Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia50 / 60 min

Weronika

Opis ogłoszenia

Cześć,mam na imię Weronika i jestem studentką 4 roku kierunku lekarskiego.
Chętnie pomogę w nauce chemii na poziomie szkoły podstawowej, jak również w przygotowaniach do egzaminu maturalnego. Dzięki swojemu zaangażowaniu i pomocy korepetytorów podczas moich maturalnych przygotowań udało mi się opracować metody efektywnego uczenia się chemii. Chciałabym podzielić się z nimi także z Tobą, abyś mógł osiągać jak najlepsze wyniki, a co za tym spełniać marzenia i wymarzone cele, tak jak udało się to mi i osobom, które przygotowywałam.

Mam już kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z chemii. Zajęcia prowadzę w mieszkaniu (okolice Uniwersytetu Medycznego) bądź przez Skypa. Mam bardzo wiele materiałów, książek, zbiorów zadań i matur. Na pewno uda nam się ustalić wspólny dogodny termin Zapraszam do kontaktu 501067899

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
Wtorek
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.