Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia75 / 60 min

Weronika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/518 opinii

Opis ogłoszenia

Witam! Zapewniam profesjonalne i indywidualne zajęcia, w przyjaznej atmosferze dostosowane do potrzeb i oczekiwań ucznia. Jeśli Twoim celem jest osiągnięcie wysokich wyników na maturze zapraszam do współpracy, podczas której rozwiążemy wiele poleceń (podczas kursu około 7000 zadań!) i nauczymy się logicznego myślenia. Jest to istotne ponieważ aby zdać maturę z biologii na wysokim poziomie nie wystarczy "wkucie materiału" trzeba go rozumieć i umieć wykorzystać aby wstrzelić się w klucz. Tego właśnie nauczysz się ze mną. Zapraszam na zajęcia również drugoklasistów którzy chcą przerobić materiał obowiązujący na maturze w szybszym czasie dzięki czemu unikniecie stresu związanego z nieprzerobionym materiałem podczas zajęć biologii w szkole:) Zapewniam wszystkie materiały!
Telefon: 516 236 574

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Lekcje z panią Weroniką to czas spędzony w bardzo miłej atmosferze. Prowadzone na wysokim poziomie. Pani Weronika ma ogromną wiedzę i jest bardzo kompetentna. Potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia. z czystym sumieniem polecam wszystkim, którzy chcą zdać maturę z biologii na wysoki wynik!

avatar
G
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2019

Lekcje prowadzone w miłej atmosferze przez cierpliwą i kompetentną Panią. Duża ilość materiałów dodatkowych i zadań na lekcji. Zagadnienia wyjaśnione w bardzo przystępny sposób, duże nastawienie na pracę z kluczem maturalnym i poprawność odpowiedzi. Zadania domowe pozwalają na uporządkowanie przerobionego na zajęciach materiału. Polecam osobom pracowitym, którym zależy na wysokim wyniku matury.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2019

Lekcje z Panią Weronika to czysta przyjemność! Ma bardzo dużą wiedzę na temat biologi. Na każdych zajęciach wspólnie rozwiązujemy zadania oraz w prosty i jasny sposób tłumaczy zadania i zagadnienia które sprawiają trudność, oraz z każdego tematu dostaje notatki które mi bardzo pomagają! Ciesze się ze trafiłam na Panią Weronikę i mogę z nią pracować. Każdemu z całego serca polecam Panią Weronikę!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2019

Pani Weronika zdecydowanie jest godna polecenia, świetne przygotowanie do matury, wymagająca, dzieki czemu przekazywana wiedza zachodzi w pamięć :) Zajęcia przeprowadzane sa w przyjaznej atmosferze, a p. Weronika jest bardzo cierpliwa i posiada ogromną wiedzę, wie o czym mowi i jak to wytłumaczyć w jasny sposób. Naprawde polecam :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2019

Pani Weronika jest bardzo miłą, ale przede wszystkim kompetentną osobą. Ma szeroką wiedzę na temat biologi i rozwiązywania zadań typu maturalnego. Poświęca dużo czasu i przygotowuje mnóstwo materiałów: zadań, notatek, matur. W jasny i dokładny sposób tlumaczy zagadnienia które sprawiają problemy. Cieszę się, że mogę z nią pracować i serdecznie polecam panią Weronikę każdemu kto dobrze chce się przygotować do matury z biologii :)

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2019

Pani Weronika jest wymagająca, cierpliwa, zaangażowana w prowadzenie zajęć, a przede wzystkim posiada umiejętność przekazywania ogromu wiedzy w łatwy i przyjemny dla ucznia sposób. Ponadto zapewnia dużą dawkę materiałów dodatkowych, zadań wyjętych prosto z matur CKE i nie tylko,
Zdecydowanie polecam wzystkim, którzy są ambitni i chcą jak najlepiej zdać maturę! :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Pani Weronika jest fenomenalnym korepetytorem. Cierpliwość, zrozumienie i pozytywne podejście do ucznia to zdecydowanie jej atuty, w prosty i przejrzysty sposób wytłumaczy dane zagadnienie tak, że nie będzie stanowiło już żadnego problemu. Udział w zajęciach polecam na prawdę każdemu!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2018

Każdemu polecam korepetycje u pani Weroniki. Bardzo konkretnie i w uporządkowany sposób prowadzi mnie w nauce do matury, zapewnia mnóstwo zadań, materiały z licznymi rysunkami i schematami co znacznie ułatwia zapamiętywanie. Każdy temat był dokładnie omówiony. Dodatkowo na zajęciach panuje miła atmosfera. Dzięki tym zajęciom jestem spokojna o swój wynik z matury z biologii. Gorąco polecam !!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2018

Bardzo efektywnie prowadzone zajęcia, miła atmosfera, widoczne duże zaangażowanie pani Weroniki;) Naprawdę polecam

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2017

Korepetycje u Pani Weroniki odbywają się przede wszystkim w miłej atmosferze. Sumienne podejście do zajęć i do każdej osoby indywidualnie udowadnia, że warto jest uczęszczać na korepetycje właśnie do Pani Weroniki. Zapewnienie ogromnej ilości materiałów niezbędnych do nauki biologii oraz zadań maturalnych, których przerobienie jest gwarancją sukcesu maturalnego. Niezrozumiałe zagadnienia zostają szybko i skutecznie wyjaśnione ,aby rozwiać wszelkie wątpliwości związane z tematyką biologiczną. Zadania maturalne rozwiązywane są zgodnie z obecnością słowa 'klucz', co znacznie ułatwia osiągniecie wysokiego wyniku na maturze. Bardzo polecam korepetycje u Pani Weroniki!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2017

Bardzo polecam korepetycje u Pani Weroniki przede wszystkim ze względu na profesjonalizm, życzliwość i przyjemną atmosferę na zajęciach. Pani Weronika jest osobą rzetelną, posiada dużą wiedzę, potrafi nauczyć rozwiązywania zadań w ten sposób, by odpowiedzi były zgodne z kluczem CKE co jest jedną z ważniejszych umiejętności na nowej maturze. Na zajęciach przerobiłyśmy ogromną liczbę zadań co stanowi ich kolejną zaletę :)

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2017

Miałem bardzo trudne zadanie, nauczyć się w 9 miesięcy do matury z biologi od zera, trafiłem do pani Weroniki, już na pierwszej lekcji nauczyłem się więcej niż mogłem sobie wyobrazić. Pani Weronika nie dość że ma niesamowity dar tłumaczenia trudnych rzeczy w prosty sposób to jeszcze każde zagadnienie z podręcznika nowej ery uzupełnia wiedzą z innych podręczników jak i książek przygotowujących bezpośrednio na olimpiady biologiczne. Wszystko to jest zawarte w zadaniach których jest multum a które są o wiele lepsze od wydawniczych repetytoriów, muszę też wspomnieć o świetniej znajomości klucza maturalnego i zwracaniem uwagi na najmniejszy szczegół odpowiedzi pod zadania maturalne. Pragmatycznie rzecz biorąc 50zł/h za przygotowanie na mistrzowskim poziomie, za sprawdzanie matur i zadań po lekcji i za podejście do ucznia było dla mnie niesamowitym zaskoczeniem. Teraz 2 tygodnie przed maturą jestem świetnie przygotowany i wierzę że zdam maturę na więcej niż 70% jak chciałem bardzo polecam panią Weronikę jest to najlepszy korepetytor jakiego miałem do tej pory.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2017

Nie mogłam trafić na lepszą korepetytorkę niż Pani Weronika. Profesjonalnie przygotowuje do matury, na lekcjach panuje przyjazna i miła atmosfera i co najważniejsze w łatwy i zrozumiały sposób potrafi wytłumaczyć trudne zagadnienia. Pani Weronika posiada ogromną wiedzę na temat kluczy maturalnych. Oprócz dużej ilości prac domowych, które Pani Weronika przygotowuje dla swoich uczniów to poświęca dużo uwagi na analizę popełnianych błędów. Serdecznie polecam !!

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2016

Jak najbardziej polecam korepetycje u Pani Weroniki. Super atmosfera na lekcjach, życzliwe podejście do ucznia i przygotowanie do matury na najwyższym poziomie. Posiada olbrzymią wiedzę na temat kluczy maturalnych i sposobu oceniania matur, co jest niezbędne podczas przygotowywania maturzystów. Dodatkowo udostępnia niezliczoną ilość materiałów pomocniczych, które następnie poprawia i pomaga zrozumieć popełnione błędy.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2016

Szczerze polecam zajęcia u Pani Weroniki. Są one prowadzone na najwyższym poziomie merytorycznym, a zarazem panuje na nich przyjemna atmosfera. Pani Weronika dużo wymaga, ale dużo też daje od siebie- dostajemy zarówno pomocne materiały jak i wiedzę przekazaną w sposób bardzo indywidualny. Wiele nauczyć się można na zasadzie skojarzeń, a nie tylko przez bezmyślne nauczenie na pamięć. Pani Weronika dużo czasu poświęca na sprawdzanie naszych prac domowych, przez co wie kto ma największy problem z jaką partią materiału i nie prowadzi zajęć schematycznie, tylko dopasowuje je do wiedzy i umiejętności ucznia. Dodatkowo jest to bardzo miła osoba, która potrafi silnie zmotywować do nauki

avatar
Łucja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2016

Serdecznie polecam korepetycje u Pani Weroniki. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze podczas, których przerabiamy mnóstwo zadań. Jestem bardzo zadowolona! Podchodzę drugi raz do matury i dopiero teraz wiem, że jestem dobrze przygotowana. W zeszłym roku trafiałam do wielu korepetytorów, którzy nie przykładali się tak do przygotowań jak Pani Weronika. Ilość przerobionych zadań na zajęciach i w domu (które sprawdzane są poza czasem lekcji) plus matury powodują że w tym roku jestem pewna sukcesu:)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2016

Serdecznie polecam panią Weronikę! Potrafi dobrze tłumaczyć niejasne zagadnienia(aż do skutku) oraz naprowadzać na prawidłowy tok myślenia, co przy dzisiejszej formie matury jest niezbędne. Zapewnia sporo materiałów dzięki, którym można doczytać to, czego nie ma w podręcznikach szkolnych. No i chyba najważniejsze, a mianowicie masa przerabianych zadań, bo ćwiczenie to podstawa. :)
Dodam, że na zajęciach panuje miła atmosfera i widać, że pani Weronice zależy na tym żebyśmy się naprawę czegoś nauczyli, a nie tyko odhaczyli odbytą lekcję.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2016

Nie znam drugiej takiej osoby , ktora potrafi wyjasnic tematy bardzo problematyczne z latwoscia ze druga osoba jest w stanie zrozumiec trudny temat z latwoscia. Do Pani Weroniki uczeszczam juz dosc dlugo i jestem bardzo zadowolona. Na zajeciach jest super atmosfera Weronika ma duzo cierpliwosci i spokoju w sobie. Bardzo przyklada siw do kazdych zajec i chce przekazac uczniowi jak najwiecej. Ma bardzo duza wiedze i mysle ze nie jednego nauczyciela z biologi by zaskoczyla podejsciem do tematu ;)) na prawde goraco polecam !! Takich nauczycieli jak ona powinno byc wiecej zeby kazdy mogl sie uczyc z przyjemnosci a nie sie zrazac jak to w wiekszosci szkolach bywa ;) pozdrawiam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.