Wiktor Jackowski

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Warszawa (Muranów)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

  Jestem doświadczonym artystą malarzem. Tytuł magistra sztuki obroniłem na Wydziale Malarstwa krakowskiej ASP . Swoje obrazy miałem okazję prezentować na 9-ciu wystawach indywidualnych, w Polsce i za granicą. Na drodze ścieżki artystycznej udało mi się uzyskać biegłość w posługiwaniu się techniką malarstwa olejnego, akrylowego i rysunku

  Nieocenionym doświadczeniem była dla mnie praca przy produkcji pierwszego pełnometrażowego malarskiego filmu animowanego " Loving Vincent ", gdzie miałem okazję projektować pierwsze klatki ujęć filmu (keyframe). Wymagało to ode mnie wnikliwego zapoznania się z kunsztem malarskim Vincenta van Gogh’a . Na późniejszym etapie zostałem nauczycielem i supervisorem międzynarodowej grupy 20-tu wysoko wykwalifikowanych malarzy, którzy malowali klatki filmu.

Jeżeli jesteś chętny/chętna aby:

zapoznać się z techniką powstawania obrazu olejnego , zwłaszcza w     stylu van Gogh’a

zdobyć podstawy umiejętności rysunku realistycznego , bądź udoskonalić swój warsztat twórczy

przygotować się do egzaminów wstępnych na ASP lub Liceum Plastycznego w bezstresowej atmosferze, serdecznie zapraszam do kontaktu;)

  Swoje zajęcia prowadzę w systemie godzinowym, głównie dojazdowo u uczniów na terenie Warszawy. Szczegóły do omówienia przy kontakcie telefonicznym.
Lekcje prowadzę również w jezyku angielskim .

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.2006 - 09.2011
Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie
Magister
Malarstwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.