Wiesław Zajiczek

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Kraków
Katowice
Bielsko-Biała
Żywiec
Sosnowiec
Dąbrowa Górnicza
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zostało Ci niewiele czasu na naukę do sprawdzianu, kolokwium czy egzaminu ? Zapraszam na skuteczne korepetycje z matematyki szkolnej i wyższej wspomagane tzw. mapami myśli - niezwykłym narzędziem szybkiego przyswajania wiedzy. Mind mapping jest rewolucyjnym sposobem notowania nieliniowego wspomagającym pamięć i wyobraźnię, która tak ważna jest w matematyce.

Jako doktor fizyki teoretycznej gwarantuję jakość przekazywanej wiedzy, mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu uczniów i studentów przy pomocy nowoczesnych narzędzi edukacyjnych. Każde zagadnienie tłumaczę tak prosto jak to tylko możliwe, dostosowując się do poziomu odbiorcy.
Dla osób w Warszawie i Wrocławiu korepetycje tylko online przez Skype. Dojeżdżam do ucznia/studenta w miastach:
- Katowice i okolice
- Sosnowiec
- Dąbrowa Górnicza
- Kraków
- Żywiec
- Bielsko-Biała

Znajdź mnie na youtube - wpisz ,,Fizmat korepetycje’‘. Dla osób, które były na moich korepetycjach zamieszczam tam bonusowe filmiki z powtórkami wiedzy z korepetycji.
kontakt: tel. 889015357

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.