Weronika Ławniczak

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Studentka udzieli indywidualnych lekcji rysunku odręcznego osobom chcącym dostać się na architekturę. Przybliży od podstaw zagadnienia dotyczące perspektywy, światła i cienia oraz konstrukcji wymaganych do zaliczenia egzaminów wstępnych na architekturę. Pomoże także w rozwijaniu wyobraźni przestrzennej.

Studiuje architekturę na Politechnice Łódzkiej. Rysunkiem zajmuje się od dziecka, uczęszczała na kurs rysunku architektonicznego. Zna aktualne wymagania egzaminacyjne oraz to, co jest egzekwowane już na studiach.

Stawka za godzinę w zależności od długości zajęć:
50zł/h – zajęcia trwające 1 godzinę (50zł)
45zł/h – zajęcia trwające 2 godziny (90zł)
40zł/h – zajęcia trwające 3 godziny (120zł)

Na zajęcia niezbędne będą własne podstawowe materiały przydatne również do pracy własnej – do określenia przed pierwszymi zajęciami. 

Oferuje również inne zajęcia.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.