Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Piaseczno
Warszawa (Saska Kępa +14)
Góra Kalwaria
Pruszków
Sulejówek
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski90 - 100 / 60 min

Weronika

Opis ogłoszenia

Absolwentka Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego (ścieżka nauczycielsko-tłumaczeniowa) z dziesięcioletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego i francuskiego.

- Udzielam korepetycji i konwersacji z języka angielskiego i francuskiego.
- Przygotowuję do egzaminów ósmoklasisty, maturalnych, zawodowych, FCE, CAE, CPE, DELF, DALF i innych w zależności od potrzeb słuchaczy.
- Prowadzę zajęcia ze specjalistycznym słownictwem (Business English, prawo, medycyna itp.).
- Głównie korzystam z własnych materiałów, dostosowanych do potrzeb i umiejętności uczniów. Pokazuję jak można wykorzystać materiały dostępne online do samodzielnej nauki.
- Kładę duży nacisk na słownictwo, wymowę, słuchanie oraz niezbędne zagadnienia gramatyczne jak i askpekty kulturoznawcze.

Moje motto: Kluczem do nauki języka nie jest wkucie słówek czy zrobienie multum ćwiczeń. Kluczem jest posiadanie zainteresowań związanych z danym kręgiem kulturowym, które możemy pogłębiać poprzez "przyjemniejsze" czynności - oglądanie filmów, słuchanie muzyki czy czytanie artykułów i książek. Wszystko to jest na wyciągnięcie dłoni dzięki dobie internetu!

Cena: 90-100 zł
Możliwość wystawienia faktury.
Tel: 505802196

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2016
Uniwersytet Warszawski
Magister
Lingwistyka Stosowana
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2009 - aktualnie
Lingwista
- 15 lat doświadczenia w uczeniu języka angielskiego i francuskiego - tłumaczenia - project management projektów tłumaczeniowych

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.