Wiktoria Jackiewicz

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot

Wiktoria Jackiewicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/519 opinii
Dla użytkownika Wiktoria Jackiewicz

O mnie

Nazywam się Wiktoria i od 2021 roku prowadzę działalność opartą na nauce języka angielskiego online. Inspiracją do rozpoczęcia tego przedsięwzięcia bylo zdanie takich egzaminów jak Cerificate in Advanced English (CAE), C1 Business Higher (BEC) czy Certificate of Proficiency in English (CPE) przygotowane przez Cambridge English Qualifications. Tym samym, moją specjalizacją stało się przygotowanie do powyższych certyfikatów. Od momentu rozpoczęcia miałam przyjemność przygotować wielu uczniów zarówno do FCE jak i CAE ze 100% zdawalnością.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 07.2021
Uniwersytet Gdański
Licencjat
Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze
10.2022 - aktualnie
Uniwersytet WSB Gdańsk
Magister
Management
Kursy i szkolenia
07.2015
DELF B1
07.2017
Certificate in Advanced English (C1 Advanced)
07.2018
DELF B2
07.2021
Goethe Zertifikat B2
10.2021
Wiem wszystko o nauczaniu w biznesie - j.angielski (Edunation)
07.2022
Business English Certificate Higher (C1)
07.2022
Certificate of Proficiency in English (C2 Proficiency)
04.2023
Chodź, nauczę Cię, jak zaplanować mądrą lekcję. (Edunation)
06.2023
English for IT Professionals
06.2023
Perfect English Pronunciation: British English
08.2023
Gamifikacja w edukacji
Doświadczenie
10.2021 - aktualnie
wiktoriajackiewicz.pl
Szkoła językowa

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 19
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2023

Z Wiktorią współpracuje od października 2022 roku. Bardzo dużo nauczyłam się przed ten czas, szczególnie jeżeli chodzi o gramatykę i słownictwo. Wiktoria jest wymagająca, ale dzięki temu można szybko zauważyć progres. Duży nacisk kładzie na pracę samodzielną, bo bez powtarzania i ćwiczeń nie da się wejść na wyższy poziom. Uczy systematyczności, ale robi to w bardzo ciepłej i przyjaznej atmosferze. Jeżeli nie chcesz mieć poczucia, że marnujesz swój czas i pieniądze, to serdecznie polecam z zajęcia z Wiktorią:)

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2023

Chciałabym wszystkim polecić współpracę z Wiktorią. Lekcje są dla mnie przyjemne, ciekawe i bezstresowe. Bardzo dużo pomocnych materiałów, wskazówki, punktualność. Z Wiktorią można bardzo łatwo pokonać barierę językową!!! Polecam serdecznie każdemu.

avatar
Honorata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2023

Z całego serca mogę polecić lekcje z Panią Wiktorią. Podstawą zajęć była rozmowa, która pomogła mi przełamać barierę w mówieniu. Wszystkie skomplikowane struktury, były wyjaśnione bardzo dokładnie oraz w prosty sposób. Zawsze można było liczyć na pomoc oraz radę Pani Wiktorii. Atmosfera podczas zajęć, pomagała w przyswajaniu wiedzy. Bardzo polecam !!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2023

Wiktoria jest świetną korepetytorką z pasją! Nawet trudne dla mnie zagadnienia potrafi przedstawić w zrozumiały i przyjemny sposób. Dzięki nauce przez ostatnie 1,5 roku nauczyłam się przede wszystkim przełamać swoją barierę językową oraz komunikować się w codziennych sytuacjach, co było dla mnie najważniejsze. Dziękuję!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2023

Wiktoria zawsze w pełni wykorzystywała czas od pierwszej minuty do ostatniej. Jest osobą punktualną. Posiada szeroki zasób materiałów z każdego zagadnienia. Lekcje przeprowadzone są zawsze w miłej atmosferze. Jeśli ktoś szuka osoby która potrafi ułożyć intensywny plan nauczania to jak najbardziej Wiktoria podoła temu zadaniu.
Polecam

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2023

Jestem zadowolony z prowadzonych lekcji. Zajęcia w formie online - zawsze punktualne, ciekawe i w swobodnej atmosferze :) Dostosowane do indywidualnych oczekiwań, o których wspominałem na początkowych zajęciach (w moim przypadku zajęcia oparte przede wszystkim na konwersacjach i systematycznych pracach domowych) Polecam!

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2023

Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Pani Wiktoria jest kompetentna w prowadzeniu korepetycji. Zajęcia bardzo elastyczne, dostosowane do indywidulanych potrzeb. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze a zagadnienia wyjaśniane są w zrozumiały sposób.
Polecam serdecznie

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2023

Jestem bardzo zadowolona z zajęć, są prowadzone profesjonalnie i jest wykorzystana każda minuta korepetycji. Polecam

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2023

Pani Wiktoria pomogła mi przygotować się do egzaminu FCE. Jako nauczyciel jest nie tylko osobą komunikatywną, ale i również rzetelną. Ze swojej strony przygotowała wiele materiałów, wskazała popełniane błędy oraz elementy, nad którymi warto popracować. Gdybym miała wybierać korepetytora jeszcze raz, z pewnością wybrałabym Panią Wiktorię.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2022

Współpracowaliśmy z Panią Wiktorią pod kątem przygotowania syna do egzaminów 8 – klasisty, a także ogólnie wzmocnienia jego kompetencji językowych. Wynik egzaminu (100%) potwierdził, że warto było, że trafiliśmy na rzetelną, profesjonalną osobę. Dla mnie jako rodzica najważniejszą rzeczą jest to, że syn zaczął używać angielskiego z przyjemnością, bariera językowa zmniejszyła się. Pani Wiktoria udostępnia wiele, zróżnicowanych materiałów, dzięki czemu syn z przyjemnością uczestniczył w zajęciach. Polecam z całego serca!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2022

Brałem lekcje u Panii Wiktorii w celu zdania egzaminu CAE i stwierdzam, że był to bardzo dobry wybór. Wiktoria jest bardzo dobrą nauczycielką i rozmówczynią. Zawsze dostarczała wiele użytecznych materiałów na zajęcia i do własnej nauki. Lekcje były zawsze punktualnie i nie były nigdy problemów, żeby z różnych względów przełożyć je na inny dzień. Dzięki zaangażowaniu Wiktorii zdobyłem dużo wiedzy i zdałem egzamin CAE.
Polecam każdemu korepetycje u Wiktorii!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2022

Wiktoria bardzo dobrze przygotowała mnie do egzaminu CAE. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie a liczne posiadane przez nią materiały oznaczają zróżnicowane lekcje pomagają nie tylko opanować szeroki zakres słownictwa i gramatyki ale również wymowę i umiejętności z nią związane. Na lekcjach nigdy nie można powiedzieć, że jest nudno. Wiktoria angażuje się bardzo w każdą lekcje a dodatkowo jest bardzo miła i sympatyczna.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2022

Miałem przyjemność korzystać z pomocy Wiktorii w trakcie przygotowań do CAE. CO ją na pewno wyróżnia:
1. Wysoka wiedza ogólna
2. Jest wspaniałym rozmówcą. Potrafi dzięki temu poprawić w uczniu speaking.
3. Jest punktualna i słowna.
4. Zapewnia bardzo dużo materiałów, najwyższej jakości.
POLECAM
Dostałem wynik i zdałem CAE :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2022

Wiktoria bardzo dobrze przygotowała mnie do CAE, posiada dużo materiałów jak i również wyszukuje dodatkowe w zależności od naszego zapotrzebowania :) skupiałyśmy się na zagadnieniach sprawiających problem, zajęcia przebiegały w bardzo miłej atmosferze, kontakt i organizacja bezproblemowe. Polecam!

avatar
BEATA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2021

Jeśli szukasz korepetytora. który przygotuje Cię do egzaminu FCE czy CAE, z czystym sumieniem mogę polecić Wiktorię.
Zajęcia są prowadzone profesjonalnie, z dużym naciskiem na poprawną wymowę, a przede wszystkim zróżnicowane oraz poświęca dużo uwagi na zagadnienia, które sprawiają największe problemy.
POLECAM!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2021

Bardzo polecam naukę z Wiktorią. Miałam wielu korepetytorów jednak Wiktoria jest z nich zdecydowanie najlepsza. Lekcje są bardzo różnorodne i na pewno nie są nudne. Wiktoria ma dużo różnego typu materiałów i pomysłów, a na pewno idealnie umie rozpoznać i odpowiedzieć na konkretne potrzeby ucznia. Profesjonalnie i elastycznie podchodzi do nauczania, co bardzo sobie cenię, a do tego jest sympatyczną, uprzejmą osobą. Egzamin FCE już mam w kieszeni. :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2021

Ciekawe i mocno zróżnicowane zajęcia w przyjemnej, luźnej atmosferze. Obecnie przygotowuję się do egzaminu CAE i jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia zajęć i przerabianych materiałów. Wiktoria zwraca dużą uwagę na mówienie, co bardzo pomaga się przełamać i uczy większej swobody wypowiedzi.

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2020

Wiktoria na początku pierwszych zajęć zaznaczyła, żebyśmy komunikowały się cały czas po angielsku, co jest bardzo dużym plusem, bo komunikacja jest najważniejsza w nauce języków. Na zajęciach w szkole często panuje tak nieprzyjemna atmosfera, że ma się blokadę, aby cokolwiek powiedzieć po angielsku. Jednak na zajęciach z Wiktorią atmosfera była bardzo przyjemna i swobodna, że bez obaw mówiłam po angielsku. Zajęcia były bardzo interesujące, a konwersacje były samą przyjemnością. Wiktoria bardzo profesjonalnie podchodziła do tych zajęć i za każdym razem była solidnie przygotowana (sporo różnorodnych materiałów), skupiając się przede wszystkim na tych zagadnieniach, z którymi mam największy problem. Jednak pamiętała, żeby rozwijać wszystkie kompetencje językowe. Podczas 3 zajęć było i mówienie, i pisanie, i słuchanie. Nie zabrakło również typowych zadań egzaminacyjnych (np. transformacje zdań czy tekst z lukami). Wiktoria nigdy nie podawała gotowych odpowiedzi na tacy, gdy podałam błędną odpowiedź, tylko starała się to powiedzieć w inny sposób, abym sama doszła do prawidłowej odpowiedzi. Uważam to za bardzo duży atut zająć z nią, bo o wiele więcej wynosi się z lekcji, jeśli samemu się coś wymyśli. Miała bardzo indywidualne podejście do mnie. Jeśli zauważyła, że potrzebuję trzeci raz posłuchać nagrania, po prostu to robiła, żebym jak najwięcej odpowiedzi zaznaczyła sama. Wiktoria jako początkująca korepetytorka języka angielskiego spełniła wszystkie moje oczekiwania i jest naprawdę godna polecenia!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2020

Miałam okazję wziąć udział w 3 darmowych lekcjach z Wiktorią (oczywiście z użyciem komunikatora, w tym przypadku ZOOM) i muszę przyznać, że nie spodziewałam się tak profesjonalnego podejścia do tematu od Amatora! :-) Przygotowuję się do przystąpienia do certyfikatu CAE na poziomie C1. Nigdy wcześniej nie wiedziałam, jak wygląda taki egzamin, ani nie widziałam nawet przykładowego arkusza. I tu z pomocą przyszła Wiktoria ;-) Dzięki niej mogłam rozwiązać taki test, zarówno część pisemną, jak i słuchanie, a nawet mówienie! Konwersacje podobały mi się najbardziej, miałyśmy dużo ciekawego do powiedzenia na kilka tematów :-D Żałuję, że te 3 spotkania tak szybko minęły, bo w trakcie tych spotkań miałam możliwość bez stresu porozmawiać z kimś po angielsku i rozwiązać przydatne zadania. Dla mnie Wiktoria to najlepszy nauczyciel pod słońcem ❤️

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.