Nina Kirchner

Ostatnia aktywność:
18 dni temu
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język duński55 - 60 / 60 min

Nina Kirchner

Opis ogłoszenia

Hej!

Zapraszam na korepetycje z języka duńskiego wszystkich chętnych: i dzieci, i dorosłych, i początkujących, i zaawansowanych, i pasjonatów, i tych uczących się z musu.
Mam nadzieję, że będę w stanie zarazić Cię pasją do języka i kultury duńskiej. Podczas zajęć będziemy, w zależności od potrzeb, korzystać z licznych materiałów dydaktycznych, ale także z aktualnych artykułów i filmów z mediów duńskich.

Chętnie dopasuję się do Ciebie i ustalę konkretny plan działania, tak aby nauka była przyjemna, ale jednocześnie przynosiła oczekiwane efekty.
Każdą lekcję staram się urozmaicać i mieszać różnego rodzaju ćwiczenia w celu kształtowania wszystkich aspektów języka - gramatyki, fonetyki, umiejętności rozumienia, mówienia i czytania.

Jestem absolwentką Skandynawistyki z językiem duńskim. W Danii miałam okazję uczyć się i pracować, a co za tym idzie poznać bliżej kulturę i mentalność Duńczyków (co też przydaje się w nauce języka). Ponadto ponad 3 lata pracowałam stale z duńskim klientem, a więc miałam codzienny kontakt z językiem. Korepetycji udzielam od 3 lat, dlatego moja baza materiałów jest już na tyle rozbudowana, że dla każdego znajdę coś odpowiedniego. Doświadczenie nauczyło mnie w jaki sposób prowadzić zajęcia, by nie przyprawiały o ziewanie. :)

Zapraszam do kontaktu.
Vi ses!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.