Wojciech Woropaj

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa (Wszędzie)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nazywam się Wojciech Woropaj, jestem certyfikowanym instruktorem jazdy na deskorolce, a odpycham się na niej już od 15 lat. Jest to kawał czsu, przez który zdążyłem zdobyć cenną wiedzę oraz doświadczenie w zakresie tego sportu. Wykorzystując ten fakt postanowiłem zrobić krok dalej i otworzyłem swoją szkołę deskorolki - VVarsity Skate. Zajęcia prowadzę od czerwca 2021 roku i od tamtej pory zaufało mi spore grono młodych oraz starszych osób. Ich progres możecie znaleźć na naszym instagramie, w zarchiwizowanych relacjach od początku działań szkoły. Sprawdźcie jak wyglądają nasze treningi, i sami zdecydujcie o swoim uczestnictwie! ;)
Instagram: @vvarsity.skate

Treningi:

Nauczam od podstaw, aż po zaawansowaną jazdę. Treningi odbywają się na skateparkach, oraz w parkach z dobrą nawierzchnią. Jeżeli jeszcze nie stałeś na deskorolce, to pierwsze kroki poświęcam na oswojeniu Cię z tym sprzętem i przygotowaniu do dalszych działań. Jednak już na pierwszej lekcji nauczysz się pierwszych trików.
Jeśli natomiast jeździsz, bądź jeździłeś w przeszłości, to nasze ćwiczenia będą wyglądały nieco inaczej - przygotowywuję trening, który pozwoli rozwinąć Twoje umiejętności w znacznie szybszym czasie oraz przy którym nie będziesz się nudził. Korzystamy wtedy z materiałów pomocniczych, które pozwolą Ci szybciej zrobić progres i poczuć się bezpieczniej podczas nauki.

*Sytuacja Vvarsity Skate rozwinęła się na tyle, że otworzyliśmy nasz prywatny, kryty skatepark! Zimą nie musicie się martwić o brak treningów, tłumy na skateparku, czy dodatkowe koszta związane z wejściem na skatepark, wszytko jest już w cenie naszych treningów ;)

Latem ćwiczymy na każdym skateparku w Warszawie, więc sami możecie zdecydować, który jest Wam najbliższy i tam się ze mną umówić. Jeśli jednak nie czujecie się na siłach, aby od razu iść na skatepark, to również możemy się spotkać w pobliskim dla was parku ;)

Treningi:
- Indywidualne 
- Grupowe 

Do zobaczenia na desce!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 16:00
Niedziela07:00 - 15:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
.
Instruktor jazdy na deskorolce
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.