Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Bydgoszcz
Chełmno
Toruń
Inowrocław
Włocławek
Grudziądz
Ciechocinek
Golub-Dobrzyń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka40 / 60 min

Waldemar

Opis ogłoszenia

Prowadzę zajęcia przygotowujące do sprawdzianów, zaliczeń oraz bieżących lekcji z fizyki na każdym poziomie nauczania. Przygotowuję do matury podstawowej i rozszerzonej oraz egzaminów na studiach.

Zdobyłem duże doświadczenie podczas wieloletniej pracy z uczniami, których uczyłem wszelkich przedmiotów ścisłych takich jak: matematyka, fizyka, chemia i informatyka.

Dbam o miłą i bezstresową atmosferę lekcji, co skutkuje bardzo dobrymi efektami nauczania. Motywuję moich uczniów do działania i samodzielnego myślenia oraz samodzielnej pracy przy rozwiązywaniu zadań co stanowi dobre uzupełnienie każdej lekcji.

Zapraszam do współpracy i kontaktu w dowolnych godzinach :)

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 24:00
Wtorek06:00 - 24:00
Środa06:00 - 24:00
Czwartek06:00 - 24:00
Piątek06:00 - 24:00
Sobota06:00 - 24:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.