Piotr Warych Warych

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań (Ogrody)
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

Dr nauk humanistycznych w zakresie filozofii z uprawnieniami pedagogicznymi i talentem, a także powołaniem do nauczania, udzieli pomocy w zrozumieniu trudnych problemów filozofii.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Piotr Warych Warych
Bednarska 14/5
60571 Poznań
NIP: 7881006956

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Janina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2010

Bardzo,solidne, rzetelne korepetycje, ogromna wiedza połączona z umiejętnością przekazu, wysoka jakość, rzetelność, puktualność

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.