Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hej!

Jestem studentką i z chęcią udzielę korepetycji z języka hiszpańskiego od podstaw lub w ramach kontynuacji :) posiadam certyfikat DELE C1 zdany w kwietniu 2019, mam w domu mnóstwo materiałów "od zera" i po kilku latach nauki, zarówno książek jak i kserówek :) uczenie hiszpańskiego to dla mnie sama przyjemność! :)

Oferuję przygotowanie do matury, wyjazdu na praktyki, ale przede wszystkim "do życia", czyli dla tych, którzy poczuli do języka pasję i chcą móc się najzwyczajniej w świecie dogadać.

Pomagam również w nauce do zdawania certyfikatów DELE od poziomu A1 do poziomu B2 :)  
Jestem zaznajomiona z aktualnymi wymaganiami, dokładnym przebiegiem egzaminów oraz sposobem oceniania, mam również w domu kilka podręczników przygotowujących specjalnie pod te egzaminy (sama zdawałam już trzy różne poziomy) :)

Posiadam duże doświadczenie w uczeniu osób początkujących jak i tych nieco bardziej zaawansowanych. Potrafię dostosować się do każdego tempa pracy. W zależności od potrzeb ucznia kładę nacisk na konwersację lub gramatykę. Oferuję dojazd na terenie Gdańska bo tutaj mieszkam, osoby z Sopotu lub Gdyni zapraszam do siebie 

Bardzo proszę o kontaktowanie się przez sms :) 

Zapraszam! Saludos!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.