Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Lublin (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka40 / 60 min

Wiktoria S

Opis ogłoszenia

Witam,
jestem studentką na kierunku bioanalityka i biol.eksperymentalna, oferuję korepetycje w zakresie szkoły podstawowej i liceum. Pomogę w odrabianiu zadań domowych, wytłumaczę aktualny materiał, utrwalę dany temat i w razie chęci przygotuję ciekawe zadania do samodzielnej pracy w wolnym czasie. Lekcje mogą odbywać się u nauczyciela (wieniawa) lub ucznia (centrum, śródmieście, wieniawa).  Godziny jeszcze do ustalenia. Więcej informacji telefonicznie/SMS. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.