunku / malarstwa / rzeźby / projektowania dla osób zarówno początkujących, zielonych w temacie, jak i chętnych do rozwijania dotychczasowych umiejętności i zainteresowania sztuką.
Zajęcia odbywać się mogą na terenie Katowic oraz okolic.
Program dostosowany do preferencji uczestników.

Oferuję:
- kreatywne spędzanie wolnego czasu
- rozwijanie umiejętności w wybranych przez uczestnika dziedzinach
- informacje dotyczące sprzętu technicznego
- przygotowanie do egzaminu wstępnego do szkół plastycznych
(1 klasa gimnazjum / 1 klasa liceum)
- kreatywną i miłą atmosferę podczas zajęć :)
- informacje o technikach interesujących uczestnika
- wyjścia w plener (w zależności od pogody)
- wyjścia na interesujące uczestnika wystawy

Od 2015 roku prowadzę regularne zajęcia z zakresu sztuki dla dzieci i młodzieży. Na zajęciach skupiamy się na rozwijaniu techniki poprzez zabawę i twórcze ćwiczenia pobudzające kreatywność :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2016 - 10.2016
Warownia Pszczyńskich Rycerzy
Sekcją którą się zajmowałam była przestrzeń plastyczna. Wraz z dziećmi tworzyliśmy "królewskie rekwizyty", prace plastyczne oraz przedstawienia dla rodziców w formie różnych zabaw integracyjnych.
01.2017 - 06.2018
Sala Zabaw Radocha w Pszczynie
Cotygodniowe spotkania z dziećmi rozwijały ich umiejętności ruchowe oraz kreatywność. Na zajęciach łączyliśmy zabawę oraz taniec z grą na prostych instrumentach muzycznych.
07.2018 - 07.2018
Wakacyjne Obozy dla dzieci Almatur
Podczas obozu w Pokrzywnej stworzyliśmy z małymi uczestnikami własny spektakl - musical. Wspólnie przygotowaliśmy dekoracje, scenografię, kostiumy, scenariusz oraz piosenki, które wykonali najmłodsi uczestnicy obozu.
07.2019 - 10.2019
Taniec Intuicyjny dla Dzieci - Tychy
W lipcu 2019 roku w Tychach powstała szkoła tańca dla dzieci skupiająca się na rozwijaniu ich kreatywności i predyspozycji w ruchu i tańcu.
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.