Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bytom
Historia20 / 60 min

Wiktoria

Opis ogłoszenia

Uważasz, że historia jest nudna i nigdy Ci się nie przyda albo musisz ją zdać na egzaminie gimnazjalnym? Dobrze trafiłeś! Jestem uczennicą najlepszego liceum na Śląsku i z wielką przyjemnością pomogę Ci opanować materiał z gimnazjum. Pomogę Ci się przygotować do kartkówki czy sprawdzianu jak i egzaminu gimnazjalnego! Posiadam wiele swoich materiałów, jestem laureatką wielu konkursów z historii czy uczestniczką olimpiad. Bardzo serdecznie zapraszam na lekcje!

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.