muzyka

Voytek ProniewiczAktywny ponad 3 miesiące temu

Warszawa

200 zł/ 60 min

„Najlepszy z Najlepszych! Wspaniały człowiek, muzyk, pedagog. Gorąco polecam!!! Dziękuję Ci Wojciechu za wszystko :)”

— Paweł · ponad rok temu

Wszystkie opinie
200 zł/ 60 min
Wyślij wiadomość

Prezentacja wideo

YouTube · Voytek Proniewicz — muzyka

Opis ogłoszenia

Potrafię ćwiczyć z uczniem i pokazać uczniowi jak ćwiczyć samemu aby osiągnąć sukces zarówno pod względem technicznym jak i muzycznym. Sam grałem wiele bardzo trudnych utworów, nagrałem 3 płyty dla wytwórni Naxos, w reperturze mam takie utwory jak 1 i 6 Sonata Ysaye, Carmen Waxmana, Koncerty skrzypcowe Czajkowskiego i Sibeliusa. Potrafię skutecznie nauczyć skrzypka utworu. Lekcje mogą trwać 1 godzinę lub dłuższe ćwiczenie z uczniem nawet 2, 3 lub 4 godzinne (wtedy cena do negocjacji). Udzielałem korepetycji uczniom Liceum Muzycznego im. Zenona Brzewskiego, studentom UMFC i Akadamii Muzycznej w Katowicach.

Ukończyłem z wynikiem celującym Akademię Muzyczną Fryderyka Chopina w Warszawie w 2005 roku. Grałem solo z orkiestrą Filharmonii Narodowej w Warszawie, Filharmonii Wrocławskiej, Filharmonii Podkarpackiej, Filharmonii Szczecin, Filharmonii Świętokrzyskiej, Filharmonii Podkarpackiej, Filharmonii Gorzowskiej, orkiestrami Sinfonia Iuventus i Sinfonia Viva. Ponadtwo koncertowałem w Filharmonii Rudolfinum w Pradze, Filharmonii Lwowskiej, Filharmonii Macedońskiej, Filharmonii Bałtyckiej, Filharmonii Krakowskiej, Filharmonii Śląskiej, NOSPR, Studio Koncertowym im. Witolda Lutosławskiego. Nagrywałem dla takich wytwórni jak Naxos, Warner Classic, DUX, CD Accord. Moja płyta Karol Lipiński String Trios Op. 8 and Op. 12 została nominowana do nagrody International Classical Music Awards - ICMA 2019. Koncertowałem pod batutą Jana Krenza i Jerzego Maksymiuka, w duecie z Januszem Olejniczakiem i w zespołach kameralnych z Konstantym Andrzejem Kulką.

Wykształcenie

Nie dodano

Kursy i szkolenia

Nie dodano

Doświadczenie

Nie dodano

Opinie

5,01 opinia
Paweł18 września 2022

Najlepszy z Najlepszych! Wspaniały człowiek, muzyk, pedagog. Gorąco polecam!!! Dziękuję Ci Wojciechu za wszystko :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.

Napisz do użytkownika

Wyślemy Ci kopię wiadomości i ewentualną odpowiedź korepetytora.