Krzysztof BARANOWSKI

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa (Ursynów +2)

Krzysztof BARANOWSKI

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/572 opinie
Dla użytkownika Krzysztof BARANOWSKI

O mnie

Uwielbiam uczyć!!!Mam niesamowitą satysfakcję, gdy widzę proces zmiany myślenia w młodym człowieku, gdy widzę rezultaty w postaci zrobionych poprawnie zadań lub projektów. Od zawsze lubiłem także przedmioty ścisłe, zwłaszcza matematykę. W liceum pokochałem również fizykę i wtedy zacząłem się jej uczyć z pasją. Na studiach na Politechnice Warszawskiej (MEL) zacząłem interesować się samorozwojem, w szczególności technikami pamięciowymi. Wtedy nauczyłem się tworzyć notatki dla siebie i innych, które pozwalają szybciej, skuteczniej i przede wszystkim przyjemniej zapamiętywać i rozumieć.

Dziś uczę z taką samą pasją jak dekadę temu, tylko z większym doświadczeniem. Moją dewizą jest "Ucz się raz, porządnie - z pasją i przyjemnością". Co powoduje, że ludzie otwierają często oczy jakie proste i przyjemne są zagadnienia, o których właśnie rozmawiamy. Wtedy mnie polecają, bo widzą rezultaty. Zależy mi na tym, by budzić w młodym człowieku pasję do danego przedmiotu - by to co na papierze mógł przenieść potem do rzeczywistości. Dlatego tworzę doświadczenia, buduję proste roboty (LEGO), projektuję. Czego również życzę każdemu młodemu człowiekowi, który wychodzi ode mnie z zadowoloną miną.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2003 - aktualnie
Politechnika Warszawska
MEL
09.2003 - aktualnie
Politechnika Warszawska
Inżynier
MEL
Kursy i szkolenia
11.2018
Psychologia Emocji
02.2019
Psychologia Biznesu
04.2019
Psychologia Marketingu
03.2020
Psychologia Przywództwa
04.2020
Psychologia Neurolingwistyki
Doświadczenie
08.2009 - aktualnie
5pf
własna działalność 12 lat doświadczenia model nauki 1to1 model nauki grupowej model leadershipu model Fast Learning Masterpeace model 80% model 90%

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 72
avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2022

U Krzyśka, nie tylko nauczyłem się fizykii od zera do poziomu maturalnego, ale i nauczyłem się, jak efektywnie się uczyć samemu w domu, jak radzić sobie ze stresem, czy zarządzać swoim czasem. Zobaczyłem, że nauka może być fajna.
Niezależnie od poziomiu startowego, zdecydowanie polecam zajęcia każdemu przygotowującemu się do matury z fizykii.

avatar
Hubert W
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2022

Cześć, do Krzyska trafiłem poprzez polecenie znajomego, uczęszczałem na zajęcia przez dwa lata i szczerze napisze ze WARTO już tłumacze dlaczego. Zacznijmy od tego, ze u krzyska nie ma oceniania (jak w szkole) hierarchii (jak w szkole) i co najważniejsze nie ma stresu! Mój poziom fizyki bardzo się poprawił po dwóch latach, krzysiek prowadzi nowoczesny i szeroki program nauczania są zadania, jest teoria, są duże projekty a przede wszystkim widać pasje. Przez dwa lata nauczyłem się fizyki ale nie tylko, nauczyłem się myśleć matematycznie, nauczyłem jak się uczyć, jak mapować co jest bardzo ważne bo to świadczy o tym ze nauka Krzyska nie kończy się u niego w biurze ale cały czas jest przy nas gdy sami się uczymy (i to nie tylko fizyki) i zostaje na wiele lat a przecież człowiek całe życie sie uczy. Jeszcze raz dzięki Krzysiek i polecam wszystkim!!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2022

Krzysiek jest bez wątpienia najlepszym nauczycielem/korepetytorem z jakim miałem do czynienie pracować w całym moim procesie nauki. Nie tylko posiada wiedzę z zakresu fizyki oraz matematyki ale co ważniejsze potrafi ją przekazać i zmotywować ucznia do pracy bez oceniania. Mi rok współpracy bardzo dużo dał. Nie tylko w zakresie przygotowania do matury, ale do życia i zdecydowanie można w Krzyśku znaleźć swego rodzaju przyjaciela. Z czystym sercem i bez wątpienia baaardzo polecam.

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2022

Zajęcia te znalazłam w internecie szukając korepetycji z fizyki, ponieważ szło mi dość słabo. Lekcje z Krzyśkiem znacznie przewyższyły moje oczekiwania, są inne niż zwyczajne korepetycje, są bardziej rozwijające. Krzysiek to bardzo inteligenty i mądry nauczyciel, ale ma również charyzmę i fajną aurę. Przekazywanie wiedzy młodym ludziom to nie tylko jego praca, lubi to robić i zawsze angażuje się w zajecia całym sobą. Zna on schematy ludzkiego umysłu i doskonale wie, jak nas skutecznie nauczyć. Oprócz fizyki i matematyki jest w stanie odpowiedzieć i wytlumaczyc nam dużo innych rzeczy. To co bardzo cenię w tych zajeciach to to, że zawsze dostaje wsparcie, zarówno od Krzycha jak i od grupy. Zajecia są 11/10, bardzo polecam!!

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2022

Do Krzyśka trafiłem z polecenia, gdy przygotowywałem się do matury i szukałem korepetycji z fizyki. Lepiej nie mogłem trafić - Krzysiek (w przeciwieństwie do wszytskich innych nauczycieli, których poznałem) nie tylko świetnie uczy, ale już od pierwszej lekcji uczy kursanta jak się uczyć, aby było to efektywne. Kurs 5pF ciężko nazwać tylko korepetycjami, to starannie przygotowany program, który ma na celu nie tylko przygotować do matury, ale też nauczyć inżynierskiego myślenia i dać wiedzę na całą ścieżkę edukacji i kariery. Gorąco polecam, a wiem, że Krzysiek z roku na rok jest coraz lepszy ;)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
6 stycznia 2022

Korepetycje z mechaniki okazały się sesją psychologiczną w dodatku bardzo niemiłą. Pan stwierdził, że moja energia nie pozwala mu dotrzeć do mojego mózgu. Nie polecam.

Krzysztof BARANOWSKI

No coż, po ilości gwiazdek widzę tą samą emocje co na lekcji. Jak chcesz sie czlowieku nauczyc skoro zionie od Ciebie lęk i gniew? Mam nadzieje ze teraz sie on uspokoił, zycze zawsze myslenia za pomocą Kory Nowej, niech Moc bedzie z Tobą :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2022

Krzyśka znalazłem na tej stronie szukając pomocy z mechaniki technicznej. Mimo dość trudnego dla mnie przedmiotu potrafiliśmy wypracować zaliczenie. Sytuacja była nieciekawa lecz pomoc z jego strony okazała się zbawieniem. Nauczyciel na medal ! Tyle zaangażowania, determinacji, efektywnej pracy z jego strony, że szok ! Zawsze rzetelnie przygotowany, i w ogromnym bagażem wiedzy. Pozdrawiam :)

avatar
GrazynaAnna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2021

Pana Krzysztofa znalazłam przez internet. Szukałam korepetytora dla syna, który przystępował do matury z fizyki. W liceum fizyka była tylko w I klasie, a wiec syn musiał sam przygotować się do matury. Już w trakcie rozmowy Pan Krzysztof „ kupił mnie” swoim pytaniem: czy korepetycje z fizyki to pomysł rodzica czy licealisty? Wiedziałam już, że syn trafi pod dobre skrzydła. Syn chętnie uczęszczał na zajęcia, czasami denerwował się trudnością zadań, ale nie zniechęcał się. Pan Krzysztof tak zainteresował fizyką, że syn poważnie zastanawiał się nad wyborem kierunku studiów. Ostatecznie wybrał studia informatyczne. Matura zdana bardzo dobrze, a teraz kolokwia z fizyki nie stanowią problemów, powiem więcej: otrzymuje maksymalna ilość punktów. Szczerze polecam zajęcia z Panem Krzysztofem. Co ciekawe, Pan Krzysztof dla swoich uczniów jaki i absolwentów co roku organizuje spotkanie. Jest to okazja dla maturzystów porozmawiania ze studentami na temat ewentualnego wyboru kierunku studiów. Naprawdę POLECAM!

avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2021

O Krzyśku usłyszałem od kolegi już podczas wakacji. Jego wysoki wynik z matury z fizyki (95%) zdecydowanie mnie zachęcił, więc udałem się do Krzyśka po szczegóły. Pierwsze co mnie zdziwiło to sposób prowadzenia zajęć. Byłem raczej nastawiony na lekcje indywidualne i nieustanne przerabianie zadań. Krzysztof jednak stawiał na zajęcia w grupach 2-3 osobowych oraz nieśpieszne poznawanie i zrozumienie zasad kryjących się za każdym zadaniem. Dzięki takiemu podejściu fizyka okazała się znacznie prostsza, niż myślałem. Dobre zrozumienie zasad fizyki oraz schematów zadań sprawiło, że maturę zdałem tak, jak chciałem (dostałem 97%). Koleżeńska relacja z Krzyśkiem sprawia, że na lekcjach czuje się, jakby uczył mnie starszy kolega.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2021

Z Krzyskiem poznałem się dzięki mojemu koledze który namówił mnie na udział w zajęciach. Atmosfera podczas zajęć jest bardzo przyjazna, zawsze mozna luźno porozmawiać z Krzyskiem na różne tematy. Podczas kursu pokazano mi nowe, skuteczniejsze metody nauki oraz tworzenia notatek. Krzysiek zmienił mój sposób patrzenia na świat, który teraz analizuje bardziej pod katem fizyki. Zdecydowanie polecam kurs jak i sama osobę Krzysztofa, która może być dla wielu inspiracja!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2021

Poznałem Krzyśka z polecenia mojego brata, który również uczęszczał na korepetycje. Bardzo dobrze napisałem maturę z fizyki (~90%), jestem usatysfakcjonowany z tego wyniku oraz sposobu prowadzenia lekcji. Z czystym sumieniem mogę polecieć Krzysztofa.
Pozdrawiam!

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2021

Kontakt do Krzyśka dostałem od znajomego. Postanowiłem napisać i umówiłem się na lekcję ze względu na zbliżającą się maturę. Ku mojemu zdziwieniu Krzysiek nie tylko pokazał mi nowy sposób patrzenia na fizykę, ale także nowy sposób patrzenia na świat oraz kompletnie inne podejście do nauki, (totalnie inne niż ten pokazywane w szkole…) Krzysiek również łączy nauczanie z elementami psychologii, co pozwala na bardzo indywidualne podejście do każdego ucznia w grupie. Dołączyłem do kursu w połowie roku z przekonaniem, że mam tylko szansę na max 50% z fizyki, ale z Krzyśkiem w grupie przerobiliśmy praktycznie 3 lata liceum w pół roku (!) i udało mi się napisać fizykę na 73%! Bardzo Polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2021

Trafiłem do Krzysztofa z polecenia. Kurs bardzo rożni się od typowych korepetycji co jest moim zdaniem bardzo dobre. Krzysztof dba o atmosferę pracy i żeby każdy uczestnik zrozumiał dany temat. Zajęcia u Krzysztofa to nie tylko nauka fizyki, podczas kursu uczymy się również metod skutecznego uczenia i zarządzania czasem. Moje podejście do uczenia się bardzo się zmieniło po kursie i cieszę się bardzo że trafiłem do Krzysztofa. Polecam każdemu, kto chce się uczyć efektywnie na wysokim poziomie.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2021

Do Krzyśka na kurs z fizyki, zacząłem chodzić już wciągu roku. Mimo, że dołączyłem do kursu w połowie, Krzysiek przyjął mnie i w szybszym tempie udało nam się wszystko zrealizować. Choć po liceum byłem nieco zrażony do fizyki, Krzychu na nowo mnie nią zainteresował, pokazał w inny, ciekawy sposób tak, że nauka nie była smutnym obowiązkiem. Podobało mi się to, że poza fizyką, na kursie można poznać metody, dzięki którym skutecznie będziemy mogli się uczyć dowolnego przedmiotu. Dużym plusem jest to, że z Krzyśkiem można swobodnie pogadać na tematy wszelakie, a przy okazji poznać kilka ciekawostek. Wiem, że jeśli miałbym z czymś problem na studiach, mogę napisać, a Krzychu z pewnością znajdzie czas i pomoże. Polecam!

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2021

W niecały rok z niemającego wiedzy ucznia sam stajesz się nauczycielem - z początku nie spodziewałem się, że to będzie możliwe,. Czas spędzony na nauce z Krzyśkiem jest najlepszym co mnie do tej pory spotkało. Powinno być o wiele więcej takich nauczycieli jak Krzysztof. Dziękuję za wszystko :D

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2021

Krzysiek nie stara się tylko nauczyć przedmiotu i osiągnąć odpowiedni procent na maturze. Na jego kursie można zobaczyć jak wygląda fizyka na studiach i zrobić całą licealną fizykę w rok. Co więcej Krzyśek na swoich zdjęciach pokazuje jak uczyć się szybciej i skuteczniej. Podczas kursu opowiada jak działa mózg i jak wykorzystać go w najbardziej efektywny sposób. Ponadto Krzysiek jest nauczycielem z którym można pogadać o wszystkim.
Podsumowując kurs u Krzyśka pozwala w nieprawdopodobnym tępie nie tylko nauczyć się fizyki ale ją zrozumieć. Co więcej podczas kursu Krzysiek staje się prawdziwym przyjacielem który zawsze pomaga nie tylko z nauką szkolną.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2021

W szkole miałem dobrego nauczyciela fizyki, chodź od początku wiedziałem, że nie pasuje mi jego styl nauczania. U Krzyśka dopiero zrozumiałem fizykę, nie tylko od strony technicznej, czyli jak mam zrobić zadania, ale też od strony naukowej - po prostu u Krzyśka zrozumiałem co to jest FIZYKA. Kurs to jedna wielka przygoda zrzeszająca super ludzi. Krzysiek nie tylko pomoże zrozumieć fizykę, ale też da cenne wskazówki dotyczące sposobu nauki do matury z innych przedmiotów czy samorozwoju. Krzysiek to nie tylko świetny nauczyciel, ale też osoba. Zawsze jak miałem jakiś problem, mogłem mu powiedzieć, a on spróbował go rozwiązać. Myślę, że nie ma takiego drugiego nauczyciela w Polsce, a jego cennych wskazówek na pewno nigdy nie zapomnę.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2021

Do Krzysztofa trafiłem z przypadku przeglądając wiele ofert na tej platformie. Uważam, że lepiej trafić nie mogłem. Uczestniczyłem w kursie z fizyki i matematyki. Dzięki zajęciom z Krzyśkiem ogarnąłem fizykę w niecały rok! Z całą pewnością po kursach tych nie tylko będziesz dobrze przygotowany do matury z fizyki czy matmy, ale również zdobędziesz niezbędną wiedzę jak poradzić sobie z innymi przedmiotami w szkole średniej czy na studiach. Od Krzysztofa będziesz mógł także zasięgnąć pomocy psychologicznej m.in. pod kątem samooceny czy radzenia sobie z niepotrzebnymi emocjami np. podczas egzaminów. Po kursach u Krzycha wyjdziesz z przeogromnym bagażem wiedzy, doświadczeń, poznasz wiele kreatywnych osób i znajdziesz w sobie świeżą motywację do działania. Z czystym sumieniem polecam każdemu współpracę z Krzyśkiem :)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2021

Jako, że w mojej szkole nauczyciel fizyki nas olewał i nawet nie przerabiał całego programu, mówiąc, że "z doświadczenia wie, że uczniowie i tak nie zrozumieją", to zacząłem szukać korepetytora.
Najpierw nikogo nie mogłem znaleźć, ale w końcu, z polecenia, trafiłem właśnie na Krzyśka i okazało się to strzałem w dziesiątkę. W końcu ktoś zaczął tłumaczyć mi fizykę uwypuklając widoczne w niej powiązania między działami. Widziałem, że nie muszę uczyć się dwóch działów osobno, tylko mogę nauczyć się jednej partii materiału i zauważyć, że te same zasady obowiązują wszędzie.
Potem, gdy było już tylko parę miesięcy przed maturą, zaczęliśmy robić zestaw specjalnie wybranych 100 zadań, które pokrywają cały materiał i nawet więcej. Najpierw różnie mi z nimi wychodziło, ale zawsze mogłem liczyć na rozwiązania od Krzyśka, do których przyrównywałem swoje. Ostatecznie napisałem maturę na 92%, więc widać, że było warto. Widzę też, że zdobyty tam sposób myślenia i rozwiązania problemów, przyda się w innych dziedzinach na kolejnych etapach życia, bo przecież te same zasady obowiązują wszędzie i to jest chyba najważniejsza rzecz, jaką udało mi się z tych lekcji wyciągnąć.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2021

Do Krzycha chodziłem na cały kurs z fizyki i przez ostatnie kilka miesięcy na matematykę. Dzięki niemu udało mi się osiągnąć 100% z fizyki i 94% z matematyki, co było dla mnie jeszcze we wrześniu czymś niemożliwym do zrobienia. Krzysiek jest świetnym nauczycielem, który pokazuje nie tylko nowe techniki uczenia się, ale także przedstawia świat, czyli fizykę, z kompletnie innej strony. Osoby, które będą chodzić tutaj na ten kurs, na pewno się nie zawiodą.

avatar
Kajetan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2021

Za sprawą Krzyśka dostałem 80%. Wynik świetny, zważając na to, że od gimnazjum nie mogłem znaleźć ani jednego nauczyciela, który pokazałby mi fizykę na poziomie głębszego zrozumienia. Powiedzieć, że Krzysiek to świetny korepetytor to tak, jakby nic nie powiedzieć. Każdego ze swoich uczniów traktuje na równi ze sobą i tak, jak my uczymy się od niego fizyki, tak on uczy się od nas jak ulepszać swoje lekcje. Zaczynając kurs miałem pewnie te same obawy co wy wszyscy- czy to na pewno dobry pomysł? Czy rzeczywiście temu człowiekowi uda się przygotować mnie do matury? Odpowiedź brzmi: jak najbardziej tak. To, co czyni kurs Krzyśka tak efektownym, są narzędzia, którymi się z nami dzieli. Narzędzia, które przydadzą wam się nie tylko przy fizyce, ale też w każdej innej dziedzinie nauki czy życia. Krzysiek nie poda wam gotowych rozwiązań, ale za to pokaże wam sposoby, dzięki którym całkowicie zmieni się wasz sposób pojmowania nauki- będzie dużo bardziej owocny. Osiągniecie potrzebny wam wynik na maturze, jeśli będziecie stosować się do Jego rad oraz rozwiązywali zadania, które Krzysiek starannie wyselekcjonował w swoim zbiorze pod maturę. Zdobędziecie też dużą wiedzę psychologiczną, dzięki której będziecie lepiej planować sobie czas oraz naukę. Kurs skończycie ze spokojem o maturę i takim bagażem doświadczeń, których nie zdobędziecie nigdzie indziej w Polsce, jestem o to pewien. Polecam z ręką na sercu, fizyka nigdy nie była tak przyjemna i dostępna, jak z Krzyśkiem

avatar
Jeremi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2021

Dzięki Krzyśkowi napisałem maturę rozszerzoną z fizyki na 87%. Jestem pewien, że wynik byłby dużo słabszy, gdybym nie chodził do niego na zajęcia. Krzysiek to nauczyciel, który zawsze podchodzi indywidualnie do ucznia, na zajęciach zawsze stawia się na zrozumienie danej partii materiału. Oprócz samej fizyki, na zajęciach można przyswoić dużo wiedzy w tematyce szeroko pojętego samorozwoju. Wyróżnić tu mogę techniki nauki, które poznałem właśnie u Krzyśka, a które stosuję wszędzie gdzie się da. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu :)

avatar
Jarosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
13 listopada 2020

Niekonwencjonalny, z lekka popularnonaukowy sposób prowadzenia zajęć, który ma na siebie pomysł i na pewno trafi do osób, które mają chociażby kłopot z motywacją do nauki. Dużym problemem jest pewna indoktrynacja "przeciwko szkole" jako miejscu (cytat z zajęć): "głupich nauczycieli, którzy chyba czasami nie wiedzą czego uczą". Kolejną barierą, która może się ukazać jest (paradoksalnie) brak barier między uczniem a nauczycielem. "Partnerskość" spotkań powoduje, że możemy usłyszeć kilka uwag o swoim charakterze zamiast uwag o swojej wiedzy. Atmosfera jest niemniej bardzo pozytywna, dopóki zgadzamy się z nauczycielem w kwestiach światopoglądowych.

Krzysztof BARANOWSKI

Drogi Chlopcze
Dzieuje Ci za Twoj komentarz po wstępnej pierwszej i ostatniej naszej lekcji. Sroda wieczor to jednak nie dobra pora na wyciaganie wniosków z zajęć, zwlaszcza ze slowa POkora, od którego zaczelismy, po Twoich probach zdominowania lekcji. Przykro mi ze nie potrafiłem Ci pomóc wejsc na taki poziom byś mógł wziąć feedback. Pewnie Twojej Mamy cel i Twój był zgoła inny, gdy do mnie dzwoniła prosząc o lekcje dla Ciebie. Jednak na przyszlość nie musisz psuć oceny, tylko dlatego, żę jeszcze nie panujesz nad emocjami. PO-kora (kara)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2020

Dzięki Krzyśkowi udało mi się zaliczyć egzamin z mechaniki Technicznej, z którym męczyłam się już kolejny rok. Przekazuje wiedzę w zupełnie inny sposób niż prowadzący na zajęciach. Jego sposób nauczania dużo zmienia w postrzeganiu przedmiotu, rozjaśnia w głowie. Po kilku zajęciach rozumiem o wiele więcej niż kiedykolwiek w przeciągu dwóch lat nauki tego przedmiotu na studiach. Bardzo polecam :)

Krzysztof BARANOWSKI

Dzięki Ania, polecaj dalej, niech ludzie poznają co to kod

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2020

Krzysiek zdecydowanie pomógł mi zrozumieć zagadnienia związane z Mechaniką Techniczną. Wszystkie zajęcia przebiegały w super atmosferze, polecam Krzysztofa każdemu kto ma chęci do nauki! :D

Krzysztof BARANOWSKI

Dzięki Kacper

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2020

Zajęcia niewątpliwie prowadzone są w nietypowy sposób, umożliwiający zrozumienie tematu lekcji na głębokim poziomie. Nauczyciel podchodzi do każdego indywidualnie, pozwala i zachęca do rozwoju w różnych dziedzinach, nie tylko matematyce i fizyce. Polecam wszystkim.

Krzysztof BARANOWSKI

Dzięki Artur, odzywaj sie czesem co u Ciebie

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Nietypowe zajęcia, w dobrym tego słowa znaczeniu. Wszystko jest super tłumaczone i obrazowane. W danym dziale przechodzi się od A do Z, nic nie jest pominięte. W danym dziale na utrwalenie są zadanka, które dokładnie pokazują co i jak działa. Do tego praca w grupie, wprowadzenie humorki uśmiechu to przepis idealny na skuteczna naukę!

avatar
Eryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Zajęcia prowadzone w ciekawy i nietypowy sposób, inaczej niż ma to miejsce w szkole czy na uczelni. Można się dużo dowiedzieć i zrozumieć poszczególne zagadnienia z fizyki. Polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Bardzo polecam zajęcia z Krzysztofem. W ubiegłym roku chodziełm do niego na zajęcia z matematyki i fizyki i dzięki temu uzyskałem 80% i 82% z tych rozszerzeń. Uważam że bez tych zajęć nie byłbym wstanie zdobyć takich wyników. Zejęcia są prowadzone w sposób przyjazny.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Kurs, który bez wątpienia zmienił moje podejście do tak niezwykłego przedmiotu, jakim jest fizyka. Sporo się o niej nauczyłem nie tylko pod kątem czystej teorii, ale przede wszystkim od strony jej praktycznego zastosowania w rzeczywistości.

Krzych nauczył mnie sporo technik do nauki, które mogę nie tylko wykorzystać w fizyce, ale także praktycznie w każdym innym przedmiocie. Przed rokiem niepokoiła mnie myśl o maturze z fizyki, ponieważ nie czułem się pewny z tego przedmiotu. Materiał, który uczyłem się w szkole szybko mi wylatywał z głowy.

Z kursu u Krzyśka można wywnioskować, że fizyka to tak naprawdę jeden wielki analog, który pokazuje jednocześnie, że nie musi być taka straszna jak malują nauczyciele w szkole. Nauka fizyki z Krzychem to jedna wielka czysta przyjemność.

Myślę, że najlepsze jest w tym wszystkim to że Krzych nie buduje hierarchii. Każdego swojego ucznia traktuje jak przyjaciela, co z miejsca ułatwia potem naukę fizyki. Jest to człowiek, który nieustannie się rozwija, który chce pomagać ludziom. Do każdego ucznia podchodzi indywidualnie, przez co na lekcjach lepiej się rozumiemy.

Z czystym sumieniem mogę polecić tego SUPER nauczyciela. Nie wielu jest takich ludzi w tym zawodzie.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Bardzo pomocny kurs, Krzysztof pomógł zrozumieć fizykę a nie tylko podstawiać do wzorów, rozjaśnił tą dziedzinę i przedstawił ją tak, że nauka była zaskakująco szybka i interesująca. Gorąco polecam, dzięki tym kursom nauczysz się nie tylko fizyki, a także technik szybkiej nauki, logicznego myślenia i pozytywnego podejścia!

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2020

Kurs do matury z fizyki prowadzony przez Krzysztofa określiłbym jako edukacyjny majstersztyk autorstwa nauczyciela-pasjonata, dzięki któremu rozwinąłem się zarówno intelektualnie jak i… osobowościowo. Krzysztof jest najbardziej inspirujących nauczycielem jakiego dotąd spotkałem. Jest człowiekiem dynamicznym, cierpliwym, łatwo nawiązującym kontakt z uczniem i posiadającym ogromną wiedzę z zakresu fizyki i matematyki, którą jest w stanie sprawnie podzielić się również z osobą, która wykazuje słabo rozwinięte umiejętności w zakresie tych przedmiotów. Dzięki szerokiej wiedzy z zakresu psychologii Krzysztof potrafi dostosować sposób nauczania do osobowości ucznia, nawiązać z nim relację sprzyjającą bezstresowej i efektywnej nauce fizyki oraz zmotywować go do nauki. Wielkim atutem zajęć z Krzysztofem jest to, że opierają się na jego autorskiej metodzie nauczania uwzględniającej fizjologię uczenia się i zapamiętywania oraz kładącej nacisk na wizualizację wiedzy – opracowane przez niego kolorowe mapy myśli, schematy i zabawne grafiki, będące twórczymi sposobami wyjaśniania skomplikowanych zagadnień fizycznych, „odczarowują” fizykę i nadają jej kolory (w przenośni i dosłownie), dzięki czemu nauka tego przedmiotu z Krzysztofem przypomina czytanie wciągającego fizycznego komiksu :) A wszystko to przy bardzo wysokim poziomie merytorycznym zajęć, które umożliwiły mi zrozumienie wielu zagadnień na głębokim poziomie poznawczym. Krzysztof, chapeau bas!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2020

Najlepsze lekcje na jakich byłem, sposób nauki i indywidualne podejście jest świetne i pozwala fantastycznie się rozwijać. Po rocznym kursie znacznie pogłębilem wiedzę o fizykę jak i sposobach nauki co wiele mi dało. Polecam każdym

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Zajęcia z Krzyśkiem to jedna z lepszych rzeczy jakie spotkały mnie w życiu. Przygotowały mnie do matury tak, ze na egzamin poszłam praktycznie bez żadnego stresu.

Fizyka nie była moją mocną stroną w liceum, praktycznie wszystko czego się uczyłam, zapominałam po każdym sprawdzianie, dlatego bardzo obawiałam się matury. Wydawało mi się że po prostu nie jestem stworzona do uczenia się jej, ale gdy trafiłam na zajęcia prowadzone przez Krzyśka zdecydowana większość materiału którą trzeba było opanować, stała się bardzo łatwa.

Zdecydowanie polecam te zajęcia, prowadzone są przez świetnego nauczyciela w bardzo interesujący sposób, zupełnie inny niż w szkole.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Krzysiek jest człowiekiem, z którym można rozmawiać bezpośrednio. Potrafi zainteresować danym przedmiotem i wykształcić fizyczne/matematyczne myślenie. Po pół roku nauki mogę powiedzieć że było warto (zacząłem naukę w styczniu). Mimo, że nie wiążę przyszłości z fizyką sama nauka z Krzychem była procesem, z którego wiele wyniosłem. W niedalekiej przyszłości zacznę z Krzychem naukę matematyki wyższej, wiem że będzie git. Serdecznie polecam.

Krzysztof BARANOWSKI

Paweł,

Z Tobą zawsze z Rana najlepiej nam się myślało. Rozwijaj się i pisz do nas. Zyczę Ci samych sukcesów

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2020

Moja przygoda z fizyką na dobre rozpoczęła się od pierwszej lekcji z Krzychem. Przedtem nie rozumiałem o co w niej tak naprawdę chodziło, o rozwiązywaniu zadań nie wspominając. Podczas zajęć z Krzychem nie tylko nauczyłem się rozwiązywać zadania, ale również myśleć w kategoriach fizyki. Teraz fizyka w szkole nie sprawia mi żadnych problemów i jestem spokojny o mój wynik z matury.

Krzysztof BARANOWSKI

Dzięki Michał,
Powodzenia, dawaj znać co u Ciebie

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2020

Krzysiek jest najlepszym nauczycielem jakiego w życiu spotkałam (serio, nie przesadzam).

We wrześniu przyszłam do niego po fizykę przerażona, że nic nie umiem do matury. Po miesiącu przygarnął mnie również na matematykę. Z obu przedmiotów znacznie urosłam nie tylko pod względęm wiedzy lecz również potrzebnych do rozwiązywania schematów. Krzysiek nauczył mnie myśleć KODem fizyki, który okazał się fascynująco prosty. Dzięki niemu zrozumiałam również, że nauczyciel jest od przekazania nam wiedzy w szybki i atrakcyjny sposób oraz dawania budującego feedbacku a nie od stawiania cyferek w dzienniku.

Jest to człowiek, dla którego uczniowie są jak przyjaciele. Można zadzwonić do niego z każdą sprawą i problemem, w którym wesprze dzięki odpowiedniemu przygotowaniu z zakresu psychologii.

Krzysiek dodatkowo ciągle uczy sie czegoś nowego i poszerza swoje kompetencje dzięki czemu inspiruje do nawykowania metod efektywnej nauki.

Jeżeli szukasz nauczyciela zaangażowanego w swoją pracę w 100% to nie mogłeś lepiej trafić!

Krzysztof BARANOWSKI

Ciebie Klaudia zawsze będę pamiętał, w końcu udało mi się przekonać Cię, byś poszła ze mną na Eddu

avatar
Luca
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Numer Krzyśka dostałem od kolegi, który miał go zapewne z czyjegoś innego polecenia. Szukałem korepetytorów, bo na ostatni rok liceum stwierdziłem, że chcę zdawać fizykę na maturze. Gdy zadzwoniłem, powiedział o swoim podejściu, nacisku na głębokie zrozumienie co od razu mnie zaciekawiło. Zaczęły się lekcje i z początku byłem sceptyczny (niesłusznie). Spodziewałem się konkretnych działów od zaraz, a pokazywana była hierarchia zasad, których początkowo nie zgłębialiśmy i ogólniki. Dopiero później zrozumiałem, że była to podstawa na której budowaliśmy moją wiedzę. Przez cały rok szkolny nauczyłem się całej fizyki licealnej i bez wątpienia więcej. Wszystkie zagadnienia zgłębialiśmy i wyprowadzaliśmy, Krzysiek pokazywał analogie między działami, skłaniał mnie do przemyśleń i analizy różnych pomysłów czy perspektyw. Wszystko się składało do jednej kupy, uczyłem się w naprawdę szybkim tempie. Na koniec poszedłem na maturę i wydała mi się niesamowicie łatwa, co z resztą nie było zaskakujące znając poziom fizyki na lekcjach z Krzyśkiem. Nauczył mnie co to znaczy naprawdę rozumieć dane zagadnienie fizyczne, i jako olimpijczyk i finalista z chemii, uświadomiłem sobie ile zagadnień z chemii rozumiem jedynie powierzchownie i jak wiele jeszcze mnie czeka. Niesamowity, inspirujący nauczyciel, któremu zawdzięczam znacznie więcej niż łatwość w rozwiązywaniu zadań maturalnych. Oczywiście, polecam całym sercem

Krzysztof BARANOWSKI

Dzięki Luca,
Powodzenia w GB

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Krzyśka mogę polecić z czystym sumieniem, gdy do niego przyszedłem wydawało mi się że rozumiem fizykę jednak on mi pokazał co to naprawdę znaczy rozumieć fizykę i myśleć fizycznie. Krzysiek jest genialnym nauczycielem który nie tylko nauczy was fizyki ale też tego jak radzić sobie z emocjami podczas egzaminu aby pomagały, a nie przeszkadzały, oraz tego jak się skutecznie i szybko uczyć co można wykożystać później nie tylko do nauki fizyki ale również dowolnego przedmiotu lub zagadnienia. Po lekcjach z nim o wynik z matury nie trzeba sie martwić, a otrzymana wiedza pomoże również na studiach i w życiu.

Krzysztof BARANOWSKI

Dzięki Mat,
Zawsze wracaj i dziel się co u Ciebie

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
13 grudnia 2019

Osoba bardzo miła ale nie słuchająca co się do niej mówi. Przyszedłem ze zbliżającym się terminem kolokwium mając prośbę o przerobienie zadań z notatek i wytłumaczenie co się tam dzieje. A usłyszałem teorię wszystkiego. Ten Pan nawet nie chciał ode mnie uprzednio notatek czy przykładów zadań z zajęć aby wiedzieć wstępnie o co mi chodzi. Być może pod nazwą przedmiotu który podałem jest materiał wykraczający poza zakres? A czas zmarnuję ja jak i właściciel ogłoszenia.
Od wejścia zaczął się prawie 1,5 h wykład o wszystkim, podstawach bez których ani rusz. Dopiero po wielokrotnym stopowaniu w ostatnich 15 minutach zajęć Pan rozwiązał mi na szybko 2 zadania z moich notatek sposobem znacznie różniącym się od sposobu w notatkach(o wiele trudniejszym). Nie polecam jeśli zależy Ci na czasie oraz wytłumaczeniu i przerobieniu zadań na kolosa.

Krzysztof BARANOWSKI

Dzięki Marcin za ten feedback,
Wezmę go pod uwagę, gdy będą dzwonić osoby mające nóż na gardle. Dalej wracam do pracy nad Fizyką :)

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2019

Do Krzyśka trafiłem przypadkiem, przekonany jego wyróżniającym się profilem na tej platformie. Miałem nadzieje wyłącznie, że trafię na osobę która przygotuje mnie do matury z fizyki. Po roku przychodzenia na jego zajęcia mogę stwierdzić, że trafiłem na znacznie więcej. Krzysiek jest nauczycielem wyjątkowym i najlepszym jakiego do tej pory miałem. Wszystkie zagadnienia tłumaczy w taki sposób, aby zostały w głowie, ponieważ je rozumiesz, a nie wyuczyłeś się ich na pamięć. Niezwykłe notatki, które robi podczas zajęć są o wiele bardziej czytelne i pomocne niż jakakolwiek książka. Co więcej Krzysiek przede wszystkim starał się mnie zrozumieć i dostosować każdą lekcję do moich potrzeb. Krzysiek jest niezwykły, ponieważ interesuje się tym kim jest jego uczeń oraz tym, co go interesuje. Poza świetnie zdaną maturą została mi ciekawość świata rozbudzona właśnie przez niego.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2019

98% z matury z fizyki, taki wynik osiągnęłam dzięki temu, że egzaminie podczas rozwiązywania zadań miałam przed oczami kolorowe obrazki z notatek robionych przez Krzyska na lekcji. Krzysiek potrafi w jasny i łatwy do zrozumienia sposób wytłumaczyć wszystkie tematy, nawet te z którymi miałam wcześniej duży problem. Do każdego ucznia podchodzi w inny sposób, tak żeby nauka była jak najbardziej produktywna. Co więcej, na lekcjach zdobędziecie wiedzę która przyda wam się na cale życie a nie tylko do matury. Mnie zaraził też pasja do nauki i doskonalenia różnych technik efektywnego zapamiętywania oraz do pracy nad samym sobą. Krzysiek jest nauczycielem, coachem i kumplem w jednym a na lekcje do niego przychodziłam z uśmiechem i zapalem do dalszego odkrywania świata fizyki.

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2019

Krzysiek jest Nauczycielem przez duże N. Jego podejście do ucznia jest wyjątkowe, indywidualne. Troszczy się o każdego ze swoich uczniów - nie tylko pod względem coraz lepszych wyników w fizyce czy matematyce ale także dobrego samopoczucia na lekcji i poza nią. Fizyka, jaką przedstawia Krzysiek przez kolorowe notatki i oryginalne podejście jest jedyną w swoim rodzaju a jednocześnie przystępna dla każdego, niezwykle ciekawa i prosta. Długo szukałem dodatkowych lekcji fizyki i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że to najlepszy wybór na "rynku".

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2019

Krzysiek jest wspaniałym nauczycielem. Dzięki niemu znacząco poprawiły się moje wyniki z matematyki i fizyki. Ponadto, dzięki niemu, zacząłem rozumieć fizykę, a także wykorzystywać skomplikowane narzędzia w praktyce.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Z Krzyśkiem znam się już 2 lata, uczył mnie matematyki. Z praktycznie zerowej wiedzy, wyciągnął mnie swoim super podejściem na 72% z matury :) Relacja między nim a uczniami zawsze jest luźna a atmosfera przyjemna. Zawsze też potrafił podnieść mnie na duchu kiedy akurat miałam zły dzień, tłumacząc mi psychologiczne strony tego zjawiska co zawsze było dla mnie fascynujące. Podejscie do ucznia jest całkowicie indywidualne, dobrze i ciekawie prowadzona każda lejcja :) polecam z całego serca!!

avatar
Gabrysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2019

Na zajęciach z Krzyśkiem nie da się nudzić, zawsze potrafi zainteresować tematem i zrozumiale go wytłumaczyć. Notatki, które tworzymy wspólnie są przejrzyste i kreatywne. Krzysiek przedstawia wiedzę za pomocą modelu jakiego nie zobaczymy w szkole. Zawsze mogę do niego napisać gdy mam problem z zadaniem, które rozwiązuje sama w domu. Dzięki Krzyśkowi matematyka stała się przedmiotem, którego uwielbiam się uczyć.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2019

Jest wiele rzeczy, które odróżniają lekcje u Krzyśka od innych korepetycji, ale moim zdaniem najważniejsze z nich to: pasja z jaką Krzysiek podchodzi do nauki, nieco niekonwencjonalny (i dzięki temu bardzo skuteczny) sposób prowadzenia zajęć oraz zaangażowanie wkładane w każdą minutę spędzoną z uczniem. Z zajęć wyniosłam o wiele więcej, niż mogłam sobie wyobrazić. Krzysiek pokazał mi jak podejść do przedmiotów i zagadnień (nie tylko matematycznych), by były zrozumiałe i przydatne w codziennym życiu. Na zajęciach panuje luźna atmosfera, dzięki, czemu nikt nie boi się popełniać „błędów”, wręcz jesteśmy do tego zachęcani, bo właśnie w ten sposób sprawdzamy swoją wiedzę. Efektem naszej współpracy była super zdana matura oraz najbardziej kolorowy zeszyt, jaki kiedykolwiek miałam. Dzięki, Krzysiek!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2019

Krzysiek jest najlepszym nauczycielem fizyki, jakiego miałam. Wszystko jasno tłumaczy, od początku do końca. Jeżeli ma się chęci do nauki, to z Krzyśkiem na 100% da się osiągnąć zamierzony cel.

Oprócz tego, Krzysiek stał się bardzo bliską mi osobą w ciągu tych paru miesięcy. Zbudował ze mną więź, ufałam mu i otrzymałam od niego ogromną pomoc (nie tylko w fizyce, ale również, jeżeli chodzi o moje samopoczucie i zdrowie psychiczne). Bardzo się cieszę, że do niego trafiłam. Każde spotkanie z nim było budujące, za każdym razem otrzymywałam ogromną dawkę wiedzy (uporządkowanej wiedzy!) i za każdym razem wychodziłam z lekcji szczęśliwsza, patrząc na życie w bardziej optymistycznym świetle.
Szczerze polecam zajęcia z Krzyśkiem.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2019

Krzysiek to nie tylko wspaniały nauczyciel, ale przede wszystkim wyjątkowy przewodnik po świecie nauki i samorozwoju. Nauka z nim to przyjemność, a nie przymus. Dzięki opanowanej do perfekcji sztuce podejścia do ucznia jest w stanie nauczyć bardzo efektywnie i w sposób zupełnie inny niż w szkołach. Traktuje swój zawód jako pasję, co widać na każdym kroku. Zupełnie indywidualne podejście do każdego ucznia, forma notatek, tematy poruszane na lekcjach świadczą o tym, że Krzyśkowi bardzo zależy na tym aby edukować swoich uczniów i żeby osiągnęli sukces w dalszym życiu. Kurs u Krzyśka to nie tylko nauka pod konkretny egzamin, ale przede wszystkim nauka konkretnych narzędzi dzięki którym dalsze etapy edukacji nie będą nam straszne.
Z całego serca polecam i dziękuję Ci Krzychu za wszystko.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

To co wyróżnia Krzyśka, to ciągłe udoskonalanie samego siebie. Mimo, że tworzenie notatek oraz wszelką wiedzę fizyczną ma opanowane do perfekcji, to nieustannie szkoli się w przekazywaniu tej wiedzy. Z każdym z uczniów tworzy przyjacielską więź, a co więcej, poznaje nas między sobą. Krzysiek nie pokazuje suchych wzorów czy definicji, lecz uczy jak patrzeć na wszystkie zagadnienia, a przy okazji daje narzędzia do szybkiej nauki i nie raz pomaga nam rozwiązywać swoje prywatne problemy. Zajęcia z Krzychem to zarówno rozwój fizyczny/matematyczny, jak i osobowościowy :D

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Od roku jestem uczniem najlepszego fizyka i nauczyciela jakiego znam czyli Krzyśka. Muszę przyznać, że nigdy nie spotkałem osoby takiej jak on. Posiada niesamowity zapał do pracy, jest to prawdziwy nauczyciel z pasją. Zawsze stara się pomóc, nawet jeśli w danej chwili nie masz z nim zajęć, możesz napisać do niego na Facebooku a on za każdym razem ci odpowie. Nigdy bym nie pomyślał, że trafię na tak wspaniałą osobę.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Krzysiek to nauczyciel który nie tylko pokaże jak dobrze i efektywnie się uczyć ale także rozwinie twoja psychikę i postrzeganie siebie co sprawi że nauka będzie efektywniejsza.Zajecia z nim są kąpletnie inne od wszystkich , nie było sytuacji w której czułam się gorsza ,zawsze jesteśmy równi.Staje się on kumplem,nie ocenia, nie drwi tylko uczy i aż uczy.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Nauka z Krzyśkiem jest zupełnie czymś innym niż ta znana Ci do tej pory. Pracując z Krzychem nie tylko uczysz się i zaczynasz rozumieć fizykę taką jaką jest, ale rozwijasz się emocjonalnie i poznajesz metody, które zapewnią Ci szybsze i samodzielne uczenie się. Podejście Krzyśka do nauczania jest niecodzienne bo liczysz się Ty i twoje potrzeby. Pomimo tego że, zajęcia trwają 90min czas mija błyskawicznie, a Ty bierzesz czynny udział w lekcji cały czas. Lekcje są prowadzone zawsze w przyjaznej i pełnej energii atmosferze. Po każdej z nich byłem zmotywowany i gotowy do dalszej pracy w domu, która jest podstawą do osiągnięcia wymarzonego wyniku na maturze bądź na jakimkolwiek innym egzaminie.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Kurs u Krzycha był niesamowitym doświadczeniem życiowym. Jest to człowiek, którego największą pasją i misją jest nauczanie innych ludzi. Pokazuje on to już od pierwszej lekcji, traktując nowego ucznia jako członka rodziny złożonej z pozostałych uczniów. Stara się on odizolować od modnego w szkołach modelu, w którym nauczyciel jest poziom wyżej od ucznia i każdego ze swoich studentów stawia na równi. Uczęszczałem na jego kurs 2 razy w tygodniu przez rok i nie żałuję żadnej z lekcji. Mimo, że nauka trwała 90 minut ja zmotywowany wchodziłem w fizyczny świat jak na seans do kina i czas leciał obłędnie szybko. Każda notatka, którą tworzy jest dopracowana, a jego umiejętność przelewania swojego „fizycznego świata” na papier dopracował do perfekcji. Zaraził mnie on pasją do fizyki oraz zaprosił do świata rozwijania i poznawania samego siebie. Krzychu na początku kursu powiedział mi, że uczy fizyki nie takiej jaka jest w szkole, tylko takiej jaka JEST po prostu. Dotrzymał słowa i przy pomocy wielu technik szybkiego zapamiętywania w rok nadrobił ze mną dwa lata leniuchowania na lekcjach fizyki w liceum. Teraz wybieram się na Politechnikę, na swój wymarzony wydział i jestem pewien, że dostanę się bez najmniejszego problemu.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2018

Z Krzyśkiem spędziłem owocne 2 lata na zgłębianiu fizyki w wyjątkowej atmosferze. Krzysiek wkłada w nauczanie dużo serducha, co owocuje późniejszymi świetnymi wynikami. Dzięki jego ogromnemu wsparciu udało mi się dostać na wymarzone studia. Polecam każdej osobie która interesuje się fizyką

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2018

Na lekcje do Krzyśka przyszłam około 2 lata temu. Miałam spore zaległości z gimnazjum co dopiero zauważyłam na przełomie 1 i 2 liceum. Nauczenie się wzoru i definicji na pamięć przestało działać i pomimo, że miałam je wyuczone nie potrafiłam ich zastosować w rozwiązywaniu zadań. Krzsiek z dużą dozą cierpliwości pokazał mi, że fizyka nie jest aż taka trudna jak mi się wydawała! W ciągu tylko 90 minut Krzysiek potrafi zmotywować do nauki, wytłumaczyć w ciekawy i w zupełnie inny od tego szkolego sposób fizykę. Do każdego ucznia podchodzi bardzo indywidualnie i z ogromnym zaangażowaniem. Krzysiek jest osobą, z którą nie da się nie utrzywać dobrego kontaktu. Pomoc jaką otrzymałam pomogła mi w samorozwoju i okazane wsparcie dodało mi pewności siebie w chęci rozwoju własnej osoby. Materiały z lekcji będą pomocne jeszcze przez wiele lat.
Serdecznie polecam i dziękuję Ci Krzysiek za wszystko!

avatar
misia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2018

polecam serdecznie, krzysiek wkłada duzo pracy i serduszka w lekcje, przedstawia fizyke na swój sposób i wiedzę ma ogromną! Nie tylko potrafi przybliżyć w logiczny i poukładany sposób fizyke ale stara się również nawiązać kontakt z uczniem, pomoc mu w rozwoju. Do każdego podchodzi indywidualnie, ma na uwadze jego potrzeby. .myśle ze każdego w jakiś sposób przekona do siebie i fizyki:) serio warto spróbować!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2016

Krzyśka spotkałem 5 lat temu. Potrzebowałem ogarniętej osoby z fizyki i matematyki. Wtedy na swojej drodze spotkałem Krzyśka. Miał do mnie cierpliwość większą, niż ja sam do siebie. Nauczył mnie wielu rzeczy w przód, przez co na studiach nie miałem problemów z fizyką i matematyką. Udało mu się nawet zachęcić do mechaniki, której w liceum nienawidziłem. W rok nadrobiłem wszystkie zaległości, a nasze 3 godzinne zajęcia upływały w dobrej atmosferze i skupieniu na nauce. Czasami dawał mi rady o samorozwoju, ale mnie to akurat nie było potrzebne. Dzięki Krzysiek za tę pomoc !!!

avatar
ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2016

Krzysiek jest świetnym nauczycielem. Ma umiejętność tłumaczenia zagadnień w klarowny i metodyczny sposób. Co więcej, kładzie nacisk na wykształcenie w uczniu umiejętności krytycznego myślenia, tak kluczowej na studiach. Bardzo cenię sobie jego wiedzę i zaangażowanie w zajęcia.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2016

Mam za sobą 2 lata współpracy z Krzyśkiem, uważam że jest godnym polecenia nauczycielem. Umie w ciekawy sposób prowadzić zajęcia z fizyki, a obrazowe przekazywanie wiedzy znacznie ułatwia zapamiętywanie. Potrafi uzupełnić stan wiedzy jak i przekazywać ją od zera. Polecam wszystkim przygotowującym się do matury.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2016

Na pierwsze zajęcia do Krzyśka przyszłam w klasie maturalnej zachęcona opiniami znajomych z liceum. Od dawna szukałam dobrego nauczyciela fizyki, ponieważ realia podręczników szkolnych i podejścia niektórych nauczycieli do uczniów, (w szczególności tych wykładajacych przedmioty ścisłe) w szkołach, zniechęcały mnie do odkrywania i zagłębiania się w materiał. Oceny miałam bardzo dobre, ale towarzyszyło mi wrażenie, że nie posiadłam wiedzy, a jedynie nauczyłam się definicji i 'podstawiania do wzorów'. Krzysiek okazał się być nauczycielem, jakiego życzyłabym każdemu młodemu fizykowi czy matematykowi. Jest on definicją idealnego pedagoga, prezentującego bardzo wysoki poziom wiedzy, który przykłada się do wszystkich zajęć, porządkujac materiał w związek przyczynowo-skutkowy, jest wymagający i znajduje wspólny język z każdym uczniem. Dzięki Krzyśkowi nauczyłam się rozumieć fizykę i jej piękno, a nie jedynie spoglądać na nią przez pryzmat książkowych definicji, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Maturę zdałam bardzo dobrze, ale stała się ona jedynie środkiem do osiągnięcia celu. Po kursie dostałam się na wymarzony kierunek na MEiLu na Politechnice Warszawskiej, a z notatek i wiedzy nabytej u Krzysia korzystam z sukcesem na studiach.
Świetny nauczyciel i wspaniały człowiek. Z czystym sumieniem polecam każdemu!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2016

Zacząłem brać korepetycje dwa tygodnie przed maturą rozszerzoną z fizyki (plan systematycznej nauki w ciągu roku się nie powiódł ;/) Na szczęście dzięki solidnej powtórce napisałem ją na 88%, dzięki ;)

Krzysztof BARANOWSKI

Michał, byłeś po prostu bardzo dobry! W Twoim przypadku była to kwestia tylko dobrej i szybkiej powtórki, Pozdrawiam

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2016

Krzysiek to nietuzinkowy korepetytor. Nigdy nie spotkałam się z podobną koncepcją na zajęcia. Są one prowadzone w sposób prosty i obrazowy, co umożliwia zrozumienie nawet skomplikowanych zagadnień. Struktura zajęć jest przemyślana i dokładnie przygotowana, tak by poznawać, trenować i utrwalać każdą umiejetność. Oprócz tego Krzysiek jest także niesamowitym człowiekiem, który traktuje każdego ucznia jako partnera do rozmowy oraz indywidualnie. Zapewnia kompleksowe wsparcie naukowe, ale także kiedy brakuje troszkę siły do działania. Jeśli chodzi jeszcze o mój prywatny przypadek, był w stanie przygotować się razem ze mną do matury, 0 to hero, w trakcie okresu kilku miesięcy. Polecam z całego serducha!

Krzysztof BARANOWSKI

Dzięki Olga, powodzenia!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2016

Jeśli chcesz się dostać na Swój wymarzony kierunek na studiach wybierz Krzyśka. Jest genialnym nauczycielem. Wszystko Ci wytłumaczy i na pewno zdasz egzaminy perfekcyjnie.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2016

Spotkałem się z Krzyśkiem podczas przygotowań do matury z fizyki. Na naszych spotkaniach dostawałem wiedzę w gruncie rzeczy tą samą co na lekcji w szkole, ale przedstawioną w trochę inny sposób. Przedstawioną z pasją. Pozwalało to zrozumieć zagadnienia, a nie tylko zapamiętać suche fakty. Oczywiście żeby osiągnąć jakiś zadowalający rezultat trzeba wykonać sporo pracy własnej, ale jeśli ktoś jest gotowy dać coś od siebie, to Krzysiek na pewno takiej osobie pomoże. Byłem zadowolony z naszej współpracy. Gdy poszedłem na studia i pojawiły się problemy z fizyką również zgłosiłem się z tymi problemami do Krzyśka i również się nie zawiodłem. Szczerze polecam. Zwłaszcza ludziom ambitnym :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2016

Polecam korepetycje każdej osobie, której zależy na perfekcyjnym przygotowaniu się do egzaminów z fizyki i matematyki. Krzysiek bardzo dobrze tłumaczy, przekazuje wiedzę w sposób uporządkowany i jest wymagający. Z każdej lekcji wychodzi się z nową wiedzą. Przy dużym zaangażowaniu ucznia można opanować materiał na egzamin w rok, nawet zaczynając 'od zera' :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2016

Zajęcia z Krzyskiem polecam każdej osobie, która jest chętna do pracy i jest prawdziwie zainteresowana matematyka czy fizyką. Lekcje nie polegają na powierzchownym poznawaniu danych tematów, ale na dokladej analizie wszystkiego, aby jeszcze lepiej zrozumieć zagadnienia. Dodatkowo zajęcia są bardzo ciekawe - mi osobiscie nigdy nie zdarzyło się nudzić i z niecierpliowscią czekać do końca, po każdych zajęciach wychodziłam naladowana pozytywną enerogią - Krzysiek potrafi niezle zmotywować do działania. :)

Krzysztof BARANOWSKI

I z tą energią odkrywaj studia i Świat
pozdrawiam i dziękuję za poświęcony czas

avatar
Warda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2016

Super korepetytor! A jak i uczen sie przylozy, to po zdanej maturze na browaka sie mozna umowic ;)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2016

Bardzo polecam Krzysia jako nauczyciela. Rok przygotowań do matury z matematyki, egzamin zdany zadowalająco, dzięki czemu dostałam się na wymarzone studia. Krzysiek jest osobą, z którą chce się uczyć. Potrafi przemówić do ucznia, zachęcić do nauki, wszystko wytłumaczyć. Jest cierpliwy i wyrozumiały, ale jednocześnie wymagający. Lekcje z nim to zdecydowanie niestracony czas. Nauka idzie znacznie łatwiej. Krzysiek jest nauczycielem, który dużo poświęca, aby zmaksymalizować efektywność lekcji i zmotywować do przyswajania nowej wiedzy. Świetna osoba, jak również świetny nauczyciel!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2016

Krzysiek jest świetnym nauczycielem. Przykłada sie do zajęć w 100 %. Potrafi zainteresować tematem,a także zmotywować do samodzielnej pracy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjemna,ale nie oznacza to,ze Krzysiek jest pobłażliwy jeżeli ktoś sie ewidentne nie przykłada. Każdy wzór został wyprowadzony,każde zagadnienie dokładnie wytłumaczone dzięki czemu sama nauka nie jest "uczeniem sie na pamięć, bez myślenia". Zdecydowanie polecam zarówno osobom rozpoczynającym swoją przygodę z fizyka jak i tym,którzy juz mieli z nia styczność :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2016

Krzysztof jest jedynym swojego rodzaju nauczycielem. W trakcie prowadzenia zajęć oprócz świetnych notatek otrzymujemy wspaniałe wyjaśnienie danego tematu, dokładnie, klarownie i przede wszystkim z wyrozumiałością do ucznia. Warto jest również zaznaczyć iż, potrafi on zmotywować do nauki poprzez najzwyklejsze zainteresowanie osoby danym tematem. W podsumowaniu jest on wspaniałym mentorem, dzięki któremu można uzyskać "niemożliwe" dla siebie wyniki.

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2016

Z Krzysztofem spotkałem się pierwszy raz 2 lata temu. Prowadził mnie przez ten czas dając mocny wycisk z fizyki co przełożyło się również na świetny wynik z matury rozszerzonej. Dostałem się na wymarzone studia dzięki tym korepetycjom. Dodatkowo dostawałem coachingowe rady odnoście wyznaczania celów, ustalania planów tygodniowych miesięcznych oraz długoterminowych i porady jak kontrolować cały plan nauki, jak do tego podchodzić oraz w jaki sposób ugryźć trudną dla mnie fizykę. Udało się. Lekcje są bardzo ciekawe, dużo rzeczy pokazanych obrazowo na przykładach pomogło zrozumieć wiele zagadnień. Gorąco polecam!

Krzysztof BARANOWSKI

Darek, pracuj dalej, powodzenia, dziękuję za rekomendację, Krzysiek

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.