Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Elbląg
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Oferuję korepetycje z zakresu wszystkich przedmiotów, pomoc w lekcjach, nauce czytania i pisania dla klas I-VI szkół podstawowych od poniedziałku do piątku w godzinach 16.30 - 20.30 oraz w niektóre weekendy. Cena za 45minut to 35zł, a za 1,5h (pod rząd) 60zł. Lekcje mogą się odbywają się u mnie. 
Z wykształcenia jestem pedagogiem między innymi edukacji wczesnoszkolnej i doradztwa zawodowego. Przez kilka lat wolontaryjnie pomagałam dzieciom i młodzieży w odrabianiu lekcji. Obecnie pracuję jako nauczyciel i wychowawca świetlicy.

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 20:00
Wtorek16:00 - 20:00
Środa16:00 - 20:00
Czwartek16:00 - 20:00
Piątek16:00 - 20:00
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.