Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Szczecin (Centrum)

Weronika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii
Dla użytkownika Weronika

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2020

Najlepsza korepetytorka na świecie! Wszystkie tematy bardzo dokładnie omawiane i często utrwalane, co pomaga w zapamiętywaniu informacji. Notatki są bardzo rzetelne a uczenie się z nich jest przyjemnością. Atmosfera na zajęciach rownież nie zawodzi. Polecam z całego serca ❤️

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2020

Najlepsze korepetycje, na jakich byłam! Weronika prowadzi zajęcia bardzo rzetelnie i ciekawie. Biologia nie byłam moim ulubionym przedmiotem, ale dzięki niej pokochałam biologię!!!! Trudne tematy stały się proste. Atmosfera na zajęciach jest miła i spokojna, jednak zajęcia są bardzo produktywne i widać po nich efekty. Weronika wkłada w to całe serce i robi to z ogromną pasją. Jest cudowną, przesympatyczną osobą, która zawsze wspiera swoich uczniów i znajdzie dla nich czas! Dobrze przygotuje was do matury! Gorąco polecam<3

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2020

Weronika prowadzi zajęcia w sposób bardzo interesujący, sprawia, że każdy trudny temat z biologii staje się naprawdę łatwy. Weronika jest osobą bardzo sympatyczną, która do zajęć wkłada całe swoje serduszko. Ogromnie polecam

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2020

Najlepsza korepetytorka biologii na jaką można trafić. :) Ogromna wiedza i cierpliwość połączona z bardzo przyjaznym nastawieniem pozwala na efektywną naukę w super atmosferze. Lekcje dają możliwość uporządkowania wiedzy i rozwiązywania problematycznych zagadnień. Polecam serdecznie! :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2020

Po raz pierwszy w moim życiu spotkałam się z korepetytorka, która trafia do mnie w 100%. Każda lekcja jest bardzo produktywna. Z zajęć wychodzę zawsze zadowolona i usatysfakcjonowana stopniem wiedzy jaki nabyłam. Weronika to wspalniala osoba, która bardzo angażuje się w to co robi. Poziom jaki sobą reprezentuje jest naprawdę wysoki i myśle, ze przełoży się to na wyniki maturalne jej uczniów. Na korkach zawsze panuje miła i przyjazna atmosfera. Gwarantuje, ze dzieki tej osobie każda biologiczna zagwostka zostanie rozwikłana, a sam przedmiot jakim jest biologia zacznie być tym ulubionym i co najważniejsze- zrozumiałym. Bardzo polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Mogę z czystym sumieniem zapewnić, że Weronika to najlepszy korepetytor z biologii. Weronika posiada bardzo dużą wiedzę, którą w ciekawy oraz życiowy sposób przekazuję. Widać, że kocha to co robi, zaraża chęcią do nauki. Nauka z Weroniką jest bardzo efektywna. Weronika jest cudowną, przesympatyczną osobą, więc korepetycje prowadzone są w bardzo przyjemnej atmosferze. Zawsze służy dobrą radą, która prowadzi do sukcesu!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Weronika to wspaniała i uśmiechnięta osoba, z którą spędziłam bardzo miło czas! Dała mi wiele motywacji do nauki i dzięki niej nauczyłam się wiele! :) Bardzo dobrze wspominam nasze zajęcia, na których nigdy się nie nudziłam :) bardzo polecam!

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2018

Hejka. Pani Weronika jest bardzo przesympatyczną osobą, bardzo dokładna i precyzyjna w przekazywaniu swojej wiedzy, widać, że kocha to co robi gdyż zawsze na zajęcia przychodzi uśmiechnięta i pełna entuzjazmu. Po każdych wspólnych spotkaniach biologia w końcu stawała sie dla mnie zrozumiała i wcale nie taka trudna jak się wydaje a to wszystko dzięki pani Weronice, z czystym sumieniem polecam Panią Weronikę wszystkim tym którzy zmagają się z biologia. Powodzenia

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2018

Weronika jest wspaniałą korepetytorką, zawsze przychodzi uśmiechnięta i panuje przemiła atmosfera. Potrafi genialnie przekazać wiedzę. Zwraca uwagę na najważniejsze informacje przygotowujące do matury. Dzięki niej bardzo polubiłam biologie i nauczyłam sie do niej uczyć tak, żeby wpasować sie w klucz maturalny. Potrafi zmotywować do nauki i przez to bardzo polepszyła sie moja wiedza biologii. Przekazuje informacje w bardzo prosty i życiowy sposób, przez co materiał jest bardziej zrozumiały.
Polecam każdemu!!!Do tej pory nie miałam lepszego korepetytora :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2018

Na Weronikę trafiłam przypadkiem, i okazało się, że była to najlepsza korepetytorka z biologii na jaką mogłam trafić. Posiada ogromną wiedzę, którą w prosty i przyjemny sposób potrafi przekazać swoim uczniom. Ma ogromną pasję do biologii, co widać już od pierwszych zajęć i co udziela się uczniom. Rzetelnie przygotowuje się do każdych zajęć, uczniowie dostają od niej ogrom materiału w postaci notatek i zadań maturalnych. Weronika zwraca uwagę na ważne szczegóły, zagadnienia i zadania pod kątem matury z biologii. Atmosfera na zajęciach jest przyjemna i bardzo koleżeńska. Z czystym sumieniem mogę polecić Weronikę jako przyszłą korepetytorkę biologii.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2018

Weronika to najlepszy korepetytor z biologii. Merytorycznie przygotowana z ogromną wiedzą. Na zajęciach uczeń dostaje čwiczenia, które wspólnie rozwiązuje. (Weronika zwraca uwagę na ważne zadania i ich prawidłowe rozwiązania zgodnie z kluczem) Materiał przystępnie wykladany, można o wszystko spytać, nawet jeżeli nie rozumiesz wszystkiego od razu, korepetytorka ma dużą cierpliwość i potrafi wytłumaczyć temat na różne sposoby... Miła atmosfera !
Weronika umie zarazić wiedzą jak nikt inny. Po prostu stworzona jest do przekazywania wiedzy! Ma pasję do tego i naprawdę to widać! Polecam każdemu!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2018

Serdecznie polecam ! Świetne przygotowanie do matury, czy do sprawdzianów w szkole,zarówno z teorii jak i z różnorodnych zadań. Od samego początku zajęć uczymy się jak rozwiązywać zadania pod klucz i na jakie istotne informacje zwracać uwagę, co uważam, że na egzaminie jest bardzo ważne. Zajęcia są przeprowadzane w bardzo miłej atmosferze co motywuje i sprzyja nauce. Weronika niejednokrotnie poświęcała swój wolny czas, abyśmy mogły przerobić jak najwięcej informacji, które przekazuje w bardzo ciekawy sposób :)
Naprawdę serdecznie polecam :))

avatar
Natalia&Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2017

Bardzo polecamy! Bardzo rzetelne przygotowanie do zajęć, praca w super atmosferze!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.