Wiktoria Patrycja

Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
 
Online
Inowrocław
Dąbrowa Biskupia
Zakrzewo
Chróstowo

Wiktoria Patrycja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Wiktoria Patrycja

O mnie

Witam! Jestem otwarta i kontaktową maturzystką z I LO im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu. Nauka to coś co mnie pasjonuje i pozwala otworzyć się na aspekty dotychczas nieznane. Uważam, że nie na świecie rzeczy niemożliwych, jeżeli podejdziemy do wszystkiego z racjonalnym podejściem i chęciami. Stawienie sobie wyzwań i celów to coś co mnie cechuje. Jak już wspomniałam, jestem osobą otwartą – dlatego właśnie tutaj jestem. Otwieram się na Was abyście mogli z moja pomocą zagłębiać tajniki wiedzy niezrozumiałej. Od zawsze pasjonowałam się nauczaniem dzieci młodszych ode mnie, a także pomaganiem młodzieży w moim wieku, gdyż uważam, że trudne problemy pozostawione samym sobie staną się jeszcze trudniejsze.

Korepetycje oferuję z dojazdem do ucznia bądź u mnie w mieszkaniu. Zajęcia mogą się odbywać także w miejscach publicznych, w których zachowany jest spokój oraz komfort, który w moim rozumieniu jest brakiem rozpraszaczy oraz nadmiernego hałasu.

Na czas wszechobecnej kwarantanny wynikającej z pandemii koronawirusa prowadzę również zajęcia online za pośrednictwem Teams’a, Discorda i innych platform, które umożliwiają komunikacje z uczniami.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - 04.2020
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
matematyczno-fizyczno-informatyczny
10.2020 - aktualnie
Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu
Rachunkowość i finanse przedsiębiorstw
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Super mila osobka, mialam przygotowania do poprawki z matematyki i wszystko zdane, polecam bardzo otwarta i sympatyczna dziewczyna, latwy, szybki kontakt a do tego bardzo pomocna i odpowiednia do pracy z ludzmi osobka, na pewno kiedys skorzystam jesli bede potrzebowac powtorek do matury albo bede miec zaleglosci

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2019

Syn uczęszcza na j.ang. i matematykę do pani Wiktorii. Jestem bardzo zadowolony z efektów!!!!!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2019

Najlepsza korepetytorka w Inowrocławiu. Polecam.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2019

Serdecznie polecam panią Wiktorię! Potrafi zrozumiale wytłumaczyć i dostosować się do każdego ucznia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.