Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Online
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski40 - 50 / 60 min

Walentyna

Opis ogłoszenia

Część!  nazywam się Walentyna i mam 17 lat. Chętnie udzielę lekcji języka włoskiego od podstaw. Przez 12 lat mieszkałam we Włoszech. Nauka języka to przede wszystkim MÓWIENIE dlatego staram się jak najwięcej zaangażować ucznia do wspólnej konwersacji i prawidłowej wymowy .Przygotowuję materiał zgodny z potrzebami aby jak najbardziej efektywnie nauczyć się języka. Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany pisz śmiało SMS!

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek13:00 - 18:00
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.