Weronika Mantur

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Białystok
Łapy
Sokoły
Wysokie Mazowieckie
Szepietowo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka40 / 60 min

Weronika Mantur

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina na kierunku edukacja artystyczna oraz obecną studentką Akademii muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Jeśli zawsze marzyłeś/marzyłaś aby nauczyć się grać na fortepianie, rozwinąć swoje umiejętności wokalne (a może jedno i drugie?), albo chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu teori muzyki to chętnie Ci w tym pomogę! 
Posiadam własne materiały dydaktyczne, ale nie musimy sztywno trzymać się nut. Dostosuje repertuar tak, aby lekcje były dla Ciebie jak największą frajdą. Nie ważne ile masz lat, czy to Twój pierwszy kontakt z muzyką czy nie, pomogę Ci nie tylko rozwinąć swoje umiejętności muzyczne, ale takze pokażę jak ćwiczyć tak, aby Twój czas który poświęcisz na praktykę przyniósł jak największe efekty. To świetny sposób na kreatywne spędzenie wakcji :)
Oferuje również dojazd do ucznia.
Zapraszam do kontaktu!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - 06.2021
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Licencjat
Edukacja artystyczna
10.2022 - aktualnie
Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
Instrumentalistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.