Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Augustów
Białystok

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2019

Najlepsze korepetycje! Dzięki Weronice zaliczyłem semestr, a ostatnio nawet wpadła 4. Dzięki za wszystko!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2019

Bardzo szeroka wiedza z różnych dziedzin matematyki, super atmosfera i podejście do ucznia :) Lekcje bardzo dużo mi dały, jestem o wiele bardziej pewna siebie. Nie boje się usiąść i napisać sprawdzianu. Ocenki poszły w górę. Super korepetycje.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2019

Po ostatnim spotkaniu z Weronika, przyswoilam zaległy materiał oraz utrwalilam większość zadań do sprawdzianu, teraz nie mam trudności i mogę dalej lecieć z nowymi działami :))

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2019

Polecam Weronikę, to świetna korepetytorka. Dzięki jej zajęciom wiele mi się objaśniło, chodziłam do wielu nauczycieli, ale żaden nie wytłumaczył mi tak dobrze stereometrii. Polecam z całego serca.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2019

Pani Weronika jest bardzo ciepłą i miłą osobą. Dzięki korepetycjom, moja córka zaczęła lubić matematykę, bo w końcu ją rozumie. Bardzo polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.