Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Kościan
Faktura VAT

Weronika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Weronika

O mnie

[*PRZYJMUJĘ NOWE OSOBY OD LIPCA! 

Hejsa!*]

Jestem Weronika, skończyłam filologię duńską i skandynawistykę, ale tak naprawdę najwięcej języka nauczyłam się na wyjazdach do Danii i w pracy z Duńczykami, którzy mówią, że mówię bez polskiego akcentu, więc… to chyba dobrze?Od ponad roku prowadzę zajęcia tylko online i chyba idzie mi to nienajgorzej ;) Podobno duński brzmi jakby się miało gorącego ziemniaka w gardle. Na spokojnie zrobimy z tej pyry (jestem z Wielkopolski) puree, które bezproblemowo będzie przechodzić przez Twoje gardło. Zapraszam do kontaktu! Najlepiej e-mail albo sms - na pewno się odezwę!Hav en god dag! :)PS. Znajdziesz mnie również na instagramie (@hejsa_dansk), a niedługo rusza moja strona, do zobaczenia!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2017
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
Filologia duńska
10.2014 - 06.2016
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Skandynawistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2020

Weronika jest bardzo rzetelnym nauczycielem, opracowuje materiały wg. indywidualnych potrzeb ucznia. Zwraca dużą uwagę na poprawność wymowy.Bardzo dużym plusem jest elastyczny grafik.Dziękuję Ci Weronika za poświęcony mi czas i Twój wkład pracy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.