Weronika Jagodzińska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Ruda Śląska
Zabrze
Katowice
Bytom
Świętochłowice
Gliwice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Chcesz szybko i efektywnie nauczyć się gry na fortepianie, pianinie lub keybordzie? Skontaktuj się ze mną! Nazywam się Weronika Jagodzińska. Jestem studentką Akademii Muzycznej w Katowicach - pod okiem wybitnych pianistów uczę się gry na fortepianie. Moją pasją są utwory Bacha, Mozarta, Chopina, czy Rachmaninowa. Od wielu lat mam kontakt z dziećmi, co przekonało mnie, że cechuje mnie otwartość, cierpliwość i wyrozumiałość.

Mogę uczyć zarówno tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muzyką, jak i tych, którzy już mają doświadczenie w tej dziedzinie, ale chcą rozwijać swoje umiejętności.
Lekcje mogą odbywać się u mnie bądź w Twoim domu. Gwarantuję miłą i ciepłą atmosferę :)

Tel. kontaktowy: 606-986-381

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.