Wiktoria Morawska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Wrocław (Psie Pole)
Częstochowa
Kłobuck
Oława
Katowice
Wałbrzych
Legnica
Jelenia Góra
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na spacer przez sztukę!  

Korepetycję obejmują pełne omówienie materiału z historii sztuki: od sztuki prehistorycznej do współczesnej. Naukę rozpoczynamy od poznania terminologii potrzebnej do analizy dzieła sztuki (w tym pisania takowej na egzaminie maturalnym, olimpiadach/konkursach, czy w pracy dyplomowej) a poznając konkretne okresy w dziejach sztuki, omawiamy:

  • kanon dzieł sztuki
  • artystów
  • historię epoki
  • filozofię historii sztuki
  • metody analizy dzieła sztuki w odniesieniu do technik danej epoki
  • piszemy analizy dzieła sztuki/kontekstu artystycznego (obowiązkowe na egzaminie maturalnym i innych egzaminach)
  • realizujemy zadania utrwalające wiedzę
  • staramy się obcować ze sztuką; chodząc na wystawy, do muzeów, obiektów zabytkowych.

Praca opiera się na wykładach, poznaniu dzieł i ich kontekstu, analizie pracy ucznia oraz kontakcie z najwybitniejszymi tekstami z zakresu historii sztuki oraz na "trenowaniu" zdobywanych umiejętności przez różnorodne zadania i formy sprawdzenia/powtórzenia wiedzy. Program nauki ustala się zależnie od potrzeb ucznia. Możliwe są dodatkowe zajęcia warsztatowe dla małych dzieci oparte na pracy warsztatowej. 

Jestem przekonana, że zajęcia ze mną to skuteczne przygotowanie się do wszelkich egzaminów, konkursów, testów i rozmów wstępnych na studiach, ale przede wszystkim możliwość odkrycia historii sztuki. Moi uczniowie uzyskują świetne wyniki na egzaminie maturalnym, odnoszą sukcesy na Olimpiadzie Artystycznej, jak i z sukcesami przechodzą testy kwalifikacyjne na studia! :) 

Zapraszam również na jednorazowe spotkania z pisania eseju maturalnego z historii sztuki, konsultacje [*prac dyplomowych na uczelniach wyższych, *] czy prac domowych z zakresu wiedzy o kulturze! 

Moje doświadczenia: studia historii sztuki i socjologii ze specjalnością komunikacja społeczna, socjologia kultury na Uniwersytecie Wrocławskim, praca w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie, stypendia naukowe, studia w Szkole Artystycznej w Maceracie (Włochy), dyplom z historii sztuki i jubilerstwa w ZSP w Częstochowie, koordynacja i inicjacja wielu projektów społecznych z zakresu kultury i sztuki, organizacja wystaw, spotkań z artystami i naukowcami, warsztatów plastycznych i z zakresu historii sztuki. Szczególnie w dziedzinie sztuki współczesnej, języka w sztuce, sztuki konceptualnej, perfomatywnej, architektury modernistycznej, socjologi kultury. Warsztaty i zajęcia prowadzone zarówno dla dorosłych, jak i dzieci (m.in. zajęcia z kreatywnej analizy dzieła sztuki Żydowskiego Instytutu Historycznego). Praca w wielu inicjatywach społecznych i festiwalach artystycznych. Udział i zwycięstwa w wielu konkursach i olimpiadach. Tutorial w ramach Vital Voices oraz Collegium Invisibile.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Polecam serdecznie Wiktorie — świetne przygotowanie, wsparcie i pomoc. Zajęcia z nią dały mi mnóstwo motywacji do pracy na własną rękę i pomogły rozwinąć pasję do Historii Sztuki. Dwa lata naszej wspólnej pracy będę zawsze ciepło wspominać, ponieważ był to czas spędzony z osobą kompetentną i uczynną — posiadającą duże zasoby cierpliwości oraz wyrozumienia

Wiktoria Morawska

I to była bardzo, bardzo udana praca z świetnym efektem na tegorocznej, trudnej maturze! Wielkie gratulacje raz jeszcze!

avatar
Kacper Jabłoński
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2020

Z całego serca mogę polecić Panią Wiktorię!

Pani Wiktoria uczy mnie teraz, w okresie zawieszenia zajęć, kwarantanny w formie zdalnej. Początkowo miałem trochę obaw, jak praca online będzie wyglądać, ale jestem bardzo zadowolony! Pani Wiktoria udostępnia bardzo dużo materiałów pomocniczych (teksty, artykuły, karty do analizy, testy, prezentacje dodatkowe, filmy) a podczas zajęć udostępnia prezentację na ekranie. Spotkania mają formę wykładów, sprawdzania esejów, ale też jest dużo kształcących dyskusji! Tym samym mogę zajęcia z Panią Wiktorią najserdeczniej polecić! Bardzo dużo się z nich uczę, Pani Wiktoria jest najbardziej zaangażowaną wykładowczynią jaką miałem okazję poznać, więc bardzo bardzo polecam! Najbardziej wartościowe wydaje mi się to, że podczas zajęć dowiedziałem się na czym polegają moje błędy w esejach i jak zdobyć maksymalną ilość punktów z perspektywy osoby świetnie rozumiejącej sposób punktacji, a także badaczki. Polecam mocno!

Dziękuję za całą pomoc!

Wiktoria Morawska

Panie Kacprze, najserdeczniej dziękuję! Bardzo się cieszę, że ma Pan tak pozytywne odczucia i działamy dalej. :)

avatar
Lilit
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2019

Bardzo jestem wdzięczna Wiktorii za jej pomoc i zaangażowanie. Od pierwszego spotkania można było wywnioskować, że jest osobą, która ma bardzo dużą wiedzę i wie jak ją przekazać innym. Bardzo polecam współpracę z Wiktorią i sama pewnie nie raz się jej podejmę.
Dziękuję za niezłomność w czytaniu mojej pracy! ❤

Wiktoria Morawska

Jestem dumna z ogromu pracy i Twoich postępów Lilit! Gratulacje i będę ciągle trzymać kciuki za obronę! :)

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2019

Polecam Wiktorię! Świetne zajęcia, ogromna wiedza z zakresu hs i też umiejętność jej przekazania. Niezastąpiona!

Wiktoria Morawska

Dziękuję bardzo! :)

avatar
Ela Mielczarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2019

Chodziłam na zajęcia do trzech osób: pierwszy raz w szkole średniej przygotowując się do olimpiady. Potem na zajęcia w przygotowaniu na studiach a teraz do Pani Wiktorii szykując się do obrony mojej pracy licencjackiej i Pani Wiktoria jest najlepszą wykładowczynią z historii sztuki jaką miałam! Ma ogromną wiedzę a zajęcia są naprawdę świetne! Jest konkretna, profesjonalna, ma interdyscyplinarną i bardzo dużą wiedzę i przede wszystkim: potrafi wyjaśnić wszystkie problemowe kwestie i zafascynować nawet historią 20to-wiecznych waz! Polecam wszystkim najserdeczniej, myślę, że na każdym poziomie edukacji! Do obrony przygotowała mnie fantastycznie! Obronione na 5!! Teraz zapisuję do niej mojego 9cioletniego siostrzeńca na zajęcia dla dzieci!

Wiktoria Morawska

I była świetna obrona! Bardzo dziękuję za te miłe słowa i gratulacje! Szykuj magisterkę. ;)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Wiktoria jest bardzo wyrozumiałą i cierpliwą osobą, a jednocześnie potrafi zmotywować do nauki. Dzięki jej korepetycjom w ciągu jedynie pół roku udało mi się przyswoić wielką część materiału potrzebnego do matury z historii sztuki. Bardzo polecam:)

Wiktoria Morawska

Dziękuję Julio! :) Jestem dumna z Twojej pracy! :)

avatar
Apolonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2019

Bardzo polecam!
Pani Wiktoria posiada szeroką wiedzę z zakresu historii sztuki i nie tylko. Swoje umiejętności stopniowo i sukcesywnie przekazuje swoim uczniom. Podczas korepetycji nie ma miejsca na jakąkolwiek krępacje ucznia ze względu na brak wiedzy z jakiegoś zakresu materiału. Otwarcie można o tym wspomnieć a Pani Wiktoria bez wątpienia się tym zajmie.
Poza zdobywaną wiedzą na lekcjach można liczyć na przyjemną atmosferę co niewątpliwie dobrze wpływa na przyswajanie wszelkich informacji.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2019

Wiktoria to osoba obdarzona niezwykle rozległą wiedzą, bardzo miła i elekwentna. Potrafi w sposób jasny, nieskomplikowany wyjaśnić omawiane zagadnienie, nie szczędząc przy tym anegdot i nawiązań z różnych dziedzin nauk humanistycznych. Polecam bardzo serdecznie!

Wiktoria Morawska

Dziękuję Bartku! :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2019

Wiktoria jest bardzo rzetelną i przemiłą osobą, jest bardzo zaangażowana w swoją pracę z uczniem co sprawia,że jest świetną korepetytorką.
Na spokojnie wytłumaczy nawet najprostsze zagadnienia oraz te najtrudniejsze w taki sposób, że napewno zrozumiesz.
Przygotuje bardzo dobrze do egzaminów czy to maturalnych czy olimpiad.
Pomaga i wspiera nie tylko podczas spotkania, ale poza nim sprawdza analizy dzieł sztuki, wypracowania, podsyłała mi dodatkowe materiały, prezentacje.
Zawsze można na niej polegać :)
Bez wyrzutów sumienia mogę ja polecić, jest wspaniałą dziewczyna z ogromną pasją. :)

Wiktoria Morawska

Mam wspaniałe uczennice! :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2019

Wiktoria jest świetną korepetytorką z ogromną pasją i zaangażowaniem! Potrafi wyjaśnić zagadnienia z każdej dziedziny i odkrywać nowe tematy. Dobrze wie co pojawi się na olimpiadzie, a tym bardziej na maturze. Wspiera nie tylko podczas spotkania, ale poza nim; sprawdza analizy dzieł sztuki, wypracowania, eseje, podsyłała mi dodatkowe materiały, prezentacje, slajdowiska, książki! Zawsze można liczyć na jej pomoc! :)

Wiktoria Morawska

Dziękuję bardzo! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.