Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje z języka angielskiego. Udzielam indywidualnych lekcji dzieciom, jak i młodzieży na każdym poziomie i w różnym wieku! zapraszam mniejsze i większe dzieci.Wybieram materiały dydaktyczne, dostosowane do poziomu ucznia. Przygotowuje dzieci do testów, egzaminów np. Egzaminu Ósmoklasisty, Matury na poziomie Podstawowym i Rozszerzonym, ale również przerabiam  z dziećmi bieżący materiał ze szkoły przygotowując do kartkówek i sprawdzianów.Korepetycje udzielam od około 5 lat, przez ten czas wiele uczniów przygotowałam do egzaminów i wspólnie poprawiliśmy wyniki w szkole.Oprócz zadań zwraca uwagę, aby uczniowie czytali na głos i prowadzę z nimi mini konwersacje, aby oswoić z językiem i poprawiać wymowę.Cena to 60 zł za 60 minut.Zajęcie odbywają się z online przez cały tydzień, z możliwością zajęć w wakacje i ferie.W razie pytań proszę o kontakt pod numer 694894010 .

Dostępność

Poniedziałek
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.