Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gliwice
Świętochłowice
Ruda Śląska
Zabrze
Piekary Śląskie
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

NAUKA I DOSKONALENIE PŁYWANIA dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zapraszam na lekcje pływania w miłej i bezstresowej atmosferze. Posiadam duże doświadczenie w pracy instruktora. Wykorzystuję szeroki wachlarz metod i form nauczania. Na moich zajęciach z pewnością nie będziesz się nudzić:)

Wykształcenie:
Absolwent AWF w Krakowie;
Pedagog specjalny;
Ratownik wodny;
Sędzia pływania klasy drugiej;
Instruktor kajakarstwa nizinnego;
Żeglarz jachtowy.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2019

Jestem zadowolony z lekcji pływania. Przemek to bardzo dobry nauczyciel, który w sposób przystępny przekazuje uczniowi wiedzę pod względem teoretycznym oraz praktycznym. Dzięki niemu mój progres w nauce jest błyskawiczny, co pozwoliło mi cieszyć się pływaniem szybciej niż to sobie sam założyłem.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2019

Przemek to prawdziwy fachowiec i profesjonalista, a przy tym wyjątkowy człowiek- poprostu instruktor i pedagog z powołania. Jego fachowa wiedza i profesjonalne indywidualne podejście oraz czas (wielokrotnie wykraczający poza standardową godzinę nauki pływania) jaki mi poświęcał pozwoliły w krótkim czasie na realizację założonego celu. Szczerze polecam każdemu i zachęcam do nauki i doskonalenia pływania u Przemka.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2018

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, kiedy dochodzi się do wniosku, że jednak fajnie by było umieć pływać, zwłaszcza, gdy do urlopu jest miesiąc, a chce się dobrze wypaść przy znajomych.

Przemek jako profesjonalista w swoim zawodzie podjął się wyzwania i w krótkim czasie zrobił ze mnie osobę, która czerpie przyjemność z pływania.

Pozdrawiam ze słonecznej Turcji!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2017

Świetny nauczyciel. Cierpliwy, dostosowuje się do kursanta i potrafi szczegółowo objaśnić dlaczego tak a nie inaczej, jakby ktoś był ciekaw.
Dodatkowo nie odlicza czasu co do minuty, a stara się zrealizować założony plan.
Polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2017

Korzystam z lekcji z Przemkiem już ponad pół roku. Muszę powiedzieć, ze poza merytorycznym prowadzeniem zajęć i widocznej poprawie i doskonaleniu pływania, Przemek to świetny człowiek! Podchodzi do kursanta w sposób indywidualny. Z czystym sumieniem polecam Przemka, dla każdego poziomu umiejętności!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2016

Polecam i to bardzo :) Przemek jest bardzo miłym i uśmiechniętym człowiekiem, ale przede wszystkim jest profesjonalnym i doskonałym instruktorem. Przemek wykazuje się cierpliwością i rzetelnym podejściem do osoby :). Szcegółowo wyjaśnia wszelkie wątpliwości i zwraca uwagę na wszystkie elementy, które są ważne podczas pływania. Dostosowuje możliwości, metody, tempo.... tzw. dar do przekazywania wiedzy teoretycznej i praktycznej. Zajęcia odbywają się w miłej, uśmiechnietej i beztresowej atomosferze. Przemek jest cały czas przy mnie i koryguje błędy, pozytywnie wspiera i moywuje. Prawdziwa przyjemność współpracować ze wspaniałym pedagogiem i człowiekiem z pasją.! Serdecznie polecam lwszystkim zainteresowanym

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2016

Bardzo polecam.
Pan Przemek posiada ogromne doświadczenie przy pracy z dziećmi w każdym wieku.
Efekty widoczne już po kilku lekcjach pływania, dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach, pozbyły się strachu przed wodą i czują się w niej bardzo swobodnie.
Jeszcze raz gorąco polecam.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2016

Bardzo polecam zajęcia u Pana Przemka. Zajęcia są prowadzone profesjonalnie, ćwiczenia są różnorodne przez co ćwiczy się wiele aspektów, które później pomagają w nauce pływania. Dzięki czemu , mój poziom pływania wzrósł niesamowicie, postępy widać na każdych zajęciach. Pozbyłem się wszelkich lęków związanych z wodą i głębokością. Jak kiedyś bałem się skoczyć do wody, to teraz sprawia mi to przyjemność. Bardzo podoba mi się również przekazywanie filozofii tego sportu jako rozrywki. Naprawdę polecam zajęcia u Pana Przemka ! :)

avatar
tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

Trening u Przemka polecam każemu, niezależnie od aktualnie prezentowanego poziomu.
Swoją przygodę rozpocząłem od absolutnych podstaw, z racji braku jakiegokolwiek wcześniejszego doświadczenia, Postępy zauważalne były z tygodnia na tydzień. Oprócz poprawnej techniki pływania, Przemek przekazuje swoistą filozofię tego sportu oraz zwraca uwagę na aspekt psychologiczny, który często ogranicza uczących się pływać dorosłych. Lekcje prowadzone są w bardzo przyjaznej atmosferze.
Była to prawdziwa przyjemność współpracowac z człowiekiem pełnym pasji to tego co robi.
Polecam!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2016

Do nauki pływania podchodziłem sceptycznie, nawet bardzo ponieważ mam 33 lata. Zanim zacząłem lekcje z Przemkiem w życiu bym nie pomyślał, że będę pływał ponieważ dość mocno bałem się wody. Początki były ciężkie, kurczowe trzymanie czegokolwiek, byle tylko nie zostać bez jakiegoś podparcia w wodzie. Z lekcji na lekcje było i jest coraz lepiej, strach przed wodą poszedł w odstawkę i przepłynąłem pierwszy basen bez jakiegokolwiek makaronu czy deski, duma i zadowolenie z samego siebie ogromne ! :) Wszystko dzięki Przemkowi, który w naprawdę bardzo dobry sposób przekazuje swoją wiedzę, jest z tobą na każdym kroku i koryguje na bieżąco każdy błąd, który przeszkadza w osiągnięciu celu - pozbycie się strachu przed wodą i swobodne pływanie a nawet i nurkowanie na głębokości 3,5 m coś niesamowitego. Gorąco polecam każdemu kto chce poczuć się jak ryba w wodzie :) No i oczywiście podejście pedagoga ma rewelacyjne bardzo ale to bardzo polecam!!!!! Pozdrawiam Przemku i już nie mogę się doczekać kolejnej lekcji

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.