Wiktoria Binczyk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Anatomia110 / 60 min

Wiktoria Binczyk

Opis ogłoszenia

Jako studentka ostatniego roku kierunku lekarskiego na wrocławskim Uniwersytecie Medycznym oferuję wysokiej jakości korepetycje z ANATOMII dla studentów kierunków medycznych i antropologicznych. -Jako ze w tym zakresie jestem biegła ( byłam zwolniona z egzaminu końcowego dzięki konkursowi anatomicznemu) proponuję pomoc dla osób które zmagają się z tym przedmiotem-Stale pracuję z materiałem z zakresu anatomii , pracuję nad tworzeniem prac naukowych  i poszerzam wiedzę na kołach naukowych i w praktyce (SOR chirurgiczny)
Wiem jakim problemem może być ten przedmiot dla studentów pierwszego roku ,dlatego chętnie udzielę pomocy ,udostępnię materiały oraz zdradzę jak efektywnie uczyć się tego przedmiotu. Gwarantuję moim uczniom solidne przygotowanie do kolokwiów ,wejściówek ,egzaminu teoretycznego i praktycznego. Być może zarażę Cię nawet moją anatomiczną pasją ;-)
JEŚLI MASZ PROBLEM Z ZALICZENIEM ANATOMII LUB JESTEŚ AMBITNY I CHCESZ POSZERZYĆ WIEDZĘ-DZWOŃ ;-) ( przy dłuższej współpracy cena zajęć może ulec zmniejszeniu)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.