Weronika Tryba

Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Piekary Śląskie
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski40 - 50 / 60 min

Weronika Tryba

Opis ogłoszenia

WOLNE MIEJSCA!

Jeśli chcesz w przyjemny i prosty sposób nauczyć się literatury bądź gramatyki, pisać wypracowania na wysokim poziomie oraz w końcu zrozumieć poezję, to serdecznie zapraszam do współpracy :)

Jestem studentką drugiego roku psychologii na Uniwersytecie Śląskim. Prowadzę zajęcia z języka polskiego od ponad roku i miałam okazję współpracować z młodzieżą w różnym przedziale wiekowym. Udało mi się poprawić ich wyniki o ponad 40%. Ponadto sama zdałam maturę zarówno z poziomu podstawowego jak i rozszerzonego na wysokim poziomie.

Oferuję:

  • Przygotowania do matury PISEMNEJ na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym:
    - ogromny nacisk na pisanie wypracowań, które stanowią główną część arkusza. Uczę jak pisać, znaleźć odpowiednie teksty kultury/literackie, posługiwać się poprawną polszczyzną oraz umiejętnie stosować konteksty. Pracuję jedynie na aktualnych arkuszach maturalnych.
  • Przygotowania do matury USTNEJ: uczę jak prowadzić monolog, analizować źródła oraz przeprowadzam wiele ćwiczeń ustnych.
  • EGZAMIN ÓSMOKLASISTY: kompleksowe przygotowanie do egzaminu, praca na aktualnych arkuszach, pisanie wielu wypracowań oraz ćwiczenie gramatyki.
  • Ponadto oferuję przygotowania do bieżących zajęć z języka polskiego.

Gwarantuję:
- wysokie wyniki na maturze oraz egzaminie ósmoklasisty;
- indywidualne podejście;
- miłą atmosferę, ale też wysokie wymagania
- kompleksowe przygotowania
- możliwość dojeżdżania do ucznia, przyjmowanie uczniów u siebie oraz naukę w centrum miasta (Katowice - Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka)

Zapraszam :)

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa
Czwartek17:00 - 20:00
Piątek
Sobota09:00 - 16:00
Niedziela09:00 - 16:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
Psychologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.