WERKA UCZY- Weronika Utratna

Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
Online
Częstochowa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć :)

Jestem mgr chemii kryminalistycznej i sądowej, zacznę od tego, że udzielanie korepetycji to moja pasja, którą rozwijam i kształcę od przeszło 6lat. 2 lata temu założyłam działalność związaną z prowadzeniem korepetycji więc nie jest to jak dla większości osób praca dorywcza tylko moja stała praca, której poświęcam swój cały czas i uwagę. Przez czas trwania studiów zdobyłam spore doświadczenie w pracy z uczniami i wiem, że aby osiągnąć sukces musi być to wsPÓŁpraca (50% sukcesu to Twoja ciężka praca, a drugie 50% to moja pomoc). 

Dla kogo zajęcia?

 •  uczniowie szkół podstawowych, 
 • uczniowie liceum/ technikum (podstawa i rozszerzenie), 
 • przygotowanie do MATURY

Jeżeli boisz się, że nie dasz rady z maturą z chemii, bo prawdopodobnie materiał na lekcjach nie został zrealizowany, nie przerabiałeś testów bądź po prostu boisz się, że to wszystko za mało. To jestem tu po to byśmy razem dali sobie radę i przerobili wszystkie możliwe arkusze z chemii. Więc nie czekaj i zapisz się na zajęcia już dziś!
( ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA ).

Forma zajęć:

 • stacjonarnie,
 • online (zoom), link do zajęć otrzymujesz bezpośrednio na maila. W czasie zajęć udostępniam mój ekran i pisze po tablecie więc od razu wszystko widzisz w czasie rzeczywistym, co ułatwi nam prace.

Cel zajęć:

(Zostaje on określony indywidualnie podczas zapisów na zajęcia- każdy jest inny i ma inne oczekiwanie, więc nie wrzucam wszystkich  do jednego worka :)) 

 • przygotowanie do kartkówek, sprawdzianów i odpowiedzi,
 • przygotowanie do olimpiad chemicznych (podstawówka), 
 • pomoc w nadrobieniu zaległości i rozwiązywaniu zadań domowych, 
 • opanowywanie na bieżąco materiału na zajęcia, 
 • przygotowanie do matury i pomoc w dostaniu się na wymarzone studia (nacisk na rzeczy istotne, które zawarte są w podstawie programowej oraz te, które często pojawiają się w arkuszach CKE. Zwrócenie uwagi na analizę tekstów źródłowych, wykresy oraz nieschematyczne zadania obliczeniowe).

Co w ramach zajęć?

Dostęp do strony internetowej na której znajduje się kalendarz, zakładka płatności, materiały do zajęć w formie pdf (teoria + zadania) oraz po każdych zajęciach w zakładce podsumowanie znajdziesz informacje co dokładnie jest pracą domową (oczywiście mówię o tym zawsze na koniec zajęć, ale dla Twojego komfortu informacje te będą również bezpośrednio na stronie).

• Moje codzienne wsparcie jeżeli masz jakieś pytania do zadań, jakiś zagadnień itd.

Sprawdzanie prac domowych poza godzinami zajęć, które zadaje na każdym spotkaniu (w przypadku zajęć online na pierwszych zajęciach pokazuje aplikacje, która od razu przerabia zdjęcia na pdf, odsyłasz, ja sprawdzam, odsyłam z naniesionymi poprawkami i na kolejnych zajęciach tłumaczymy dokładnie błędy),

 • Nowa formuła matury 2023 pokazuje, że ogromny nacisk kładziony jest na doświadczenia chemiczne i kolory związków. Nie robicie doświadczeń w szkole? Spokojnie, u mnie poznasz chemię od praktycznej strony. Zobaczysz kolory związków chemicznych, sam/sama z moją pomocą wykonasz liczne doświdczenia. Przełamiemy Twój strach w dotknięciu probówki :) co zaprocentuje w zajęciach praktycznych na studiach. W przypadku zajęć online dzięki profesjonalnemu sprzętowi zobaczysz doświadczenia w czasie rzeczywistym tak jakbyś wykonywał je samodzielnie.

Gdzie znajdziesz mnie dodatkowo?

Instagram, fb oraz tiktok @werka.uczy
Pojawiają się tam dodatkowe materiały przydatne do nauki oraz możesz sam sprawdzić czy forma mojego tłumaczenia Ci odpowiada.

Cena zajęć:  

 • zajęcia indywidualne 120zł/1h (60min)
 • zajęcia w parze   90zł/1h (60min)/osoba
 • zajęcia 3 osobowe  (tylko online) 70zł/1h (60min)/osoba

Kontakt: Jeżeli nie odbieram telefonu to prawdopodobnie prowadzę w tym momencie korepetycje więc napisz do mnie bezpośrednio smsa, że prosisz o kontakt w sprawie korepetycji.
Na pewno oddzwonię w wolnej chwili

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

WERKA UCZY- Weronika Utratna
ul. Kilińskiego 16
42-202 Częstochowa
NIP: 7722425706

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 06.2019
Uniwersytet w Białymstoku
Licencjat
Chemia kryminalistyczna
10.2019 - 07.2021
Uniwersytet w Białymstoku
Magister
Chemia kryminalistyczna i sądowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 21
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2023

Bardzo polecam zajęcia z Panią Weroniką! Oprócz dokładnego przerobienia materiału zawsze mogłam liczyć na słowo otuchy i wsparcie, co jest szczególnie ważne w klasie maturalnej:) Na zajęciach kładziony był duży nacisk na praktykę, dzięki czemu nie miałam później problemu z zadaniami maturalnymi!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2023

Bardzo polecam!
Pani Weronika dokładnie omawiała każdy błąd przez co skutecznie uczyłam się ich więcej nie popełniać i przerobiłyśmy razem mnóstwo zadań. Mi to bardzo pomogło i poszłam na maturę czując się dobrze przygotowana i dostałam jeszcze mnóstwo wsparcia!

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Zajęcia z Panią Weroniką były bardzo konkretne, przerabiałyśmy to co rzeczywiście było potrzebne do matury, przerobiłyśmy bardzo dużo zadań zarówno razem jak i podczas zadań domowych, co było kluczem do uzyskania wysokiego wyniku na maturze, ponadto gdy czegoś nie rozumiałam bądź nie wiedziałam zawsze mogłam zapytać, ponieważ cały czas byłam z Panią Weroniką w kontakcie.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2023

Co prawda nie miałam zbyt wielu zajęć z Panią Weroniką, ale na pewno mogę po nich stwierdzić, że były mi potrzebne i bardzo dużo z nich wyniosłam. Udało mi się zrozumieć obliczeniowe zadania, dzięki czemu zrobiłam wszystkie na maturze :) Pani Weronika zwraca uwagę na zagadnienia ważne pod względem matury oraz naciska aby nie robić głupich błędów - co było moją zmorą... Bardzo każdemu polecam!

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2023

Pani Weronika to konkretna i profesjonalna korepetytorka. Od początku nasza współpraca układała się znakomicie. Pani Weronika dysponuje bogatą bazą dydaktyczną, zwłaszcza dostosowaną do nowej podstawy programowej. Prace domowe, jak i arkusze maturalne były sprawdzane szybko i rzetelnie. Ja pracę z Panią Weroniką oceniam 10/10 i cieszę się że mogłyśmy razem współpracować.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2023

Pani Weronika w prosty i logiczny sposób potrafi wytłumaczyć każde zagadnienie. Zajęcia są prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Na każdym spotkaniu otrzymuję się dużo różnych materiałów i zadań tak, aby jak najlepiej opanować dany temat. W kilka miesięcy przed maturą powtórzyłam z Panią Weroniką więcej zagadnień niż przez cały rok w szkole. Dodatkowo na zajęciach przeprowadzamy wspólnie doświadczenia chemiczne, których w szkole uczymy się tylko w teorii.
To właśnie dzięki Pani Weronice polubiłam chemię! POLECAM!!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2023

Zdecydowanie polecam! Świetnie przygotowane zajęcia + dodatkowe materiały. Dzięki pani Weronice 4 lata rozszerzonej chemii w liceum były bezstresowe :) Dziękuję!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2023

Do Pani Weroniki zwróciłam się o pomoc w drugim półroczu pierwszej klasy liceum. Byłam załamana ocenami i poziomem mojej wiedzy po pierwszych miesiącach nauki w szkole, Pani Weronika w bardzo krótkim czasie pomogła mi „ogarnąć” całą sytuację w super atmosferze. Pani Weronika jest świetnie zorganizowana. Dzięki materiałom, które przesyła chemia jest prostsza w zrozumieniu. Na każdych zajęciach omawia pracę domową, dzięki czemu wiadomo nad czym warto popracować, jest otwarta na każde pytanie. Pani Weronika to najlepsze co mogło mnie spotkać i liczę, że nasza współpraca potrwa jak najdłużej. Zdecydowanie polecam!

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2023

Nie wyobrażam sobie przygotowywania się do matury bez Weroniki, dzięki niej mój tok nauki był uporządkowany, a ja zawsze wiedziałam na czym mam się teraz skupić :) W porównaniu do chaosu jaki panował na lekcjach u mnie w liceum, to duży plus, pozwoliło mi to również skupić się zarówno na moich mocnych jak i słabych stronach. Pisząc tą opinię na dwa tygodnie przed maturą czuję się spokojna o mój wynik!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2022

Zdecydowanie najlepsze korepetycje na jakich byłam. Cieszę się, że w drugiej liceum trafiłam na Panią Weronikę, ponieważ miałam bardzo duże zaległości, które pomogła mi nadrobić przed maturą. Szczerze polecam!!!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2022

Korepetycje z panią Weroniką zaczęłam w drugiej klasie liceum. Wraz z biegiem kolejnych zajęć trudne i ciężkie do zrozumienia mi zagadnienia oraz zadania zaczęły się stawać coraz jaśniejsze. Na zajęciach panuje super atmosfera. Pani Weronika wkłada całe serducho w swoją pracę i widać że to co robi, wykonuje z pasją. W prosty sposób tłumaczy, to co wcześniej było niezrozumiałe. Dzięki otrzymywanym materiałom na zajęciach mogłam systematyzować swoją wiedzę aż do samej matury. To właśnie dzięki pani Weronice chemia przestała być dla mnie aż taka straszna i mogę nawet stwierdzić, że polubiłam chemię.
Bez tych korepetycji chemia pewnie dalej wydawałaby się czarną magią.
Jeśli więc ktoś szuka godnego polecenia korepetytora, to z ręką na sercu polecam panią Weronikę.
Mówi wam to świeżo upieczona maturzystka :)

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2022

Zdecydowanie polecam korepetycje u Pani Weroniki! Zajęcia przebiegają w miłej i przyjaznej atmosferze. Liczne notatki i materiały dodatkowe przygotowane przez Panią Weronikę pomagają w zrozumieniu i nauce trudniejszych zagadnień z chemii. Zadawane prace domowe są sprawdzane, a błędy omawiane na zajęciach, dzięki czemu wiadomo na co zwracać uwagę w przyszłości i co jeszcze warto poćwiczyć. Wszystkie wiadomości tłumaczone są w przystępny i zrozumiały sposób, a w razie wątpliwości i pytań zawsze można liczyć na pomoc. Dzięki Pani Weronice czułam się bardzo dobrze przygotowana do matury i będę bardzo miło wspominać naszą współpracę :)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2022

Najlepsze korepetycje na jakich byłam! Cieszę się, że w ostatnim roku przed maturą trafiłam do Pani Weroniki! Na zajęciach otrzymuje się dużo przydatnych materiałów, przerabia się w głównej mierze zadania maturalne, które w razie problemów są tłumaczone w prosty sposób. Atmosfera na zajęciach nigdy nie jest napięta, a ja na ostatniej prostej czuje się dobrze przygotowana do matury :) Polecam w 100%

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2022

Pani Weronika to cudowna osoba. Odkąd zaczęłam mieć z nią zajęcia moje oceny bardzo się poprawiły i jestem teraz najlepsza w klasie z chemii! chemia jest dla mnie jasna i wszystko rozumiem :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2022

Pani Weronika to cudowna osoba! Tłumaczy wszystko w zrozumiały sposób, pokazuje jak uczyć się na skojarzenia żeby nie uczyć się wszystkiego na pamięć. Zadaje sporo prac domowych, które szczegółowo omawia na kolejnych zajęciach. Jest cierpliwa i jak czegoś nie rozumiem zawsze mogę do niej napisać, nawet kiedy nie mamy zajęć a potrzebuje czegoś do szkoły. Moje oceny odkąd razem pracujemy są dużo lepsze. Polecam zajęcia każdemu :)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2022

Bardzo dobra korepetytorka! W końcu ogarniam o co chodzi w tej chemii :D

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2022

Lekcje prowadzone w miłej atmosferze. Pani Weronika chętnie pomaga w każdym najmniejszym problemie. Korepetytorka z sercem, a takich nauczycieli jest mało. Serdecznie polecam :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2022

Bardzo polecam zajęcia. Pani Weronika wszystko dokładnie tłumaczy, po każdych zajęciach zadaje prace domowe, które sprawdza i na następnych zajęciach tłumaczy zadania które zrobiło się źle. Jest cierpliwa i ma wiele pomysłowych skojarzeń na zapamiętanie trudnych zagadnień. Każdemu polecam jej zajęcia :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2021

Pani Weronika jest nauczycielką z powołaniem. Zajęcia z Nią, to czysta przyjemność. W sposób cierpliwy i przede wszystkich zrozumiały tłumaczy materiał. Opanowanie nawet najtrudniejszych zagadnień z Jej pomocą, to łatwa sprawa. Na każdym sprawdzianie, czy kartkówce otrzymuję najwyższe oceny. Dzięki tym lekcjom jeszcze bardziej polubiłam chemię. Wszystkim szczerze polecam :)

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2021

Bardzo polecam korepetycje! Wszystkie zagadnienia są wytłumaczone w jasny i przejrzysty sposób.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2021

Do Pani Weroniki trafiłam w wakacje szukając pomocy z chemii bo poprzedni rok był dla mnie słaby i nie widziałam nadziei na napisanie matury. Teraz kiedy zaczyna się nowy rok szkolny czuje, że nadrobiłam zaległości i zaczęłam w końcu ogarniać i lubić chemię! :) Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, zadania tłumaczone są krok po kroku, a notatki do zajęć są przejrzyste i zawierają najważniejsze informacje, co ułatwia naukę, Jeśli ktoś nadal zastanawia się nad korepetycjami u Pani Weroniki to od razu mówię, że WARTO! A ja cieszę się, że nadal mogę się z nią uczyć :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.