Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa (Ursynów)

Krzysztof

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/550 opinii
Dla użytkownika Krzysztof

O mnie

Uwielbiam uczyć!!!Mam niesamowitą satysfakcję, gdy widzę proces zmiany myślenia w młodym człowieku, gdy widzę rezultaty w postaci zrobionych poprawnie zadań lub projektów. Od zawsze lubiłem także przedmioty ścisłe, zwłaszcza matematykę. W liceum pokochałem również fizykę i wtedy zacząłem się jej uczyć z pasją. Na studiach na Politechnice Warszawskiej (MEL) zacząłem interesować się samorozwojem, w szczególności technikami pamięciowymi. Wtedy nauczyłem się tworzyć notatki dla siebie i innych, które pozwalają szybciej, skuteczniej i przede wszystkim przyjemniej zapamiętywać i rozumieć.

Dziś uczę z taką samą pasją jak dekadę temu, tylko z większym doświadczeniem. Moją dewizą jest "Ucz się raz, porządnie - z pasją i przyjemnością". Co powoduje, że ludzie otwierają często oczy jakie proste i przyjemne są zagadnienia, o których właśnie rozmawiamy. Wtedy mnie polecają, bo widzą rezultaty. Zależy mi na tym, by budzić w młodym człowieku pasję do danego przedmiotu - by to co na papierze mógł przenieść potem do rzeczywistości. Dlatego tworzę doświadczenia, buduję proste roboty (LEGO), projektuję. Czego również życzę każdemu młodemu człowiekowi, który wychodzi ode mnie z zadowoloną miną.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 50
avatar
Jarosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
13 listopada 2020

Niekonwencjonalny, z lekka popularnonaukowy sposób prowadzenia zajęć, który ma na siebie pomysł i na pewno trafi do osób, które mają chociażby kłopot z motywacją do nauki. Dużym problemem jest pewna indoktrynacja "przeciwko szkole" jako miejscu (cytat z zajęć): "głupich nauczycieli, którzy chyba czasami nie wiedzą czego uczą". Kolejną barierą, która może się ukazać jest (paradoksalnie) brak barier między uczniem a nauczycielem. "Partnerskość" spotkań powoduje, że możemy usłyszeć kilka uwag o swoim charakterze zamiast uwag o swojej wiedzy. Atmosfera jest niemniej bardzo pozytywna, dopóki zgadzamy się z nauczycielem w kwestiach światopoglądowych.

Krzysztof

Drogi Chlopcze
Dzieuje Ci za Twoj komentarz po wstępnej pierwszej i ostatniej naszej lekcji. Sroda wieczor to jednak nie dobra pora na wyciaganie wniosków z zajęć, zwlaszcza ze slowa POkora, od którego zaczelismy, po Twoich probach zdominowania lekcji. Przykro mi ze nie potrafiłem Ci pomóc wejsc na taki poziom byś mógł wziąć feedback. Pewnie Twojej Mamy cel i Twój był zgoła inny, gdy do mnie dzwoniła prosząc o lekcje dla Ciebie. Jednak na przyszlość nie musisz psuć oceny, tylko dlatego, żę jeszcze nie panujesz nad emocjami. PO-kora (kara)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2020

Dzięki Krzyśkowi udało mi się zaliczyć egzamin z mechaniki Technicznej, z którym męczyłam się już kolejny rok. Przekazuje wiedzę w zupełnie inny sposób niż prowadzący na zajęciach. Jego sposób nauczania dużo zmienia w postrzeganiu przedmiotu, rozjaśnia w głowie. Po kilku zajęciach rozumiem o wiele więcej niż kiedykolwiek w przeciągu dwóch lat nauki tego przedmiotu na studiach. Bardzo polecam :)

Krzysztof

Dzięki Ania, polecaj dalej, niech ludzie poznają co to kod

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2020

Krzysiek zdecydowanie pomógł mi zrozumieć zagadnienia związane z Mechaniką Techniczną. Wszystkie zajęcia przebiegały w super atmosferze, polecam Krzysztofa każdemu kto ma chęci do nauki! :D

Krzysztof

Dzięki Kacper

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2020

Zajęcia niewątpliwie prowadzone są w nietypowy sposób, umożliwiający zrozumienie tematu lekcji na głębokim poziomie. Nauczyciel podchodzi do każdego indywidualnie, pozwala i zachęca do rozwoju w różnych dziedzinach, nie tylko matematyce i fizyce. Polecam wszystkim.

Krzysztof

Dzięki Artur, odzywaj sie czesem co u Ciebie

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Nietypowe zajęcia, w dobrym tego słowa znaczeniu. Wszystko jest super tłumaczone i obrazowane. W danym dziale przechodzi się od A do Z, nic nie jest pominięte. W danym dziale na utrwalenie są zadanka, które dokładnie pokazują co i jak działa. Do tego praca w grupie, wprowadzenie humorki uśmiechu to przepis idealny na skuteczna naukę!

avatar
Eryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Zajęcia prowadzone w ciekawy i nietypowy sposób, inaczej niż ma to miejsce w szkole czy na uczelni. Można się dużo dowiedzieć i zrozumieć poszczególne zagadnienia z fizyki. Polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Bardzo polecam zajęcia z Krzysztofem. W ubiegłym roku chodziełm do niego na zajęcia z matematyki i fizyki i dzięki temu uzyskałem 80% i 82% z tych rozszerzeń. Uważam że bez tych zajęć nie byłbym wstanie zdobyć takich wyników. Zejęcia są prowadzone w sposób przyjazny.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Kurs, który bez wątpienia zmienił moje podejście do tak niezwykłego przedmiotu, jakim jest fizyka. Sporo się o niej nauczyłem nie tylko pod kątem czystej teorii, ale przede wszystkim od strony jej praktycznego zastosowania w rzeczywistości.

Krzych nauczył mnie sporo technik do nauki, które mogę nie tylko wykorzystać w fizyce, ale także praktycznie w każdym innym przedmiocie. Przed rokiem niepokoiła mnie myśl o maturze z fizyki, ponieważ nie czułem się pewny z tego przedmiotu. Materiał, który uczyłem się w szkole szybko mi wylatywał z głowy.

Z kursu u Krzyśka można wywnioskować, że fizyka to tak naprawdę jeden wielki analog, który pokazuje jednocześnie, że nie musi być taka straszna jak malują nauczyciele w szkole. Nauka fizyki z Krzychem to jedna wielka czysta przyjemność.

Myślę, że najlepsze jest w tym wszystkim to że Krzych nie buduje hierarchii. Każdego swojego ucznia traktuje jak przyjaciela, co z miejsca ułatwia potem naukę fizyki. Jest to człowiek, który nieustannie się rozwija, który chce pomagać ludziom. Do każdego ucznia podchodzi indywidualnie, przez co na lekcjach lepiej się rozumiemy.

Z czystym sumieniem mogę polecić tego SUPER nauczyciela. Nie wielu jest takich ludzi w tym zawodzie.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Bardzo pomocny kurs, Krzysztof pomógł zrozumieć fizykę a nie tylko podstawiać do wzorów, rozjaśnił tą dziedzinę i przedstawił ją tak, że nauka była zaskakująco szybka i interesująca. Gorąco polecam, dzięki tym kursom nauczysz się nie tylko fizyki, a także technik szybkiej nauki, logicznego myślenia i pozytywnego podejścia!

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2020

Kurs do matury z fizyki prowadzony przez Krzysztofa określiłbym jako edukacyjny majstersztyk autorstwa nauczyciela-pasjonata, dzięki któremu rozwinąłem się zarówno intelektualnie jak i… osobowościowo. Krzysztof jest najbardziej inspirujących nauczycielem jakiego dotąd spotkałem. Jest człowiekiem dynamicznym, cierpliwym, łatwo nawiązującym kontakt z uczniem i posiadającym ogromną wiedzę z zakresu fizyki i matematyki, którą jest w stanie sprawnie podzielić się również z osobą, która wykazuje słabo rozwinięte umiejętności w zakresie tych przedmiotów. Dzięki szerokiej wiedzy z zakresu psychologii Krzysztof potrafi dostosować sposób nauczania do osobowości ucznia, nawiązać z nim relację sprzyjającą bezstresowej i efektywnej nauce fizyki oraz zmotywować go do nauki. Wielkim atutem zajęć z Krzysztofem jest to, że opierają się na jego autorskiej metodzie nauczania uwzględniającej fizjologię uczenia się i zapamiętywania oraz kładącej nacisk na wizualizację wiedzy – opracowane przez niego kolorowe mapy myśli, schematy i zabawne grafiki, będące twórczymi sposobami wyjaśniania skomplikowanych zagadnień fizycznych, „odczarowują” fizykę i nadają jej kolory (w przenośni i dosłownie), dzięki czemu nauka tego przedmiotu z Krzysztofem przypomina czytanie wciągającego fizycznego komiksu :) A wszystko to przy bardzo wysokim poziomie merytorycznym zajęć, które umożliwiły mi zrozumienie wielu zagadnień na głębokim poziomie poznawczym. Krzysztof, chapeau bas!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2020

Najlepsze lekcje na jakich byłem, sposób nauki i indywidualne podejście jest świetne i pozwala fantastycznie się rozwijać. Po rocznym kursie znacznie pogłębilem wiedzę o fizykę jak i sposobach nauki co wiele mi dało. Polecam każdym

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Zajęcia z Krzyśkiem to jedna z lepszych rzeczy jakie spotkały mnie w życiu. Przygotowały mnie do matury tak, ze na egzamin poszłam praktycznie bez żadnego stresu.

Fizyka nie była moją mocną stroną w liceum, praktycznie wszystko czego się uczyłam, zapominałam po każdym sprawdzianie, dlatego bardzo obawiałam się matury. Wydawało mi się że po prostu nie jestem stworzona do uczenia się jej, ale gdy trafiłam na zajęcia prowadzone przez Krzyśka zdecydowana większość materiału którą trzeba było opanować, stała się bardzo łatwa.

Zdecydowanie polecam te zajęcia, prowadzone są przez świetnego nauczyciela w bardzo interesujący sposób, zupełnie inny niż w szkole.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Krzysiek jest człowiekiem, z którym można rozmawiać bezpośrednio. Potrafi zainteresować danym przedmiotem i wykształcić fizyczne/matematyczne myślenie. Po pół roku nauki mogę powiedzieć że było warto (zacząłem naukę w styczniu). Mimo, że nie wiążę przyszłości z fizyką sama nauka z Krzychem była procesem, z którego wiele wyniosłem. W niedalekiej przyszłości zacznę z Krzychem naukę matematyki wyższej, wiem że będzie git. Serdecznie polecam.

Krzysztof

Paweł,

Z Tobą zawsze z Rana najlepiej nam się myślało. Rozwijaj się i pisz do nas. Zyczę Ci samych sukcesów

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2020

Moja przygoda z fizyką na dobre rozpoczęła się od pierwszej lekcji z Krzychem. Przedtem nie rozumiałem o co w niej tak naprawdę chodziło, o rozwiązywaniu zadań nie wspominając. Podczas zajęć z Krzychem nie tylko nauczyłem się rozwiązywać zadania, ale również myśleć w kategoriach fizyki. Teraz fizyka w szkole nie sprawia mi żadnych problemów i jestem spokojny o mój wynik z matury.

Krzysztof

Dzięki Michał,
Powodzenia, dawaj znać co u Ciebie

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2020

Krzysiek jest najlepszym nauczycielem jakiego w życiu spotkałam (serio, nie przesadzam).

We wrześniu przyszłam do niego po fizykę przerażona, że nic nie umiem do matury. Po miesiącu przygarnął mnie również na matematykę. Z obu przedmiotów znacznie urosłam nie tylko pod względęm wiedzy lecz również potrzebnych do rozwiązywania schematów. Krzysiek nauczył mnie myśleć KODem fizyki, który okazał się fascynująco prosty. Dzięki niemu zrozumiałam również, że nauczyciel jest od przekazania nam wiedzy w szybki i atrakcyjny sposób oraz dawania budującego feedbacku a nie od stawiania cyferek w dzienniku.

Jest to człowiek, dla którego uczniowie są jak przyjaciele. Można zadzwonić do niego z każdą sprawą i problemem, w którym wesprze dzięki odpowiedniemu przygotowaniu z zakresu psychologii.

Krzysiek dodatkowo ciągle uczy sie czegoś nowego i poszerza swoje kompetencje dzięki czemu inspiruje do nawykowania metod efektywnej nauki.

Jeżeli szukasz nauczyciela zaangażowanego w swoją pracę w 100% to nie mogłeś lepiej trafić!

Krzysztof

Ciebie Klaudia zawsze będę pamiętał, w końcu udało mi się przekonać Cię, byś poszła ze mną na Eddu

avatar
Luca
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Numer Krzyśka dostałem od kolegi, który miał go zapewne z czyjegoś innego polecenia. Szukałem korepetytorów, bo na ostatni rok liceum stwierdziłem, że chcę zdawać fizykę na maturze. Gdy zadzwoniłem, powiedział o swoim podejściu, nacisku na głębokie zrozumienie co od razu mnie zaciekawiło. Zaczęły się lekcje i z początku byłem sceptyczny (niesłusznie). Spodziewałem się konkretnych działów od zaraz, a pokazywana była hierarchia zasad, których początkowo nie zgłębialiśmy i ogólniki. Dopiero później zrozumiałem, że była to podstawa na której budowaliśmy moją wiedzę. Przez cały rok szkolny nauczyłem się całej fizyki licealnej i bez wątpienia więcej. Wszystkie zagadnienia zgłębialiśmy i wyprowadzaliśmy, Krzysiek pokazywał analogie między działami, skłaniał mnie do przemyśleń i analizy różnych pomysłów czy perspektyw. Wszystko się składało do jednej kupy, uczyłem się w naprawdę szybkim tempie. Na koniec poszedłem na maturę i wydała mi się niesamowicie łatwa, co z resztą nie było zaskakujące znając poziom fizyki na lekcjach z Krzyśkiem. Nauczył mnie co to znaczy naprawdę rozumieć dane zagadnienie fizyczne, i jako olimpijczyk i finalista z chemii, uświadomiłem sobie ile zagadnień z chemii rozumiem jedynie powierzchownie i jak wiele jeszcze mnie czeka. Niesamowity, inspirujący nauczyciel, któremu zawdzięczam znacznie więcej niż łatwość w rozwiązywaniu zadań maturalnych. Oczywiście, polecam całym sercem

Krzysztof

Dzięki Luca,
Powodzenia w GB

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Krzyśka mogę polecić z czystym sumieniem, gdy do niego przyszedłem wydawało mi się że rozumiem fizykę jednak on mi pokazał co to naprawdę znaczy rozumieć fizykę i myśleć fizycznie. Krzysiek jest genialnym nauczycielem który nie tylko nauczy was fizyki ale też tego jak radzić sobie z emocjami podczas egzaminu aby pomagały, a nie przeszkadzały, oraz tego jak się skutecznie i szybko uczyć co można wykożystać później nie tylko do nauki fizyki ale również dowolnego przedmiotu lub zagadnienia. Po lekcjach z nim o wynik z matury nie trzeba sie martwić, a otrzymana wiedza pomoże również na studiach i w życiu.

Krzysztof

Dzięki Mat,
Zawsze wracaj i dziel się co u Ciebie

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
13 grudnia 2019

Osoba bardzo miła ale nie słuchająca co się do niej mówi. Przyszedłem ze zbliżającym się terminem kolokwium mając prośbę o przerobienie zadań z notatek i wytłumaczenie co się tam dzieje. A usłyszałem teorię wszystkiego. Ten Pan nawet nie chciał ode mnie uprzednio notatek czy przykładów zadań z zajęć aby wiedzieć wstępnie o co mi chodzi. Być może pod nazwą przedmiotu który podałem jest materiał wykraczający poza zakres? A czas zmarnuję ja jak i właściciel ogłoszenia.
Od wejścia zaczął się prawie 1,5 h wykład o wszystkim, podstawach bez których ani rusz. Dopiero po wielokrotnym stopowaniu w ostatnich 15 minutach zajęć Pan rozwiązał mi na szybko 2 zadania z moich notatek sposobem znacznie różniącym się od sposobu w notatkach(o wiele trudniejszym). Nie polecam jeśli zależy Ci na czasie oraz wytłumaczeniu i przerobieniu zadań na kolosa.

Krzysztof

Dzięki Marcin za ten feedback,
Wezmę go pod uwagę, gdy będą dzwonić osoby mające nóż na gardle. Dalej wracam do pracy nad Fizyką :)

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2019

Do Krzyśka trafiłem przypadkiem, przekonany jego wyróżniającym się profilem na tej platformie. Miałem nadzieje wyłącznie, że trafię na osobę która przygotuje mnie do matury z fizyki. Po roku przychodzenia na jego zajęcia mogę stwierdzić, że trafiłem na znacznie więcej. Krzysiek jest nauczycielem wyjątkowym i najlepszym jakiego do tej pory miałem. Wszystkie zagadnienia tłumaczy w taki sposób, aby zostały w głowie, ponieważ je rozumiesz, a nie wyuczyłeś się ich na pamięć. Niezwykłe notatki, które robi podczas zajęć są o wiele bardziej czytelne i pomocne niż jakakolwiek książka. Co więcej Krzysiek przede wszystkim starał się mnie zrozumieć i dostosować każdą lekcję do moich potrzeb. Krzysiek jest niezwykły, ponieważ interesuje się tym kim jest jego uczeń oraz tym, co go interesuje. Poza świetnie zdaną maturą została mi ciekawość świata rozbudzona właśnie przez niego.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2019

98% z matury z fizyki, taki wynik osiągnęłam dzięki temu, że egzaminie podczas rozwiązywania zadań miałam przed oczami kolorowe obrazki z notatek robionych przez Krzyska na lekcji. Krzysiek potrafi w jasny i łatwy do zrozumienia sposób wytłumaczyć wszystkie tematy, nawet te z którymi miałam wcześniej duży problem. Do każdego ucznia podchodzi w inny sposób, tak żeby nauka była jak najbardziej produktywna. Co więcej, na lekcjach zdobędziecie wiedzę która przyda wam się na cale życie a nie tylko do matury. Mnie zaraził też pasja do nauki i doskonalenia różnych technik efektywnego zapamiętywania oraz do pracy nad samym sobą. Krzysiek jest nauczycielem, coachem i kumplem w jednym a na lekcje do niego przychodziłam z uśmiechem i zapalem do dalszego odkrywania świata fizyki.

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2019

Krzysiek jest Nauczycielem przez duże N. Jego podejście do ucznia jest wyjątkowe, indywidualne. Troszczy się o każdego ze swoich uczniów - nie tylko pod względem coraz lepszych wyników w fizyce czy matematyce ale także dobrego samopoczucia na lekcji i poza nią. Fizyka, jaką przedstawia Krzysiek przez kolorowe notatki i oryginalne podejście jest jedyną w swoim rodzaju a jednocześnie przystępna dla każdego, niezwykle ciekawa i prosta. Długo szukałem dodatkowych lekcji fizyki i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że to najlepszy wybór na "rynku".

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2019

Krzysiek jest wspaniałym nauczycielem. Dzięki niemu znacząco poprawiły się moje wyniki z matematyki i fizyki. Ponadto, dzięki niemu, zacząłem rozumieć fizykę, a także wykorzystywać skomplikowane narzędzia w praktyce.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Z Krzyśkiem znam się już 2 lata, uczył mnie matematyki. Z praktycznie zerowej wiedzy, wyciągnął mnie swoim super podejściem na 72% z matury :) Relacja między nim a uczniami zawsze jest luźna a atmosfera przyjemna. Zawsze też potrafił podnieść mnie na duchu kiedy akurat miałam zły dzień, tłumacząc mi psychologiczne strony tego zjawiska co zawsze było dla mnie fascynujące. Podejscie do ucznia jest całkowicie indywidualne, dobrze i ciekawie prowadzona każda lejcja :) polecam z całego serca!!

avatar
Gabrysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2019

Na zajęciach z Krzyśkiem nie da się nudzić, zawsze potrafi zainteresować tematem i zrozumiale go wytłumaczyć. Notatki, które tworzymy wspólnie są przejrzyste i kreatywne. Krzysiek przedstawia wiedzę za pomocą modelu jakiego nie zobaczymy w szkole. Zawsze mogę do niego napisać gdy mam problem z zadaniem, które rozwiązuje sama w domu. Dzięki Krzyśkowi matematyka stała się przedmiotem, którego uwielbiam się uczyć.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2019

Jest wiele rzeczy, które odróżniają lekcje u Krzyśka od innych korepetycji, ale moim zdaniem najważniejsze z nich to: pasja z jaką Krzysiek podchodzi do nauki, nieco niekonwencjonalny (i dzięki temu bardzo skuteczny) sposób prowadzenia zajęć oraz zaangażowanie wkładane w każdą minutę spędzoną z uczniem. Z zajęć wyniosłam o wiele więcej, niż mogłam sobie wyobrazić. Krzysiek pokazał mi jak podejść do przedmiotów i zagadnień (nie tylko matematycznych), by były zrozumiałe i przydatne w codziennym życiu. Na zajęciach panuje luźna atmosfera, dzięki, czemu nikt nie boi się popełniać „błędów”, wręcz jesteśmy do tego zachęcani, bo właśnie w ten sposób sprawdzamy swoją wiedzę. Efektem naszej współpracy była super zdana matura oraz najbardziej kolorowy zeszyt, jaki kiedykolwiek miałam. Dzięki, Krzysiek!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2019

Krzysiek jest najlepszym nauczycielem fizyki, jakiego miałam. Wszystko jasno tłumaczy, od początku do końca. Jeżeli ma się chęci do nauki, to z Krzyśkiem na 100% da się osiągnąć zamierzony cel.

Oprócz tego, Krzysiek stał się bardzo bliską mi osobą w ciągu tych paru miesięcy. Zbudował ze mną więź, ufałam mu i otrzymałam od niego ogromną pomoc (nie tylko w fizyce, ale również, jeżeli chodzi o moje samopoczucie i zdrowie psychiczne). Bardzo się cieszę, że do niego trafiłam. Każde spotkanie z nim było budujące, za każdym razem otrzymywałam ogromną dawkę wiedzy (uporządkowanej wiedzy!) i za każdym razem wychodziłam z lekcji szczęśliwsza, patrząc na życie w bardziej optymistycznym świetle.
Szczerze polecam zajęcia z Krzyśkiem.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2019

Krzysiek to nie tylko wspaniały nauczyciel, ale przede wszystkim wyjątkowy przewodnik po świecie nauki i samorozwoju. Nauka z nim to przyjemność, a nie przymus. Dzięki opanowanej do perfekcji sztuce podejścia do ucznia jest w stanie nauczyć bardzo efektywnie i w sposób zupełnie inny niż w szkołach. Traktuje swój zawód jako pasję, co widać na każdym kroku. Zupełnie indywidualne podejście do każdego ucznia, forma notatek, tematy poruszane na lekcjach świadczą o tym, że Krzyśkowi bardzo zależy na tym aby edukować swoich uczniów i żeby osiągnęli sukces w dalszym życiu. Kurs u Krzyśka to nie tylko nauka pod konkretny egzamin, ale przede wszystkim nauka konkretnych narzędzi dzięki którym dalsze etapy edukacji nie będą nam straszne.
Z całego serca polecam i dziękuję Ci Krzychu za wszystko.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

To co wyróżnia Krzyśka, to ciągłe udoskonalanie samego siebie. Mimo, że tworzenie notatek oraz wszelką wiedzę fizyczną ma opanowane do perfekcji, to nieustannie szkoli się w przekazywaniu tej wiedzy. Z każdym z uczniów tworzy przyjacielską więź, a co więcej, poznaje nas między sobą. Krzysiek nie pokazuje suchych wzorów czy definicji, lecz uczy jak patrzeć na wszystkie zagadnienia, a przy okazji daje narzędzia do szybkiej nauki i nie raz pomaga nam rozwiązywać swoje prywatne problemy. Zajęcia z Krzychem to zarówno rozwój fizyczny/matematyczny, jak i osobowościowy :D

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Od roku jestem uczniem najlepszego fizyka i nauczyciela jakiego znam czyli Krzyśka. Muszę przyznać, że nigdy nie spotkałem osoby takiej jak on. Posiada niesamowity zapał do pracy, jest to prawdziwy nauczyciel z pasją. Zawsze stara się pomóc, nawet jeśli w danej chwili nie masz z nim zajęć, możesz napisać do niego na Facebooku a on za każdym razem ci odpowie. Nigdy bym nie pomyślał, że trafię na tak wspaniałą osobę.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Krzysiek to nauczyciel który nie tylko pokaże jak dobrze i efektywnie się uczyć ale także rozwinie twoja psychikę i postrzeganie siebie co sprawi że nauka będzie efektywniejsza.Zajecia z nim są kąpletnie inne od wszystkich , nie było sytuacji w której czułam się gorsza ,zawsze jesteśmy równi.Staje się on kumplem,nie ocenia, nie drwi tylko uczy i aż uczy.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Nauka z Krzyśkiem jest zupełnie czymś innym niż ta znana Ci do tej pory. Pracując z Krzychem nie tylko uczysz się i zaczynasz rozumieć fizykę taką jaką jest, ale rozwijasz się emocjonalnie i poznajesz metody, które zapewnią Ci szybsze i samodzielne uczenie się. Podejście Krzyśka do nauczania jest niecodzienne bo liczysz się Ty i twoje potrzeby. Pomimo tego że, zajęcia trwają 90min czas mija błyskawicznie, a Ty bierzesz czynny udział w lekcji cały czas. Lekcje są prowadzone zawsze w przyjaznej i pełnej energii atmosferze. Po każdej z nich byłem zmotywowany i gotowy do dalszej pracy w domu, która jest podstawą do osiągnięcia wymarzonego wyniku na maturze bądź na jakimkolwiek innym egzaminie.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Kurs u Krzycha był niesamowitym doświadczeniem życiowym. Jest to człowiek, którego największą pasją i misją jest nauczanie innych ludzi. Pokazuje on to już od pierwszej lekcji, traktując nowego ucznia jako członka rodziny złożonej z pozostałych uczniów. Stara się on odizolować od modnego w szkołach modelu, w którym nauczyciel jest poziom wyżej od ucznia i każdego ze swoich studentów stawia na równi. Uczęszczałem na jego kurs 2 razy w tygodniu przez rok i nie żałuję żadnej z lekcji. Mimo, że nauka trwała 90 minut ja zmotywowany wchodziłem w fizyczny świat jak na seans do kina i czas leciał obłędnie szybko. Każda notatka, którą tworzy jest dopracowana, a jego umiejętność przelewania swojego „fizycznego świata” na papier dopracował do perfekcji. Zaraził mnie on pasją do fizyki oraz zaprosił do świata rozwijania i poznawania samego siebie. Krzychu na początku kursu powiedział mi, że uczy fizyki nie takiej jaka jest w szkole, tylko takiej jaka JEST po prostu. Dotrzymał słowa i przy pomocy wielu technik szybkiego zapamiętywania w rok nadrobił ze mną dwa lata leniuchowania na lekcjach fizyki w liceum. Teraz wybieram się na Politechnikę, na swój wymarzony wydział i jestem pewien, że dostanę się bez najmniejszego problemu.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2018

Z Krzyśkiem spędziłem owocne 2 lata na zgłębianiu fizyki w wyjątkowej atmosferze. Krzysiek wkłada w nauczanie dużo serducha, co owocuje późniejszymi świetnymi wynikami. Dzięki jego ogromnemu wsparciu udało mi się dostać na wymarzone studia. Polecam każdej osobie która interesuje się fizyką

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2018

Na lekcje do Krzyśka przyszłam około 2 lata temu. Miałam spore zaległości z gimnazjum co dopiero zauważyłam na przełomie 1 i 2 liceum. Nauczenie się wzoru i definicji na pamięć przestało działać i pomimo, że miałam je wyuczone nie potrafiłam ich zastosować w rozwiązywaniu zadań. Krzsiek z dużą dozą cierpliwości pokazał mi, że fizyka nie jest aż taka trudna jak mi się wydawała! W ciągu tylko 90 minut Krzysiek potrafi zmotywować do nauki, wytłumaczyć w ciekawy i w zupełnie inny od tego szkolego sposób fizykę. Do każdego ucznia podchodzi bardzo indywidualnie i z ogromnym zaangażowaniem. Krzysiek jest osobą, z którą nie da się nie utrzywać dobrego kontaktu. Pomoc jaką otrzymałam pomogła mi w samorozwoju i okazane wsparcie dodało mi pewności siebie w chęci rozwoju własnej osoby. Materiały z lekcji będą pomocne jeszcze przez wiele lat.
Serdecznie polecam i dziękuję Ci Krzysiek za wszystko!

avatar
misia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2018

polecam serdecznie, krzysiek wkłada duzo pracy i serduszka w lekcje, przedstawia fizyke na swój sposób i wiedzę ma ogromną! Nie tylko potrafi przybliżyć w logiczny i poukładany sposób fizyke ale stara się również nawiązać kontakt z uczniem, pomoc mu w rozwoju. Do każdego podchodzi indywidualnie, ma na uwadze jego potrzeby. .myśle ze każdego w jakiś sposób przekona do siebie i fizyki:) serio warto spróbować!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2016

Krzyśka spotkałem 5 lat temu. Potrzebowałem ogarniętej osoby z fizyki i matematyki. Wtedy na swojej drodze spotkałem Krzyśka. Miał do mnie cierpliwość większą, niż ja sam do siebie. Nauczył mnie wielu rzeczy w przód, przez co na studiach nie miałem problemów z fizyką i matematyką. Udało mu się nawet zachęcić do mechaniki, której w liceum nienawidziłem. W rok nadrobiłem wszystkie zaległości, a nasze 3 godzinne zajęcia upływały w dobrej atmosferze i skupieniu na nauce. Czasami dawał mi rady o samorozwoju, ale mnie to akurat nie było potrzebne. Dzięki Krzysiek za tę pomoc !!!

avatar
ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2016

Krzysiek jest świetnym nauczycielem. Ma umiejętność tłumaczenia zagadnień w klarowny i metodyczny sposób. Co więcej, kładzie nacisk na wykształcenie w uczniu umiejętności krytycznego myślenia, tak kluczowej na studiach. Bardzo cenię sobie jego wiedzę i zaangażowanie w zajęcia.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2016

Mam za sobą 2 lata współpracy z Krzyśkiem, uważam że jest godnym polecenia nauczycielem. Umie w ciekawy sposób prowadzić zajęcia z fizyki, a obrazowe przekazywanie wiedzy znacznie ułatwia zapamiętywanie. Potrafi uzupełnić stan wiedzy jak i przekazywać ją od zera. Polecam wszystkim przygotowującym się do matury.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2016

Na pierwsze zajęcia do Krzyśka przyszłam w klasie maturalnej zachęcona opiniami znajomych z liceum. Od dawna szukałam dobrego nauczyciela fizyki, ponieważ realia podręczników szkolnych i podejścia niektórych nauczycieli do uczniów, (w szczególności tych wykładajacych przedmioty ścisłe) w szkołach, zniechęcały mnie do odkrywania i zagłębiania się w materiał. Oceny miałam bardzo dobre, ale towarzyszyło mi wrażenie, że nie posiadłam wiedzy, a jedynie nauczyłam się definicji i 'podstawiania do wzorów'. Krzysiek okazał się być nauczycielem, jakiego życzyłabym każdemu młodemu fizykowi czy matematykowi. Jest on definicją idealnego pedagoga, prezentującego bardzo wysoki poziom wiedzy, który przykłada się do wszystkich zajęć, porządkujac materiał w związek przyczynowo-skutkowy, jest wymagający i znajduje wspólny język z każdym uczniem. Dzięki Krzyśkowi nauczyłam się rozumieć fizykę i jej piękno, a nie jedynie spoglądać na nią przez pryzmat książkowych definicji, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Maturę zdałam bardzo dobrze, ale stała się ona jedynie środkiem do osiągnięcia celu. Po kursie dostałam się na wymarzony kierunek na MEiLu na Politechnice Warszawskiej, a z notatek i wiedzy nabytej u Krzysia korzystam z sukcesem na studiach.
Świetny nauczyciel i wspaniały człowiek. Z czystym sumieniem polecam każdemu!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2016

Zacząłem brać korepetycje dwa tygodnie przed maturą rozszerzoną z fizyki (plan systematycznej nauki w ciągu roku się nie powiódł ;/) Na szczęście dzięki solidnej powtórce napisałem ją na 88%, dzięki ;)

Krzysztof

Michał, byłeś po prostu bardzo dobry! W Twoim przypadku była to kwestia tylko dobrej i szybkiej powtórki, Pozdrawiam

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2016

Krzysiek to nietuzinkowy korepetytor. Nigdy nie spotkałam się z podobną koncepcją na zajęcia. Są one prowadzone w sposób prosty i obrazowy, co umożliwia zrozumienie nawet skomplikowanych zagadnień. Struktura zajęć jest przemyślana i dokładnie przygotowana, tak by poznawać, trenować i utrwalać każdą umiejetność. Oprócz tego Krzysiek jest także niesamowitym człowiekiem, który traktuje każdego ucznia jako partnera do rozmowy oraz indywidualnie. Zapewnia kompleksowe wsparcie naukowe, ale także kiedy brakuje troszkę siły do działania. Jeśli chodzi jeszcze o mój prywatny przypadek, był w stanie przygotować się razem ze mną do matury, 0 to hero, w trakcie okresu kilku miesięcy. Polecam z całego serducha!

Krzysztof

Dzięki Olga, powodzenia!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2016

Jeśli chcesz się dostać na Swój wymarzony kierunek na studiach wybierz Krzyśka. Jest genialnym nauczycielem. Wszystko Ci wytłumaczy i na pewno zdasz egzaminy perfekcyjnie.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2016

Spotkałem się z Krzyśkiem podczas przygotowań do matury z fizyki. Na naszych spotkaniach dostawałem wiedzę w gruncie rzeczy tą samą co na lekcji w szkole, ale przedstawioną w trochę inny sposób. Przedstawioną z pasją. Pozwalało to zrozumieć zagadnienia, a nie tylko zapamiętać suche fakty. Oczywiście żeby osiągnąć jakiś zadowalający rezultat trzeba wykonać sporo pracy własnej, ale jeśli ktoś jest gotowy dać coś od siebie, to Krzysiek na pewno takiej osobie pomoże. Byłem zadowolony z naszej współpracy. Gdy poszedłem na studia i pojawiły się problemy z fizyką również zgłosiłem się z tymi problemami do Krzyśka i również się nie zawiodłem. Szczerze polecam. Zwłaszcza ludziom ambitnym :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2016

Polecam korepetycje każdej osobie, której zależy na perfekcyjnym przygotowaniu się do egzaminów z fizyki i matematyki. Krzysiek bardzo dobrze tłumaczy, przekazuje wiedzę w sposób uporządkowany i jest wymagający. Z każdej lekcji wychodzi się z nową wiedzą. Przy dużym zaangażowaniu ucznia można opanować materiał na egzamin w rok, nawet zaczynając 'od zera' :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2016

Zajęcia z Krzyskiem polecam każdej osobie, która jest chętna do pracy i jest prawdziwie zainteresowana matematyka czy fizyką. Lekcje nie polegają na powierzchownym poznawaniu danych tematów, ale na dokladej analizie wszystkiego, aby jeszcze lepiej zrozumieć zagadnienia. Dodatkowo zajęcia są bardzo ciekawe - mi osobiscie nigdy nie zdarzyło się nudzić i z niecierpliowscią czekać do końca, po każdych zajęciach wychodziłam naladowana pozytywną enerogią - Krzysiek potrafi niezle zmotywować do działania. :)

Krzysztof

I z tą energią odkrywaj studia i Świat
pozdrawiam i dziękuję za poświęcony czas

avatar
Warda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2016

Super korepetytor! A jak i uczen sie przylozy, to po zdanej maturze na browaka sie mozna umowic ;)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2016

Bardzo polecam Krzysia jako nauczyciela. Rok przygotowań do matury z matematyki, egzamin zdany zadowalająco, dzięki czemu dostałam się na wymarzone studia. Krzysiek jest osobą, z którą chce się uczyć. Potrafi przemówić do ucznia, zachęcić do nauki, wszystko wytłumaczyć. Jest cierpliwy i wyrozumiały, ale jednocześnie wymagający. Lekcje z nim to zdecydowanie niestracony czas. Nauka idzie znacznie łatwiej. Krzysiek jest nauczycielem, który dużo poświęca, aby zmaksymalizować efektywność lekcji i zmotywować do przyswajania nowej wiedzy. Świetna osoba, jak również świetny nauczyciel!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2016

Krzysiek jest świetnym nauczycielem. Przykłada sie do zajęć w 100 %. Potrafi zainteresować tematem,a także zmotywować do samodzielnej pracy. Atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjemna,ale nie oznacza to,ze Krzysiek jest pobłażliwy jeżeli ktoś sie ewidentne nie przykłada. Każdy wzór został wyprowadzony,każde zagadnienie dokładnie wytłumaczone dzięki czemu sama nauka nie jest "uczeniem sie na pamięć, bez myślenia". Zdecydowanie polecam zarówno osobom rozpoczynającym swoją przygodę z fizyka jak i tym,którzy juz mieli z nia styczność :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2016

Krzysztof jest jedynym swojego rodzaju nauczycielem. W trakcie prowadzenia zajęć oprócz świetnych notatek otrzymujemy wspaniałe wyjaśnienie danego tematu, dokładnie, klarownie i przede wszystkim z wyrozumiałością do ucznia. Warto jest również zaznaczyć iż, potrafi on zmotywować do nauki poprzez najzwyklejsze zainteresowanie osoby danym tematem. W podsumowaniu jest on wspaniałym mentorem, dzięki któremu można uzyskać "niemożliwe" dla siebie wyniki.

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2016

Z Krzysztofem spotkałem się pierwszy raz 2 lata temu. Prowadził mnie przez ten czas dając mocny wycisk z fizyki co przełożyło się również na świetny wynik z matury rozszerzonej. Dostałem się na wymarzone studia dzięki tym korepetycjom. Dodatkowo dostawałem coachingowe rady odnoście wyznaczania celów, ustalania planów tygodniowych miesięcznych oraz długoterminowych i porady jak kontrolować cały plan nauki, jak do tego podchodzić oraz w jaki sposób ugryźć trudną dla mnie fizykę. Udało się. Lekcje są bardzo ciekawe, dużo rzeczy pokazanych obrazowo na przykładach pomogło zrozumieć wiele zagadnień. Gorąco polecam!

Krzysztof

Darek, pracuj dalej, powodzenia, dziękuję za rekomendację, Krzysiek

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.