Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków
Chrzanów
Trzebinia

Wiktoria

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Wiktoria

O mnie

Mam na imię Wiktoria, jestem studentką Farmacji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego i chętnie wytłumaczę Ci wszystkie zagadnienia dotyczące chemii!

Przygotowuję do matury na kierunki medyczne a także pomagam nadrobić wszelkie zaległości w przedmiocie także gimnazjalistom. Tłumaczę wszystko rzetelnie i od podstaw tak aby wszystko było jasne dla ucznia.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego
Farmacja
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2018

Jestem studentką analityki medycznej na SUM-ie i zgłosiłam się do Wiktorii o pomoc w zadaniach rachunkowych z chemii. Wytłumaczyła mi wszystko bardzo rzetelnie i dokładnie. Dzięki niej zrozumiałam, a przede wszystkim polubiłam tego typu zadania i zaliczyłam kolokwium w pierwszym terminie! Polecam bardzo serdecznie :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.