Aleksander Wandtke

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Rumia
Reda
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Absolwent filologii polskiej UJ i UG i student podyplomowych studiów kwalifikacyjnych z zakresu dydaktyki historii i wiedzy o społeczeństwie udzieli korepetycji w roku szkolnym 2020//2021 na poziomie szkoły podstawowej i szkoły średniej z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie.

W zależności od potrzeb:

 • przygotuję na kartkówkę, sprawdzian, pracę klasową,
 • pomogę w powtórkach i pracach domowych,
 • przygotuję do egzaminu ósmoklasisty (r. szkolny 2021/22)
 • przygotuję do matury rozszerzonej,
 • nauczę na egzaminy poprawkowe,
 • wyćwiczę umiejętność analizy i interpretacji tekstów źródłowych, źródeł historycznych, m.in.: map, diagramów, schematów.

Oferuję:

 • rzetelną wiedzę problemowo i historycznie,
 • lekcje wzbogacone (dla chętnych) o szerokie tło z zakresu historii literatury, kultury, sztuki, filozofii,
 • komplet materiałów, w tym: wiadomosci teoretyczne, ćwiczenia, kserówki, tablice, schematy i diagramy, mapy, arkusze egzaminacyjne, prezentacje i fiszki,
 • udzielanie bieżącej informacji zwrotnej: ustnej, pisemnej, dotyczącej postępów w nauce, osiągnieć i ewentualnych niedociągnięć.

Doświadczenie:

 • osiem lat pracy z młodzieżą, w tym rok pracy w placówce prowadzącej kursy maturalne;
 • trzy lata pracy w szkole podstawowej i gimnazjum;
 • praktyki i staże zawodowe od szkoły podstawowej po szkołę średnią.

Możliwość prowadzenia lekcji on-line na platformie Skype/ZOOM/Discord.
Praca w przyjaznych i bezstresowych warunkach :) Serdecznie zapraszam!

Cena:
50 zł za 1h zegarową,
100 zł za 2h zegarowe
Telefon: 728 814 537

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 07.2018
Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Gdański
Magister
filologia polska
02.2019 - 07.2020
Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
Nauczanie etyki i filozofii w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych
02.2020 - aktualnie
Uniwersytet Gdański
Kwalifikacyjne podyplomowe studia z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie
10.2021 - aktualnie
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Studia podyplomowe w zakresie redakcyjno-wydawniczym
Kursy i szkolenia
09.2017
Praca z uczniami dyslektycznymi
01.2018
Bajkoterapia w pracy nauczyciela i pedagoga
02.2018
Trener metody Ortograffiti - praca uczniem z dysgrafią
05.2018
Egzamin ósmoklasisty z języka polskiego
06.2018
Ocenianie kształtujące
10.2018
Trener Odysei Umysłu
03.2019
Aspekty neurodydaktyczne w procesie nauki
04.2020
Microsoft Forms: Oceniaj swoich uczniów w nowoczesny sposób
05.2020
Microsoft Innovative Educator (MIE)
01.2021
Wdrożenie myślenia krytycznego w klasie
02.2021
Rutyny i narzędzia myślenia krytycznego
02.2021
Fake news: edukacja w czasach dezinformacji
04.2021
Jak zmotywować mózg zdalnego ucznia?
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2021

Pan Olek przygotowal mnie swietnie do egzaminu osmoklasisty. Warto skorzystac z jego lekcji ;)

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2021

Olek dobrze przygotował mnie do egzaminu po 8 klasie, a także ograniczył moje zdenerwowanie przed samym egzaminem. Na zajęciach był zawsze miły i pogodny, z chęcią tłumaczył to czego nie rozumiałem. Korepetytor był zawsze przygotowany do zajęć i wykazał się profesjonalizmem, polecam.

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2021

Polecam. Zostałem świetnie przygotowany do egzaminu ósmoklasisty, lekcje przebiegały miło i przyjemnie, a zajęcia były prowadzone bardzo profesjonalnie.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2020

Serdecznie polecam
Nie dość, że poprawiłam oceny i nauczyłam się bardzo wiele, to w dodatku polubiłam naukę! Nie trafiłam do tej pory na tak świetne indywidualne podejście do ucznia, oraz zaangażowanie..Zdecydowanie polecam wszystkim!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2020

Polecam. Olek przygotował mnie do matury rozszerzonej z języka polskiego. Dzięki temu poszło łatwo i sprawnie :) Wiem już, że dostanę się na wymarzoną uczelnię.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2020

Polecam, świetny korepetytor, profesjonalnie prowadzi zajęcia, a na lekcjach jest fajna atmosfera, która sprzyja nauce. Wymagania są dostosowane do możliwości ucznia. Na początku nie umiałem w ogóle pisac - nie wiedziałem jak zacząć pisać rozprawkę, jak budować poprawnie zdania, powiększył mi się zasób słownictwa. W zeszłym roku po przygotowaniach u Olka napisałem test po 8 klasie, a na koniec roku po przygotowaniach do sprawdzianów dostałem 5 z polskiego. Efekt jest taki, że dostałem się do wymarzonego liceum. Lekcje prowadzone są regularnie z bdb przygotowaniem korepetytora! Gdybym miał wybrać jeszcze raz, wybrałbym znowu zajęcia u Olka! Polecam!!!

avatar
Ignacy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2020

Serdecznie polecam, korepetycje zawsze przebiegały w miłej i przyjaznej atmosferze. Korki rozpoczęliśmy 3 miesiące przed maturą, miałem pełno zaległości. Finalnie matura rozszerzona z polskiego zdana na 90%.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2020

Pan Olek przygotował mnie bardzo dobrze do egzaminu ósmoklasisty, który mam za moment. Czuję się bardzo dobrze przygotowana. Zawsze wszystko tłumaczył cierpliwie i dzieki temu wszystko zrozumiałam. Przygotował mnie z lektur, pisania rozprawki i opowiadań. Atmosfera na zajęciach super - zawsze znajdzie się jakiś żarcik. Daję 5/5

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2019

Gorąco polecam. Korepetytor uprzejmy, życzliwy i cierpliwy. Zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze, bez stresu. Bardzo dobrze tłumaczy zawiłe pojęcia. Serdecznie polecam, cena jest do uzgodnienia. Naprawdę warto, dzięki Panu Olkowi zaliczyłam semestr z satysfakcjonującą oceną! :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2017

Matura zbliżała się wielkimi krokami, a ja z polskiego totalnie sobie nie radziłem. Nie wiedziałem, czego i jak się uczyć. Kilka miesięcy przed maturą zacząłem spotykać się z Olkiem raz w tygodniu na 2h zajęcia. Efekty były już po pierwszych zajęciach. Nauczyłem się pisać poprawnie rozprawki oraz robić zadania. Olek idealnie przygotował mnie też do matury ustnej. Powiedział na co muszę zwracać uwagę i jak tworzyć wypowiedź. W dniu egzaminu wiedziałem, że zdam tą maturę, czułem, że jestem przygotowany. Tak też się stało. Matura zdana !
Korepetycje z Olkiem to przede wszystkim luźna i przyjemna atmosfera. Dodatkowo Olek potrafi zaciekawić danym tematem lekcji. Serdecznie polecam :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2017

O Panu Olkusz mogę powiedzieć tylko jedno - jest najlepszy z najlepszych. Zawsze perfekcyjnie przygotowany prowadził zajęcia w ciekawy i często nawet zabawny sposób. Potrafił zainteresować mnie tematami lekcji z języka polskiego, mimo że zdarzało mi się do tej pory przysypiać na lekcjach prowadzonych w szkole. Zawsze dostawałam od niego bardzo rzetelnie sporządzone notatki. Przygotowywał mnie przez prawie dziesięć miesięcy do matury z przedmiotu o którym wspomniałam wcześniej jak i do egzaminu z historii sztuki. Okazał mi wtedy wiele wyrozumiałości i cierpliwości, ale jednocześnie pozostawał trochę wymagający dzięki czemu testy nie sprawiły mi większego problemu. Z matury ustnej dostałam 90% gdzie kilka tygodni wcześniej nie byłam w stanie pod presją wydobyć z siebie chociaż jednego sensownego zdania. Bardzo gorąco polecam! Nie ma lepszego korepetytora na Pomorzu ;)

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2017

Współpracowałem z Panem Olkiem przez okrągłe pół roku i ani razu nie dał mi żadnego powodu do niezadowolenia. Zostałem perfekcyjnie przygotowany do testów gimnazjalnych. Lekcje odbywały się zawsze regularnie oraz punktualnie. Dodatkowo, Pan Olek nigdy nie odmówił prośbie o dodatkowe spotkanie czy o zmianę godziny. Korepetytor zawsze był świetnie przygotowany do zajęć i prowadził je z zaraźliwym bananem na ustach. Serdecznie POLECAM i gorąco dziękuję za uzyskaną pomoc.

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2017

Wyjątkowo sumienny i rzetelny korepetytor, dzięki niemu wygrzebałem się z zagrożenia, a nawet polubiłem język polski-szok ! :-D Wielki wkład starań nie tylko w moje braki wiedzy, ale jak i również w ułomność językową- podczas tych wielu godzin wspólnej pracy zyskałem umiejętność poprawnego posługiwania się językiem na poziomie, który nie przyprawia mnie o kompleksy- do samej matury zostanę przy Panu Aleksandrze erudytą :D serdecznie polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2017

Jeden z lepszych korepetytorów z jakim miałam styczność - rzetelność i wiedza - tak można opisać p. Olka. Dzięki niemu nauka do matury stała się przyjemnością, a nie tylko obowiązkiem. P. Olek uczy w taki sposób, że niemożliwością jest nie wynieść wiele cennych informacji z jego zajęć. Fajnie, że taka osoba umie tak dobrze uczyć i że chce się swoją wiedzą dzielić z innymi. Polecałam i polecać dalej będę!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2016

Zajęcia z Olkiem to czysta przyjemność. Zajęcia odbywają się w fajnej, bezstresowej atmosferze, co przekłada się na efektywność i bardzo dobry (80% - poziom rozszerzony, 100% matura ustna ) wynik na maturze . Gorąco polecam takiego nauczyciela !

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2016

Mój poziom wiedzy z języka polskiego podniósł się zdecydowanie po zajęciach przygotowujących do matury ustnej i pisemnej. Poza tym miła atmosfera i ciekawe, ale równie porządne przygotowanie nauczyciela do tematu:) Serdecznie polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2016

Bardzo dobrze mi się z tym korepetytorem pracowało. Świetnie mnie przygotował do matury. Polecam !!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.