Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

algebra i analiza na niemal każdym poziomie :)

_podana kwota jest ceną pojedynczej godziny dwugodzinnych indywidualnych zajęć w dni powszednie między 0800 a 1500 i może się różnić (zarówno być większa jak i mniejsza) w zależności od pory dnia/nocy, dnia tygodnia i liczby osób - np. zajęcia w większych grupach kosztują już od 25 zł/godz/os..
_

serdecznie zapraszam :)

Dostępność

Poniedziałek01:00 - 24:00
Wtorek01:00 - 24:00
Środa01:00 - 24:00
Czwartek01:00 - 24:00
Piątek01:00 - 24:00
Sobota01:00 - 24:00
Niedziela01:00 - 24:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 22
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2024

Bardzo rzetelna pomoc w projekcie z assemblerem. Świetnie wytłumaczony temat. Nastawienie na przedstawienie materiału w taki sposób, aby stał się jak najbardziej przystępny. Bardzo dobry kontakt.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2023

Polecam! Super profesjonalna pomoc. Po dwóch lekcjach badania operacyjne zaliczone na +4.

avatar
Mati
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2022

Dużo mi pomógł w technice cyfrowej i asemblerach. Jest pasjonatem i ma ogromną wiedzę. Jestem bardzo zadowolony,

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2022

Bardzo rzetelna pomoc. Bardzo polecam tego Pana ;)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2022

Pan Łukasz udzielał mi pomocy w zakresie -technika cyfrowa, ułady logiczne.
Szacun, naprawdę olbrzymia wiedza i co najważniejsze umiejętność jej przekazywania. Do tego życzliwość, gdy czasem zdarzyło mi się "odlecieć" :O) ,zawsze mogłem liczyć na życzliwość, wyrozumiałość i powtórzenie. Polecam Wam Wszystkim :O).
Egzamin na Politechnice zdany. :O)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
18 stycznia 2021

Bardzo słaby kontakt!!!!

Łukasz

A: czy oferuje Pan rozwiązywanie zadań łacznie w wytłumaczeniem co skąd się bierze? Jeśli tak proszę o odpowiedz.

ja: w trakcie zajęć jak najbardziej :) jakby co - zapraszam.

A: chodzi mi o rozwiązanie łącznie z wytłumaczeniem co skąd się bierze. I wysłanie mailem z powrotem. Czy coś takiego wchodzi w grę?

hm.. zachodzę w głowę, odpowiedzi na które z pytań nie zawarłem w swoim komunikacie.. ;)
zapraszam na zajęcia :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2020

Materiał wytłumaczony prawidłowo, zadanie wykonanie- cel zrealizowany. Perypetie związane z płatnościami oaz zaksięgowaniem wpłaty- nieustępliwa asertywność korepetytora w tej kwestii. Stosować się do emaila informującego inaczej nie zaczniecie korepetycji.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2018

Bardzo dobry korepetytor, najlepsza moja inwestycja czasu i pieniędzy. Metody numeryczne zaliczone z Pana Łukasza pomocą

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2018

Mikroprocesory i Systemy Wbudowane na Politechnice Warszawskiej zaliczone na 5 :-). Dziękuję.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2017

Chodziłem do Pana Łukasza przez 1 rok. U niego zdałem badania operacyjne i statystykę na SGH. Jest bardzo dobrym korepetytorem i umie wytłumaczyć od A do Z. Najlepiej do niego przychodzić 2-3 tygodnie przed jakimś egzaminem lub kolokwium, aby później nie było spin, stresów i pośpiechów. I wtedy cały materiał jest opanowany. Bardzo gorąco polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
30 stycznia 2017

Uważam, że tempo przekazywania wiedzy jest całkowicie nieadekwatne do ceny zaproponowanej przez tego Pana. Przez dwie godziny nie udało się zrealizować symulacji licznika synchronicznego opartego na przerzutnikach JK i ewidentnie rozwiązywał Pan zadanie spontanicznie, nie przygotowując się uprzednio do zajęć mimo przesłanych wcześniej treści zadań. Ponadto facet spóźnił się rozmowę na Skypie i odbierał telefony podczas prowadzenia lekcji. Mimo przedłużenia o 15 minut uważam, takie podejście za skandaliczne zwłaszcza, że godzinę zajęć wycenił Pan na 60 złotych.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
3 września 2016

W moim przypadku korepetytor się nie sprawdził. Chciałem się przygotować do egzaminu i zaliczeń ćwiczeń z algebry liniowej wraz z geometrią, jednak po po 3 zajęciach po 2h odpuściłem. Bardzo dobrze wytłumaczył mi zmiany bazy, zagadnienie form kwadratowych i podstawy liczb zespolonych. Minusem zajęć był brak obycia z definicjami i twierdzeniami typowo związanymi z literaturą przedmiotu, które w moim przypadku są kluczem do zdania egzaminu jak i ćwiczeń, gdyż samo "rozwiązanie" zadania to za mało. Przy wielu zadaniach korepetytor się zacinał (na pierwszych zajęciach jedno zadanie robił 30min, nie dochodząc do żadnego rozwiązania). Zagadnienia geometrii analitycznej też są temu Panu absolutnie obce. Przy wyznaczaniu płaszczyzny ściśle stycznej ani razu nie usłyszałem o wektorze binormalnym (mając podaną krzywą w przedstawieniu parametrycznym policzył pochodne, jednak nie wiedział co zrobić dalej) . Moje rozczarowanie jest o tyle większe, że wszystkie materiały przesłałem wcześniej i można się było z nimi zapoznać.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2016

Polecam, bez problemu zaliczyłem DMBO na sgh u TKuszewskiego.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2015

Wysoko oceniam umiejętność przekazywania wiedzy, zaangażowanie i znajomość tematu.
Z korepetycji korzystałem u stacjonarnie jak i online.
Szczerze polecam.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2015

Polecam. Pełen profesjonalizm oraz szeroka wiedza.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2015

Korepetytor zna się na swojej robocie osobiście miałem problem ze zrozumieniem tematu i pomoc korepetytora była raczej niezbędna i szczerze mówiąc z czystym sercem mogę polecić tego pana ponieważ dobrze tłumaczy i zrozumiałem temat.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2015

Ja też dziwie się co do negatywnych opinii. Bardzo w porządku korepetytor. Mało kto był chętny do pomocy w moim przypadku a temat był bardzo trudny. Temat ogarnęliśmy bardzo szybko i to skutecznie bo mam przedmiot zaliczony :) Do takich zagadnień trzeba mieć pojęcie i jak widać ten Pan to pojęcie ma ! wie co robi, i robi to z sensem. A że trafiają się klienci pajace skutkujące negatywnymi opiniami, to znam ten ból i czasami nie da się na to nic poradzić pomimo tego że człowiek się stara. Ja zdecydowanie polecam Pana Łukasza i gdy ktoś będzie potrzebował pomocy, mam do niego kontakt i mu go przekażę :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
23 stycznia 2015

No cóż, dziwią mnie niektóre poniższe komentarze, dlatego też zdecydowałem się napisać jak wygląda moja współpraca z panem Łukaszem. Dość późno dałem znać o pomocy do kolokwium z układów logicznych, ponieważ w ostatniej chwili osoba, która miała mi pomóc wystawiła mnie. Pan Łukasz zdecydował się wytłumaczyć mi dekompozycję (na automaty nie starczyło czasu niestety) i dekompozycje wymaksowałem, a dodam, że poziom jakiegokolwiek przedmiotu na elektronice na EiTI jest dość wysoki.
Być może jakiekolwiek niezadowolenie ze strony komentujących wynika z tego, że przychodzą na lekcje bez notatek, mają zadania bez odpowiedzi albo wskazówek dla prowadzącego, które mogłyby go naprowadzić i wymagają nie wiadomo czego. Dodam też, że nie było nawet wzmianki o jakiejkolwiek zaliczce, a umówiliśmy się na 2 razy po 2 godziny dzień po dniu, nawet wyrobiliśmy trochę ponad te 2 godziny za każdym razem.

avatar
Wokal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
18 stycznia 2015

Każe sobie płacić zaliczkę, umówiłem się z nim na 2h i przelałem odpowiednią kwotę na konto (błąd!), później poinformowałem (dzień wcześniej), że jednak będę potrzebował 1h, na co korepetytor przystał, twierdząc że resztę pieniędzy wykorzystam innym razem, chociaż wyraźnie zaznaczyłem już wtedy że chce zwrotu za 1h. Innego razu nie było, na początku stycznia poprosiłem o zwrot pieniędzy, do tej pory wysłałem już 2 maile, bez odzewu, chociaż wcześniej kontakt mailowy był bardzo dobry.
Nie polecam.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
10 grudnia 2014

oszust opowiada bzdury za 50 zl godz !!!

Łukasz

zazwyczaj nie polemizuję z cudzymi opiniami, bo każdy ma prawo do własnej, lecz tym razem nie zdzierżyłem i, jako że miałem akurat nieco wolnego czasu (o czym poniżej), odpowiedziałem..

mimo zarezerwowania 2 godzin, klient opłacił jedną (i chwała mu za to). kwadrans przed zajęciami przesunął zajęcia o 15 minut. już po rozpoczęciu zmienił temat zajęć i przez pierwsze 15 minut nie był w stanie określić czego konkretnie potrzebuje się nauczyć. po pół godzinie nierównej walki z _podstawami_ rachunku wektorowego (różnica między wektorami a skalarami, dodawanie wektorów, długość wektora - tak, długość wektora będącego sumą dwóch innych wektorów nie zawsze jest równa sumie ich długości) wyraził zdziwienie, że jeszcze nie ruszyliśmy teorii pola elektromagnetycznego (r-nia Maxwella, fale, falowody itp.), zaś po kolejnym kwadransie sondowania tematów, które moglibyśmy przerobić, burknął coś i zniknął...

nie polecam, przynajmniej jako klienta, żadnemu szanującemu swój czas i nerwy korepetytorowi.. :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2014

swietna profeesjonalna pomoc, szybka i na temat.
Godny zaufania.
POLECAM

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2014

Bardzo szybka i solidna pomoc, bez owijania w bawełnę. Szybko, sprawnie i na temat. Korepetytor godny polecenia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.