Ostatnia aktywność:
wczoraj
Online
Katowice
Piekary Śląskie
Historia40 - 50 / 60 min

Weronika

Opis ogłoszenia

Jestem studentką historii, chętnie pomogę uczniom/uczennicom w przygotowaniu się do egzaminu ósmoklasisty, konkursu kuratoryjnego (zwalniającego z egzaminu oraz pozwalającego na dostanie się do wymarzonej szkoły średniej) lub nadrobieniu bieżących zaległości. Byłam laureatką i finalistką różnych konkursów i olimpiad, zostałam zwolniona z konieczności przystępowania do części humanistycznej egzaminu gimnazjalnego oraz matury rozszerzonej z historii. Jestem pasjonatką historii, chcę żeby jej nauka była przyjemnością i dobrą zabawą :)

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2021 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
Indywidualne Studia Międzyobszarowe (historia oraz filologia romańska)
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.