Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Geografia30 / 45 min

Wiesława

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem z 30-letnim stażem oraz czynnym egzaminatorem OKE. Potrafię każdego nauczyć geografii, ponieważ posiadam aktualne testy maturalne, kolekcję skał, mapy, atlasy, filmy edukacyjne. Zapewniam materiały do ćwiczeń.

Przedmiot ten przyda się nie tylko na egzaminie, ale jest przede wszystkim złotym kluczem do poznania świata. Będziecie czuli się bezpiecznie w górach, w czasie każdej podróży, bo będziecie umieli się do niej dobrze przygotować.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek16:00 - 18:00
Środa16:00 - 18:00
Czwartek16:00 - 18:00
Piątek16:00 - 18:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1985 - 06.1990
Uniwersytet Śląski
Magister
Wydział Nauk o Ziemi / Geografia
Kursy i szkolenia
04.2005
Egzaminator egzaminu maturalnego z geografii
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.