Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Szczecin (nowe miasto)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem młodym nauczycielem aktywnym zawodowo, pracującym w przedszkolu. Udzielam korepetycji z zakresu kształcenia wczesnoszkolnego i przedszkolnego. Posiadam wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna z terapią korekcyjno-kompensacyjną. Na bieżąco rozwijam swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach oraz warsztatach.
Chętnie pomogę uczniom klas 1-3 w:

  • w odrabianiu lekcji
  • nadrabianiu zaległości
  • nauce czytania, pisania, liczenia
  • przygotowania do klasówek, sprawdzianów, kartkówek (posiadam karty pracy, sprawdziany z różnych wydawnictw dostępnych tylko dla nauczycieli),
  • przygotowania do konkursów
  • nauka materiału na bieżąco
  • rozwijanie zainteresowań
  • zajęcia korekcyjno-komensacyjne
  • ogólna praca z dzieckiem.

Mam bardzo dobry kontakt z dziećmi , wspólna nauka i praca przebiegają w spokojnej i przyjaznej atmosferze. Zachęcam do kontaktu! (50 za 60 minut) Lekcje u nauczyciela również w czasie wakacji.

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 20:00
Wtorek07:00 - 11:00
Środa12:00 - 20:00
Czwartek07:00 - 11:00
Piątek12:00 - 16:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.