Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Katowice
Mysłowice
Tychy
Mikołów
Gliwice
Oświęcim
Jaworzno
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia70 - 300 / 60 min

Wiktoria T

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/517 opinii

Opis ogłoszenia

NAJWYŻSZE WYNIKI W ROKU 2023:
- chemia rozszerzona - 93%!
- chemia IB (matura międzynarodowa, po angielsku) - 7!
ŚREDNIA Z MATURY ROZSZERZONEJ Z CHEMII 2023 83%

Są możliwe zapisy na zajęcia z moją mniej doświadczoną pomocnicą p. Martyną za 70zł/h (zajęcia indywidualne). Pracujemy na tych samych materiałach, kontroluję jakość regularnie, aby upewnić się, że świadczymy usługi na takim samym - najwyższym poziomie. Cena promocyjna od marca do końca wakacji. Zapraszam do kontaktu. 

Osobiście aktualnie przyjmuję uczniów głównie na zajęcia w grupach 3-5 osobowych za 100zł/h, przez małą ilość terminów na inne zajęcia. Można sobie zapewnić grupę maksymalnie dwuosobową za 140zł/h.
Zajęcia indywidualne są w stawce 250zł/h.
Zajęcia indywidualne: chemia IB, przygotowanie do olimpiady chemicznej lub zajęcia na poziomie akademickim - [*300zł/h. *]
Zajęcia grupowe: chemia IB, przygotowanie do olimpiady chemicznej lub zajęcia na poziomie akademickim - dwie osoby 160zł/h, 3-6 - 100zł/h.  

  • w roku szkolnym zajęcia muszą zostać przeniesione na zajęcia hybrydowe lub całkowicie online (mieszkam za granicą)

NABÓR NA ZAJĘCIA Z DOJAZDEM DO UCZNIA OD MAJA

Zajęcia odbywające się u nauczyciela: IMIELIN
Zajęcia z dojazdem do ucznia są możliwe od maja do października 2023 lub również nieregularnie w trakcie roku szkolnego. Dojeżdżam zazwyczaj na terenie od Oświęcimia nawet do Gliwic. Stawka za dojazd 2zl/km. Koszt liczymy w obie strony od Imielina.

Oferuję profesjonalne korepetycje przygotowujące do wymarzonego wyniku maturalnego. Tłumaczę kompleksowo, co i jak robić, aby osiągnąć sukces. Przekazuję wiedzę odnośnie metod skutecznej nauki oraz planowania czasem. Wspólnie z uczniem opracowujemy plan, który najbardziej odpowiada potrzebom, indywidualnej chęci i ambicji ucznia. Jestem korepetytorem zaangażowanym w jak największą pomoc uczniowi w osiąganiu jego celów. Do każdego przypadku podchodzę indywidualnie oraz z dokładnym omówieniem i wytłumaczeniem, dlaczego działamy w taki, a nie inny sposób. 

Wyjaśniam wszystkie  kruczki maturalne , nauczam  logicznego myślenia maturalnego oraz sposobów znacząco ograniczających popełnianie błędów z roztargnienia podczas egzaminu maturalnego. Podczas lekcji skupiamy się indywidualnie na technikach dopasowanych pod konkretnego ucznia, które co roku pomagają moim uczniom napisać maturę na satysfakcjonujące wyniki.  Moi uczniowie co roku dostają się na wymarzone studia medyczne, kierunek lekarski (medycynę), stomatologię, weterynarię oraz wiele innych. Współpraca ze mną skutkuje sukcesem, a ja służę radą i pomocą w każdym momencie przygotowania do matury, czy też składania aplikacji na studia. 

Co mnie wyróżnia?
Większość profesjonalnych korepetytorów to osoby, które nigdy nigdy nie dostały się na wymarzone przez nich uczelnie medyczne. Ja natomiast jestem korepetytorem, który wiele lat temu sam napisał maturę z chemii na wynik pozwalający rozpocząć studia na kierunku lekarskim na każdej uczelni w Polsce. Oprócz tego, zdobyłam indeks na Gdański Uniwersytet Medyczny na kierunek lekarski oraz lekarsko-stomatologiczny. Życie jednak pociągnęło mnie za granicę - do Wielkiej Brytanii oraz Francji, gdzie od 5 lat spełniam się, jednocześnie pracując online z uczniami z Polski, aby pomóc odnieść im sukcesy jeszcze większe niż moje. Moi uczniowie co roku mi udowadniają, że nie ma dla mnie innej profesji, w której spełniałabym się tak jak zaangażowanie w bycie profesjonalnym korepetytorem. Mój autorski plan nauczania jest aktualizowany co roku, przygotowuję moich uczniów bazując na najnowszych i najskuteczniejszych materiałach. 

Co oferuję w ramach korepetycji?

  • profesjonalnie przygotowane notatki z lekcji z uwzględnieniem wszystkich zagadnień, które mogą pojawić się na maturze
  • jasne i klarowne tłumaczenie zagadnień  
  • duża ilość przećwiczonych zadań  - dopasowując ich ilość do poziomu zaawansowania ucznia
  • liczne powtórki materiałuułożenie planu działania pod konkretnego ucznia przygotowanie autorskich zbiorów zadań, na podstawie błędów popełnionych przez ucznia 

Najefektywniejsze przygotowanie do egzaminu maturalnego wymaga jak największego zaangażowania zarówno ucznia,  jak i nauczyciela.

Jak wyglądają moje korepetycje?

  • na lekcjach skupiamy się na tłumaczeniu zagadnień oraz wspólnym przerabianiu  problematycznych zadań
  • pilnuję, aby lekcje były odpowiednio dopasowane do jego indywidualnych potrzeb ucznia
  • możliwość zadawania mi pytań  istnieje w każdym momencie - z chęcią pomogę również poza godzinami korepetycji 
  • sprawdzam zadania domowe podczas lekcji lub poza godzinami lekcji, w zależności od preferencji ucznia (po sprawdzeniu od razu możemy o nich porozmawiać i popoprawiać błędny tok myślenia, nie trzeba czekać)

Jestem korepetytorem, który charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą i profesjonalizmem . Wszystko przygotowuję poza godzinami lekcji, aby korepetycje były najbardziej konkretne, jasne i umożliwiały uczniowi najlepsze ich wykorzystanie. 

Zapewniam, że moje materiały są efektem wieloletnich przygotowań , aby zapewnić uczniom najlepsze możliwe środowisko do nauki , które będzie prowadziło nigdzie indziej niż  do sukcesu

NOWOŚĆ - ZAJĘCIA GRUPOWE ONLINE: 
- przyjdź na korepetycje ze znajomym lub wyraź chęć na lekcje w parze przy zgłaszaniu się na korepetycje,
- promocyjna cen,
- zadania każdy uczestnik rozwiązuje samodzielnie i otrzymuje spersonalizowane wskazówki, co do swoich wyników oraz postępów, 
- można przeplatać lekcje samodzielne i grupowe. 

Zapraszam do kontaktu mailowego - w.t.korepetycje @ gmail . com .

Odpowiadam również na pytania zadawane na tej platformie.
SMS - 698789335

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - 05.2018
III Liceum im. Adama Mickiewicza w Katowicach
09.2018 - aktualnie
Newcastle University
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2023

Dziękuje bardzo za przygotowanie do matury i poświęcony czas. Pani Wiktoria bardzo rzetelny nauczyciel oraz wspaniała osoba która podchodzi do sowich uczniów z duża empatia i zaangażowaniem co sprawiało że lekcje przebiegały w dobrej atmosferze, bez stresowo i i co najważniejsze przynosiły efekty. Bardzo polecam:)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2023

Bardzo rzetelne i wyczerpujące lekcje, bardzo dobrze przygotowały mnie do matury. Polecam

Wiktoria T

Dziękuję ślicznie za opinię, Martynko!
Jeszcze raz serdecznie gratuluję 93% na maturze z chemii, jesteś moją tegoroczną rekordzistką. Udowodniłaś, że swoją ciężką pracą i poświęcaniem godzinki-dwóch dziennie (no czasem 2-3) jesteś w stanie osiągnąć wszystko. Serdecznie życzę powodzenia na kierunku lekarskim, trzymam kciuki, żebyś się pięknie odnalazła na studiach.

avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2023

Z Panią Wiktorią nauka jest przyjemna! Bardzo mi pomogła w przygotowaniu się do poprawy matury. Indywidualne podejście do ucznia, bardzo duża liczba zadań, arkuszy, oraz zbiorów powodują, że osiąga się wymarzony cel. Pani Wiktoria jest cały czas dostępna dla ucznia po zajęciach wysyła się zadania do sprawdzenia , które następnie Pani Wiktoria odsyłała mi już sprawdzone. Dzięki tym lekcjom chemia stała się dla mnie rutyną a nie karą, dzięki niej zrobiłam ogromny postęp za co jestem bardzo wdzięczna. Pani Wiktoria motywuje oraz wspiera w całym okresie przygotowawczym. Bardzo dziękuję za cały poświęcony czas :) Polecam lekcje z Panią Wiktorią każdemu kto chce zrozumieć chemię i osiągnąć wymarzony wyniki na maturze <3

Wiktoria T

Bardzo dziękuję! Serdecznie gratuluję 80% na Twojej maturze z chemii. Poprawa matury z 40% na 80% w rok podczas kontynuowania innych studiów oraz podjęcia pracy była wyzwaniem, ale jesteś żywym dowodem, że jak się chce i jest ambitnym, to można to pięknie wszystko połączyć! Również dziękuję za ten rok ciężkiej, regularnej pracy.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Z Panią Wiktorią miałam lekcje od stycznia. Bardzo mi pomogła w przygotowaniu się do poprawy matury. Ma bardzo indywidualne podejście do ucznia. Przez ten czas przerobiłam ogromną ilość zadań z różnych zbiorów oraz wiele matur. Poza lekcjami również wysyłałam zadania do sprawdzenia , które następnie Pani Wiktoria odsyłała mi już sprawdzone. Dzięki tym lekcjom chemia stała się dla mnie znacznie łatwiejsza i zrobiłam spory postęp w dość krótkim czasie. Pani Wiktoria również bardzo motywowała mnie do nauki i codziennego robienia zadań :). Dziękuję bardzo za przygotowanie mnie do matury z chemii!! :) Bardzo polecam lekcje z Panią Wiktorią każdemu kto chce zrozumieć chemię i napisać maturę na satysfakcjonujący wynik!!! :)

Wiktoria T

Dziękuję za opinię, Martynko! Gratuluję przeskoczenia z 8% na pierwszej próbnej maturze w styczniu, na aż 75% z matury z chemii. Jestem bardzo dumna z ilości pracy, którą wykonałaś, bez Twojego zaangażowania nie byłoby to możliwe!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2023

Najlepsze przygotowanie do matury.
Polecam każdemu ;)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2023

Niesamowicie jestem wdzięczna pani Wiktorii za ten rok przygotowań. Nie spodziewałam się, że spotkam korepetytora tak zaangażowanego w motywowanie mnie, wspieranie i odpowiadanie na moje pytania także poza godzinami lekcji. Ilość zadań którą przerobiłam w ramach kursu maturalnego była przeogromna, ale z tego co przeliczyłam punkty z nieoficjalnych odpowiedzi, w najgorszym wypadku będzie ponad 85%. Jak dla mnie najlepsza korepetytorka na śląsku.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2023

Pani Wiktoria przygotowywała mnie do sesji z podstaw chemii. Pomimo że nigdy nie miałam do czynienia z tym przedmiotem, wytłumaczyła mi wszystko od podstaw, zrozumiałym językiem. Zawsze przygotowywała się do zajęć i sama podsyłała materiały pomocnicze w samodzielnej nauce. Bardzo polecam !

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2023

Super zaangażowanie, bardzo dobra komunikacja, świetnie się pracowało.
Pani Wiktoria pomogła mi dostać się na wymarzony uniwersytet, indywidualnie podchodziła do lekcji, moich braków i umiejętności.
Z czystym sumieniem mogę polecić!

Wiktoria T

Dziękuję ślicznie za opinię i taką świetną współpracę, Julcia! Powodzenia na uniwersytecie w Norwegii! :))) Trzymam kciuki, żeby Ci się spodobało i spełniło Twoje oczekiwania!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2022

Z Panią Wiktorią pracowałem przez cały okres klasy maturalnej i jestem bardzo zadowolony. Nadrobiłem wszystkie braki zafundowane przez kiepską szkolną nauczycielkę i można by powiedzieć że przez 9 miesięcy pracy zdalnej (zazwyczaj po 2h w tygodniu) nauczyłem się i zrozumiałem więcej niż przez 3 lata w szkole. Dzięki temu byłem w stanie napisać maturę na satysfakcjonujący wynik. Opis oferty korepetycji powyżej jest jak najbardziej zgodny z prawdą. Serdecznie polecam każdemu kto planuje zdawać chemię na maturze.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2021

Pani Wiktoria świetnie pomogła mi w przygotowaniach do matury. Doskonale tłumaczy materiał, motywuje i pogania z zadaniami domowymi. Uczęszczałam na zajęcia online i czułam się dużo lepiej niż na jakichkolwiek korepetycjach na miejscu, na jakie dojeżdżałam. Dużo czasu zaoszczędziłam i dostawałam pomoc nawet w środku nocy. Poprosiłam o przypomnienia o zadaniach i świetnie wyrobiłam sobie tym swoją rutynę, bo motywacja była ogromna. Nie mam pojęcia na ilu zbiorach pracowałyśmy, ale Pani Wiktoria zna chyba wszystkie książki na rynku, bo dostawałam kserówki z tylu, że sama nie jestem pewna, która mi najwięcej dała. Co prawda, trzeba bardzo dużo pracować. Pani Wiktoria zna sposób, by osiągnąć sukces, ale droga do niego jest pracochłonna. Mi udało się maturę napisać na 87% z centylem 97. Byłam lepsza lub tak samo dobra od 97% osób w kraju zdających maturę w tym roku. Dużo pracy włożyłam w to ja i Pani Wiktoria. Chodziłam na zajęcia przez 1,5 roku, 3 razy w tygodniu po 2h, ale się opłaciło. Korepetycke zdecydowanie warte każdych pieniędzy i zaangażowania ucznia. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! W każdym momencie swojej nauki wiedziałam na jakim jestem poziomie i ile mi brakuje. Grunt to słuchać tego, co mówi Pani Wiktoria i brać sobie jej wskazówki do serca, a sukces przyjdzie sam. Wystarczy chcieć, słuchać i pracować :) Nie ma lepszego, bardziej zaangażowanego korepetytora.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2021

Dzięki pani Wiktorii szybko nadrobiłam wszystkie braki i zaległości.
Już po dwóch pierwszych lekcjach wszystko było dla mnie jasne i zrozumiałe.
Zadania, które robię, na lekcji z panią Wiktorią są zróżnicowane, co pomaga
oswoić się z różnymi typami zadań. Dzięki zadaniom domowym nie mam problemu z zadaniami na lekcji czy z niezapowiedzianymi kartkówkami, a w razie jakichkolwiek pytań można zawsze napisać do pani Wiktorii.
Z całego serca polecam panią Wiktorię tym osobom, które mają problem z
chemią.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2021

Lekcje z Wiktorią pomogły mi w zrozumieniu chemii. Na początku naszej współpracy chemia była dla mnie czarną magią, dodatkowo zapomniane zagadnienia z mateamtyki nie pomagały, ale wszystko szybko nadrobiłyśmy i leciałyśmy dalej z pracą. Materiały które dostaje tygodniowo od Wiktorii są bardzo pomocne, ich trudnośc jest zróżnicowana co pomaga poczuć się pewnie w każdym typie zadań. Jeśli potrzebuję jakichś dodatkowych zadań do przygotowania się do testu w szkole z działu, którego nie przerabiamy aktualnie na zajęciach, zawsze mogę napisać do Wiktorii i w krótkim czasie dostaję odpowiedź, ale również jakby z jakimś zagadnieniem z takiego działu miałabym problem mogę poprosić Wiktorie o przerobienie go na lekcji. Na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera i widać, że Wiktoria jest bradzo zaangażowana w to, żebym zrozumiała dany temat jak najlepiej.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2021

Pomimo zaledwie kilku godzin korepetycji odczułam już ich pozytywne efekty. Są to pierwsze zajęcia z matematyki które mnie czegoś nauczyły, jestem bardzo zadowolona! I polecam je innym :)

Wiktoria T

Te słowa zapamiętam na całą swoją karierę! Niesamowita sprawa tak wcześnie je usłyszeć :) Cieszę się, dla mnie nasza współpraca to także sama przyjemność.

avatar
Inez
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2021

Takie korepetycje były dokładnie tym, czego potrzebowałam. Do Pani Wiktorii trafiłam, kiedy dostałam kolejną jedynkę z chemii i zaczęłam wątpić, że moja zła passa kiedyś się skończy... Szczerze mówiąc, to pierwsze korepetycje w moim życiu, które tak szybko dały pożądany efekt. Nie dość, że poprawiłam oceny, to nauczyłam się systematyczności i radzę sobie z logicznymi zadaniami. Mało tego, nie sądziłam, że takie ograniczenie robienia głupich błędów jest w ogóle możliwe... A tu proszę. Z próbnej z chemii dostałam 85%, liczę na to, że wynik się utrzyma i dostanę taki sam z matury. Na pewno tak będzie, bo Wiktoria nie odpuszcza moich błędów, konsekwentnie do nich powraca i sprawdza, czy dobrze pamiętam. A jeżeli nie czegoś rozumiem, to powraca do materiału i cierpliwie tłumaczy lub (jeżeli nie chcę tracić czasu na lekcji) podsyła mi odpowiednie materiały. Chociaż najbardziej doceniam to, że umie się dostosować do tego, co aktualnie potrzebuję. Nieraz prosiłam, czy mogłybyśmy przerobić materiał z lekcji przed sprawdzaniem i bez żadnego zająknięcia właśnie za to się zabierałyśmy. Doceniam, że moje zadania domowe są sprawdzane w zaskakującym tempie i Wikroria zawsze poświęca mi całą swoją uwagę na lekcji. Pomoc otrzymywałam czasem nawet o 3 w nocy i nigdy nie usłyszałam zająknięcia, dostępność jest całodobowa. Miałam już dość korepetytorów, którzy pół zajęć "patrzyli herbatę". Dla ambitnych uczniów zdecydowanie nie ma lepszych korepetycji. Te mogę polecić z czystym sercem, macie pewność, że korepetytor naprawdę się zaangażuje w Wasze wyniki i spełni Wasze oczekiwania. Ja skorzystałam i nie żałuję, polecam!

Wiktoria T

Dziękuję ślicznie! Bardzo wiele dla mnie znaczą takie słowa :)

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2021

Lekcje chemii z Wiktorią to strzał w 10 :) starannie przygotowane notatki, jasno wytłumaczony każdy temat. Bardzo dobrze przygotowała mnie na zaliczenie chemii na studiach (w średniej szkole nie miałam chemii, a na studiach okazała się być niezbędna). W krótkim czasie pomogła mi opanować materiał maturalny. O każdej porze dnia i nawet nocy gotowa do pomocy i wyjaśnienia wątpliwości przy rozwiązywaniu zadań. Wiktoria tłumaczy tak, że nie musiałam poświęcać dużo czasu na naukę teorii. Zorganizowana, kompetentna, pomocna i bardzo cierpliwa. Ja jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam lekcję z Wiktorią.

Wiktoria T

Bardzo mi miło! :) Dla mnie też nasza współpraca była samą przyjemnością! Powodzenia na studiach, jakby się pojawiły jakieś przyszłe pytania dotyczące materiału maturalnego - zawsze z chęcią odpowiem.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2021

lekcje z wiktorią to coś czego potrzebowałam! Jasno tłumaczy zadania i dobiera poziom ich trudności pod umiejętności ucznia, a liczne powtórki sprawiają, że nie zapomina się wcześniej przerobionego materiału. W każdej chwili mogę napisać i poprosić o pomoc w konkretnym zadaniu. Na lekcjach panuje miła atmosfera, widać zaangażowanie obu stron. Dzięki Wiktorii nadrobiłam materiał i poczułam się pewniej w zadaniach.
Jestem bardzo zadowolona z wyboru.
Cierpliwe tłumaczenie przechodzi na widoczne efekty pracy. polecam!

Wiktoria T

Dziękuję ślicznie! Cieszę się, że zajęcia są pomocne, lecimy dalej, aż do świetnie napisanej matury!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2020

Polecam lekcję z Wiktorią!
Lekcję są prowadzone online w bardzo jasny i zrozumiały sposób, a terminy lekcji są takie, żeby mi odpowiadały. Wiktoria dodatkowo poza lekcją sprawdza moje notatki i poprawia w nich błędy, sama udostępnia mi swoje szczegółowe notatki w wersji komputerowej, ale też ręcznej. Na każdą lekcję ale też do dodatkowych ćwiczeń dostaje zbiory zadań. W razie każdej wątpliwości i problemu mogę śmiało napisać o pomoc, tak naprawdę o każdej porze dnia. Dzięki tym lekcjom, nadrobiłam wszystkie zaległości i o wiele lepiej zrozumiałam bieżące tematy.

Wiktoria T

Bardzo pięknie dziękuję za opinię :) Z taką uczennicą nie mogło być inaczej!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.