Wiktoria Zawadzka

Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Warszawa
Matematyka50 - 70 / 60 min

Wiktoria Zawadzka

Opis ogłoszenia

Dzień dobryNazywam się Wiktoria, jestem studentką Prawa (UW) i Lotnictwa i Kosmonautyki (WAT). Udzielam korepetycji z matematyki . Podczas zajęć staram się utrzymać miłą i przyjazną atmosferę, bo wiem że tylko w ten sposób można osiągnąć sukces. Najważniejsze jest dla mnie zrozumienie przez ucznia materiału i nie zapomnienie go po chwili :) Na zajęciach można nadrobić zaległości, opanować bieżący materiał lub przygotować się do nadchodzącego testu czy egzaminu.  Udzielam korepetycji uczniom od szkoły podstawowej do liceum (poziom podstawowy).  Dojeżdżam do każdej dzielnicy Warszawy.   Stawka :50 zł/60min70zł/90min40zł/60min (w przypadku większej niż 1 ilości zajęć w tygodniu)60zł/90min (w przypadku większej niż 1 ilości zajęć w tygodniu)  Zapraszam do kontaktu: 780 048 520 (proszę o kontakt przez SMS) 

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.