Piotr Poleszczuk

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa (Mokotów)
Lublin (Sławinek)

Piotr Poleszczuk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Piotr Poleszczuk

O mnie

Jestem studentem III roku Politechniki Warszawskiej. Udzielam korepetycji z przedmiotów ścisłych oraz z języka angielskiego. Pisałem rozszerzone matury z matematyki, fizyki, informatyki oraz z angielskiego. Posiadam certyfikat FCE. Interesuję się mechaniką, fotografią, uprawiam wiele sportów oraz biorę udział w przeróżnych szkoleniach. Jestem osobą komunikatywną i przez lata denerwowało mnie, że tak mało nauczycieli potrafi przekazać wiedzę w prosty i obrazowy sposób. Miałem wrażenie, że mijają się z powołaniem i są "sprawdzaczami" wiedzy a nie nauczycielami. Duże klasy też nigdy nie sprzyjały zadawaniu pytań - zresztą na własnej skórze przekonałem się - że nie ma co liczyć na klarowne odpowiedzi. Teraz będąc na kolejnym poziomie mam wystarczającą wiedzę - a przede wszystkim umiejętność - aby przekazywać ją innym. Zapraszam na lekcje - nie tylko pomogę zrozumieć zagadnienia, ale też pokażę techniki samoorganizacji, które pomogą Wam czerpać przyjemność z nauki i podejść do matury z przedmiotów ścisłych bez zbędnego stresu.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Gabrysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2020

Studiuję na Politechnice Gdańskiej. Z Panem Piotrem spotykamy się online- wszystko jest bardzo przejrzyste, czytelne i uporządkowane, materiał świetnie wytłumaczony a po każdej lekcji dostaję wszystkie notatki, dzięki którym łatwiej mi jest dalej się uczyć i rozwiązywać zadania. Najlepsze korepetycje, które miałam, dodatkowy plus zajęć online to elastyczność godzin pracy i brak marnowania czasu na dojazdy. Bardzo polecam :)

Piotr Poleszczuk

Dzięki, fajnie, że kolejna osoba dostrzega zalety korepetycji online: zasięg, możliwość przesłania notatek i czytelność takich, wykonywanych na komputerze. Jest mi szczególnie miło gdyż jesteś moją Pierwszą uczennicą z Politechniki Gdańskiej! Powodzenia na materiałoznawstwie :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2019

Na początku obawiałam się lekcji online, jednak teraz zrozumiałam ile marnowałam czasu dojeżdżając na korepetycje do kogoś do domu. Piotrek potrafi przekazać wiedzę w sposób jasny i zrozumiały. Mając lekcje od sierpnia kiedy zaczynałam od zerowego poziomu wiedzy, naprowadził mnie i rozjaśnił mi wiele kwestii. Dzięki niemu już widzę, że fizyka nie jest tak nielogiczna jak wydawało mi się w gimnazjum i z chęcią będę z nim kontynuowała współpracę do maja (matura 2020). Wierzę, że z Piotrka pomocą będę w stanie napisać maturę z fizyki na satysfakcjonujący mnie wynik. Dodatkowo Piotrek jest jedyną osobą, która podjęła się przygotowania mnie do matury w niecały rok. Serdecznie polecam!

avatar
Mama Kuby
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2019

Panie Piotrze, bardzo dziękujemy, muszę przyznać, że udźwignął Pan ciężar odpowiedzialności. Z sercem na ramieniu zlecałam Panu to zadanie we wrześniu 2019 r., ale od samego początku ujął mnie Pan otwartością umysłu, bardzo dobrą komunikacją nie tylko z uczniem, ale też ze mną w kwestii m.in. relacjonowania postępów i występujących po drodze wyzwań. Wiemy oboje, że nie było łatwo, bo nadrobienie zaległości z 1 i 2 kl. gimnazjum + materiał bieżący z 3 klasy i jeszcze przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego. To było nie lada wyzwanie, coś na skalę Mont Everest, zważywszy, że uczeń średnio przykładał się do nauki.
Ale to wszystko dzięki Pana ogromnemu zaangażowaniu, wychodzeniu poza schemat (przygotowywanie dla ucznia fiszek, prac domowych oraz sprawdzanie ich w czasie prywatnym, itp.), cały czas monitorowanie postępów i "wychwytywanie" momentów w których uczeń zbaczał z drogi i odstawianie go z powrotem na właściwy tor. To jest absolutnie unikalne i wyróżnia Pana na tle innych nauczycieli (celowo nie piszę korepetytor).
Kuba przekonał się że fizyka to nie jakiś obcy twór i da się tę naukę zrozumieć a zadania to nie jakaś czarna magia.
Ostatnio syn powiedział mi na pytanie co dały Ci lekcje z Panem Piotrem "pewność siebie, (...), nie muszę już ściągać" :) Jako matka obserwuję syna i mogę potwierdzić, że po lekcjach z Panem Piotrem syn na pewno poczuł się pewniejszy co miało ogromne znaczenie w czasie egzaminu gimnazjalnego. Paradoksalnie w ostatnim dniu rekrutacji zmienił swoje plany i wybrał LO zamiast Technikum do którego była nam potrzebna fizyka (nie wiem czy o tym wspominał), ale i tak uważam że oprócz lekcji z fizyki przekazał mu Pan w pakiecie znacznie więcej. Wydaje mi się, ze przez ten rok Kuba zmienił też swoje spojrzenie na naukę w ogólnym znaczeniu. Nie oznacza to że stał się pilnym uczniem. Jednak zwiększyła się świadomość i zrozumienie "po co? dlaczego? jak?
Jestem wdzięczna za to że dane było nam spotkać Pana Piotra na naszej drodze. Dziękujemy z całego serca i polecamy innym.

Piotr Poleszczuk

Dziękuję za tak miłą opinię! Fizyka na poziomie gimnazjum to nic szczególnego, ale nauczyciele w szkole często nie zajmują się nauczaniem i szukaniem drogi dotarcia do ucznia. Lekcje traktują jak przykry obowiązek i zastanawiają się jedynie jak tu zmyć się do domu przed przed 15. Nasza praca z Kubą pokazała, że przy odpowiednio dobranym podejściu i konsekwencji fizyka staje się jasna, a uczeń niedoceniany przez grono pedagogiczne może nadrobić zaległości i uzyskać doskonały wynik na egzaminie. Życzę Kubie powodzenia na dalszej drodze edukacji a Pani jeszcze raz dziękuję za zaufanie.

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2018

Piotrek to świetny korepetytor, w sposób zrozumiały i bardzo przystępny dla ucznia potrafi wytłumaczyć każde zagadnienie. Polecam go w 100%!

Piotr Poleszczuk

Cieszę się, że rozumiesz jak tłumaczę. No i super, że kontynuujemy współpracę :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2018

Piotrek bardzo pomógł mi w zrozumieniu fizyki nie jestem świetnym uczniem
często czegoś nie rozumiałem. Piotr spokojnie i rzetelnie wytłumaczył mi każde potrzebne zagadnienie i pomógł w zadaniach
dzięki jego pomocy w zaledwie kilka lekcji powtórzyliśmy cały rok.
Na poprawce miałem jeden z najwyższych wyników
bez pomocy na pewno bym oblał

Piotr Poleszczuk

Nie mogę się zgodzić z tym, że nie jesteś świetnym uczniem! Przyswojenie wiedzy, na którą szkoła przewidziała rok w ciągu 9h to całkiem dobry wynik :) Pytanie tylko czemu nauczyciele nie byli w stanie powiedzieć Ci tego, co usłyszałeś na naszych lekcjach? Gratuluję realizacji celu i zapraszam na korepetycje online w przyszłości :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2018

Piotr to fantastyczny przewdonik po świecie fizyki. Ma bardzo dobre podejście, z uśmiechem do niesfornego ucznia. Potrafi opowiadać o trudnych zagadnieniach, przekładając żargon naukowy na prosty język otaczającego nas świata. Szególnie wyróźnia go kreatywność, którą wykorzystuję w pracy z uczniem - objaśnienia na obrazakach, interaktywne wykresy, dzielenie się doświadczeniami z życia codziennego to tylko mała część z jego wachlarza pomysłów. Dodatkowo, lekcje online prowadzone przez Piotra niczym nie obiegają od lekcji osobistych, a nawet mają więcej plusów, z których największym jest Piotrowa ELASTYCZNOŚĆ, która nie raz ratowała mi życie. Zatem, maturalne przygotowanie polecam serdecznie! :)

Piotr Poleszczuk

Kamila, szczere dzięki za tę fantastyczną opinię. Jest mi niezmiernie miło, że jesteś zadowolona ze współpracy. Dziękuję, że zaufałaś korepetycjom online. Wiele osób początkowo jest do nich sceptycznie nastawionych, więc mam nadzieję że Twoja opinia tutaj przekona ich, że jednak warto spróbować.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2018

Piotr to osoba , która w dokładny i zrozumiały sposób umie wytłumaczyć fizykę.Rozkłada ten przedmiot na czynniki pierwsze i łatwo jest wtedy przyswoić wiedzę Polecam tego korepetytora:):):) Naprawdę warto. Ola

Piotr Poleszczuk

Bardzo się cieszę, że pracując ze mną czujesz, że łatwiej jest Ci przyswoić wiedzę. Olu, dziękuję za rekomendowanie mnie kolejnym uczniom, spełnienie oczekiwań daje na prawdę dużo satysfakcji :)

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2018

Jestem bardzo zadowolona z lekcji online, do których Piotrek jest zawze dobrze przygotowany zarówno pod względem technicznym i merytorycznym. W prosty sposób przekazuje wiedzę i tłumaczy zadania tak , żeby napawdę zrozumieć o co chodzi. Żałuję, że dopiero w klasie maturalnej zdecydowałam się na korepetycje z Piotrkiem, bo na pewno moja nauka fizyki już wcześniej przynosiłaby lepsze rezultaty. Polecam :)

Piotr Poleszczuk

Zuza, jestem niezmiernie zadowolony, że zauważyłaś, nacisk, który kładę na całkowite zrozumienie zagadnień, tak aby nie pozostawiać niejasności :) Również żałuję, że nie rozpoczęliśmy tej współpracy wcześniej, ale mam nadzieję, że ostatnio zdobyta wiedza przyda Ci się w kolejnych etapach edukacji i kariery :)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2017

Dzięki korepetycjom u Piotra odzyskałem wiarę w siebie.

Piotr Poleszczuk

Dzięki za miłe słowa Kacper. I rok studiów może każdego przestraszyć, Ale słabe wykłady nawet na największej politechnice w kraju to nie powód, żeby rezygnować. Jestem przekonany, że w kolejnych latach studiowania poradzisz sobie znakomicie!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2017

Piotrek to bardzo dobry nauczyciel, dobrze tłumaczy, a poza tym pokazuje ciekawe rzeczy, jak np. wykresy różnych funkcji, w formie cyfrowej, co ułatwia zrozumienie tematu. Wie dobrze na co zwracać uwagę.

Piotr Poleszczuk

Dziękuję za opinię Kuba. Jestem przekonany, że matura pójdzie Ci bardzo dobrze!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.